ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

جاذبه های توریستی کبک کانادا

کبک کلمه ای است که از واژه ی Algonquin به معنای جایی است که رود باریک می شود گرفته شده است.جاذبه های شهر کبک، بیشتر از یک جاذبه لذت بخش برای گردشگران، یک درس تاریخی است. جاذبه های شهرستان کبک، منعکس کننده ی گذشته ی غنی آن است که باعث می شود این شهر در آمریکای شمالی منحصر به فرد و قابل توجه باشد. برای دیدن آثار تاریخی و جاذبه های شهر کبک بهتر است، پیاده در آن قدم بزنید زیرا این کار این امکان را به شما می دهد که آثار هنری مانند یک نقاشی دیواری یا گلوله ای که در یک درخت وجود دارد را ببینید.

کبک نام یکی استان های کانادا و شهر کبک (Quebec City) مرکز آن است. کبک تنها استان کانادا است که زبان رسمی آن فرانسوی است.در این بخش به معرفی مشهور ترین جاذبه های شهر کبک کانادا می پردازیم :

سیتادل(Citadel)سیتادل در شهر کبک کاناداقلعه ی ستاره ای شکل یکی از آثار مهم و زیبای موجود در شهر کبک و یکی از جاذبه های توریستی متمایز آن است. تاریخ بنای این قلعه به سال 1820 میلادی برمی گردد که یادگار اشغال و تصرف کشور بریتانیا است و امروزه به عنوان محل اقامت رسمی فرماندار کل کانادا، موزه و یک جاذبه ی گردشگری منحصر به فرد مورد استفاده قرار می گیرد.

این قلعه همچنین یک پایگاه نظامی فعال است و به همین خاطر بازدیدکنندگان مجاز به دیدن آن بدون داشتن یک راهنما نیستند. از سال 2016 بلیط های ورودی به این قلعه 16 دلار تعیین شده است. بازدید این بنا شامل یک تور پیاده روی یک ساعته به مسافت 5 کیلومتر می شود که تاریخچه شهر کبک و همچنین نقش ارتش نظامی کشور کانادا را در حفظ آن بیان می کند. سیتادل (Citadel) یا قلعه نظامی در بالاترین نقطه شهر کبک قرار داردکه چشم انداز بی نظیری را به وجود آورده است. در طول ماه های تابستان، گردشگران می توانند سنت های نظامی، مانند تغییر هر گارد نظامی را ساعت 10صبح در هر روز مشاهده نمایند.

دشت آبراهام یا ابراهیم (Plains Of Abraham)دشت آبراهام در کبک کانادااگر فردی در سیستم مدرسه کانادایی رشد کرده باشد، به اهمیت و نقش دشت ابراهیم در گستره ی سرزمین کانادا پی برده است. دشت ابراهیم در لبه ی رودخانه ی سنت لورنس، به مساحت 108 هکتار در سال 1908 به عنوان پارک ملی میدان جنگ بوده که یک سایت تاریخی با فضای سبز بسیار جذاب و دیدنی را به وجود آورده است. دشت ابراهیم با مسیر های پیچ در پیچ، از طرفی به سمت موزه ی هنر در غرب و از سمت دیگر به طرف نمایشگاه های چند رسانه ای که آثار جنگی در آن نمایش داده می شود، راه دارد.

موزه ملی هنرهای زیبای کبک(National Museum Of Fine Arts Of Quebec)موزه ملی هنرهای زیبا در شهر کبک کانادااین موزه در انتهای شمال غربی دشت ابراهیم واقع شده است که مهمترین مجموعه ی نقاشی ها و مجسمه سازی هنرمندان کبک در آن نگهداری می شود.

موزه تمدن(Museum Of Civilization)موزه تمدن شهر کبک کاناداموزه تمدن شهر کبک مجموعه ای زیبا و جذاب از ساختمان های مجلل و باشکوه را که در قلب شهر است نمایش می دهد. این موزه دارای سه نمایشگاه دائمی که راجع به تاریخ انسان و تمدن به ویژه تاریخ کانادا است.

تراس دافرین(Dufferin Terrace)دافرین تراس کبک کاناداتراس دافرین در مرکز شهر کبک قرار دارد و قصر Frontenacرا که به دستور لرد دافرین ساخته شده را محصور کرده است. با قدم زدن در اطراف آن می توانید به حال و هوای قدیمی وگذشته شهر کبک رفته و نقاشی ها و مجسمه های تاریخی که در این مکان وجود دارد را از نزدیک ببینید.

مونت ترمبلانت(Mont Tremblant)مونت ترم بلانت در کبک سیتی کانادااین مکان بسیار جذاب و زیبا مقصد مورد علاقه گردشگران زیادی است. این مکان محوطه های اسکی کوه های لارنشن(Laurention) و قله ی ترمبلانت با ارتفاع 960 متر را در خود جای داده است. مونت ترمبلانت در فاصله ی 150 کیلومتری شهر مونترال کانادا واقع شده است. مونت ترمبلانت دارای غذاخوری های بسیار مناسب و اقامتگاه های فراوان است. این منطقه مقصد پاییزی زیبایی برای گردشگران فراهم آورده که تنوع رنگهای پاییز ی و رنگ و بوی خاص آن جذابیت فراوانی به آن بخشیده است.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.