ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

بهترین زمان برای رفتن به اروپا (قسمت دوم)

اروپا، قاره‌ی سبز مشهور، همواره یکی از زیباترین و بهترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان بوده است.همانطور که در قسمت اول مقاله گفته شد، فصول گردشگری به ۳ فصل شلوغ، معمولی و خلوت تقسیم می‌شوند و اینکه کدام یک از این فصل‌ها بهتر و برتر از دیگری است، برمی‌گردد به قصد سفر شما و انتظاری که از مقصد سفر خود دارید.

سفر به اروپا در(Off Season) – زمستان

هر تابستان اروپا میزبان سیل انبوهی از گردشگران میشود اگر از طرفداران سفر در شلوغی نیستید و یا بودجه محدودی دارید و یا قصد دارید هزینه کمتری بپردازید و در زمان ارزانی سفر کنید  و یا از جاذبه های زمستانی اروپا لذت ببرید  بهتر است در فصل low season  بار سفر خود را ببندید . پرواز‌های این فصل، میلیون‌ها تومان ارزان‌تر است. جمعیت کمتری به مسافرت می‌روند پس می‌توانید اقامتگاه منتخب خود را با قیمتی بسیار کمتر بدست آورید.

هتل ها قیمت‌های خود را پایین می‌آورند و هتل‌های ارزان اکثر اتاق‌هایشان خالی است. اکثر مهمانخانه‌ها و مسافرخانه‌های ارزان نیز تعطیل هستند اما اگر یکی از آن‌ها باز بود به احتمال زیاد خالی است و همین باعث سکوت و آرامش بیشتر آنجا می‌شود. برای اینکه بتوانید کمی از پول‌هایتان را پس‌انداز کنید، به یک مسافرخانه بروید و اگر نگاهی به پ جاکلیدی‌های آویزان بیاندازید و به مسئول آنجا بگویید که بودجه‌ی شما بسیار محدود است می‌توانید حسابی سر قیمت چانه بزنید.

 

اروپا متعلق به توریست!

ماجراجویان در (Off Season) تک و تنها از خانه‌ی «لئوناردو داوینچی» بازدید می‌کنند. از «سواحل آدریاتیک» لذت می‌برند و با نگهبانان «شاتوی فرانسه» گپ می‌زنند. در زمستان‌های ونیز، می‌توانید تک و تنها به بالای برج ناقوس سنت مارک بروید. در این فصل میتوان از بهترین خدمات رستوران ها ، مغازه ها و دفاتر توریستی بهره مند شد و اروپای واقعی را تجربه کرد .

زمستان واقعی را تجربه کنید

شب های برفی اروپا به دلیل نزدیکی و مشاهبت با موقعیت جغرافیایی کانادا کوتاه است. حوالی ساعت ۵ تاریک میشود سرما و یخبندان از زمستان های اروپا بعید نیست .چمدان خود را برای یک سفر بارانی و برفی ببندید . لباس های چند لایه  و ضخیم،اپشن و بارانی ضد آب ، دستکش ، کلاه پشمی ، کفش های ضد آب ، و البته یک کفش و لباس گرم بردارید. به دلیل خلوتی گاهی هتل های ارزان به سیستم گرمایشی خود اهمیت نمیدهند .

روزها کوتاه

از روشنایی محدود در روز نهایت استفاده را ببرید. بعضی مکان‌ها به کل تعطیل هستند و دیگر مکان‌ها ساعت‌های کمی باز هستند. تاریکی هوا گاهی به معنای تعطیلی این مکان هاست .مسافرت زمسانی در شهرهای بزرگ در فصول شلوغ به قوت خود باقیست اما در شهرهای کوچک خسته کننده است .تور های انگلیسی زبان در تابستان بسیار معمول است ولی در زمستان چندان متداول نیست .


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.