ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

سواحل زیبای برزیل در سرتاسر جهان شناخته شده است. افراد بسیاری برای گذراندن تعطیلات خود و استراحت در کنار سواحل زیبای برزیل به این کشور سفر می کنند. برزیل با داشتن گونه های طبیعی و حیات وحش ویژه اش به ویژه جنگل آمازون وجاذبه های توریستی گوناگونش به یکی از محبوب ترین قطب های گردشگری در جهان تبدیل شده و توریست های بسیاری را از سرتاسر دنیا به خود جذب کرده است.

جالب است بدانید لقب کشور برزیل، کشور قهوه و سرزمین آمازون است که به دلیل وجود جنگل آمازون و مزارع قهوه  این لقب را به خود اختصاص داده است. برزیل منطقه ی وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می گیرد. افرادی که به دنبال تجربه های ساحلی هستند و به سفر های ساحلی علاقه دارند برزیل بهترین گزینه برای آن ها می باشد، زیرا برزیل یک سرزمین ساحلی است و برخی از بهترین سواحل دنیا در برزیل قرار دارد. حال در ادامه مطلب به بهترین سواحل برزیل می پردازی

ساحل بارا  (Barra beach)ساحل بارا برزیلساحل بارا در شهر ریو قرار دارد که دارای آب و هوای مطلوبی است. ساحل بارا یکی از ممتد ترین خط های ساحلی شهر ریومی باشد. این ساحل با شن های های سفید و درخشان و با داشتن امکانات گوناگون و انواع رستوران و کافه محبوبیت بسیاری در میان گردشگران دارد.

ساحل ماریسیا (Marcia beach)ساحل ماریسیا برزیلساحل ماریسیا در نزدیکی شهر سائوپائولو قرار دارد و بیش تر برای تفریحات شبانه است. در اطراف این ساحل کلوپ های بسیاری قرار دارد که محیط شادی را برای گردشگران در این ساحل به وجود آورده است.

ساحل لاگوینها (Laguna Beach)ساحل لاگوینها برزیلاین ساحل در جزیره ی فلورینوپولیس قرار دارد و دارای جنگل های بارانی و زیبایی می باشد. در این ساحل رفت و آمد با ماشین امکان پذیر نیست و برای رسیدن به آن باید حدود 20-15 دقیقه پیاده روی کنید که این خود لذت بخش است.

ساحل ایپانما (Beach Ipanema)ساحل ایپانما برزیلاین ساحل در شهر ریو قرار دارد که یکی از محبوب ترین ساحل ها در ریو می باشد. این ساحل در قسمت انتهایی ساحل،" کوه دو برادر" قرار دارد که باعث به وجود آمدن چشم انداز زیبایی در این ساحل شده است. آب این ساحل، آبی رنگ است اما در هنگامی که باران می بارد آب دریا سبز تیره رنگ می شود. کسانی که به دوچرخه سواری علاقه دارند می توانند از ساحل دوچرخه کرایه کرده و با دوچرخه به گشت و گذار در ساحل بپردازند. این منطقه یکی از مناطق پر جمعیت برزیل می باشد و دارای کافه ها و رستوران های مختلفی است و همچنین مغازه ها و تالارهای مختلفی در آن وجود دارد. جالب است بدانید در فصل زمستان موج های این ساحل به 9 فوت می رسد.

ساحل پرایا ده فازندا (Beach Pria de Fazenda)ساحل پرایا ده فازندا برزیلاین ساحل آب بسیار شفاف و تمیزی دارد و دارای کوه های ساحلی وسیعی می باشد. این ساحل در بین بزرگراه سائوپائولو و ریودوژانیرو قرار گرفته است. در نزدیکی این ساحل یک جنگل انبوه از درختان قرار دارد که در میان مردم محلی، بهشت کوچک لقب دارد.

ساحل بایو ده سانچو (Beach Biao de Sancho)ساحل بایو ده سانچو برزیلساحل بایو ده سانچو در مجمع الجزایرفرناندودی قرار دارد. جالب است بدانید این مجمع الجزایر در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. این ساحل جزو یکی از ده ساحل برتر جهان می باشد. آب این ساحل یکی از تمیزترین و شفاف ترین آب های دریایی در جهان است. پیرامون این ساحل طبیعت بی نظیری وجود دارد که محل مناسبی را برای گردشگران فراهم آورده است. این ساحل همچنین به دلیل آب تمیز و شفافی که دارد محل مناسبی برای غواصان می باشد.

ساحل کوپاکابانا (Copacabana Beach)ساحل کوپاکابانا برزیلاین ساحل در شهر ریو قرار دارد و یکی از بی نظیرترین ساحل های دنیا است که دارای طیف گسترده ای از امکانات رفاهی  می باشد. ساحل کوپاکابانا از خیابان پرنسس ایزابل شروع می‌شود و تا خیابان پوستو سیز ادامه دارد.  این ساحل دارای شن و ماسه های سفید و رستوران های مختلف است. همچنین دو تا از معروف ترین هتل های جهان، هتل کاپاکانانا و رووا فرناندو در این ساحل قرار دارد. ساحل کوپاکابانا، یکی از سواحل معروف دنیا است که بسیاری از افراد مشهور جهان به این ساحل می آیند و همچنین فیلم های بسیاری در این ساحل گرفته شده است.

جریکو کورا (Jericoacoara Beach )جریکو کورا برزیلاین ساحل در تپه های ماسه ای در پارک ملی جریکو کورا قرار دارد. این جزیره را با نام جری می شناسند. این ساحل غروب خورشید زیبایی دارد و  همچنین برای کسانی که به قایق رانی علاقه دارند مناسب است  و می توانند اوقات خوبی در این ساحل بگذرانند.

آلتر دوچائو (Alter do Chao Beach)ساحل آلتر دوچائو برزیلساحل آلتر دوچائو با ماسه های سفید رنگ در امتداد یک رودخانه قرار دارد که در برزیل به عنوان بهشت طلایی شناخته شده است. از ماه آگوست تا ماه دسامبر که سطح آب پایین است این جزیره بسیار زیباست. این منطقه در آمازون قرار دارد و دورتادور آن را جنگل  های انبوه فرا گرفته است.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.