ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

قیمت خانه در تورنتو کانادا

تورنتو یکی از شهرهای کانادا است. این شهر مانند شهر ونکوور، یک شهر گران محسوب می شود؛ به این معنا که هزینه های زندگی در این شهر نسبتاً بالا است. کسانی که قصد دارند به تورنتو کانادا مهاجرت کنند، با مسأله مسکن مواجه خواهند شد. به غیر از مسکن، هزینه های جانبی دیگری نیز وجود دارند که اگر در نظر گرفته نشوند، مشکلات زیادی برای فرد به وجود خواهند آمد. هزینه های اصلی زندگی در تورنتو کانادا به شرح زیر هستند:

·       هزینه خرید یا اجاره خانه

·       خرید لباس و لوازم شخصی

·       خرید مواد غذایی

·       هزینه آموزش و تحصیل

·       هزینه وسایل نقلیه و حمل و نقل

·       خرید خودرو

·       هزینه های بیمه

·       هزینه های اینترنت و تلفن همراه

بررسی قیمت خانه در شهر تورنتو کانادا

برای سکونت در شهر تورنتو باید دقت کرد که کدام محله یا منطقه از شهر برای اقامت انتخاب می شود. خرید یک خانه با موقعیت و قیمت مناسب در این شهر، موجب صرفه جویی در وقت و بسیاری از هزینه های جانبی می شود. برای سکونت باید قبلاً تصمیم گرفته شود که یک فرد می خواهد خانه را خریداری کند و یا اجاره نماید. هر کدام از این موارد، قیمت خاص خود را دارند.

خانه ها در شهر تورنتو به دو صورت منازل خارج از شهر و خانه های داخل شهر، دسته بندی می شوند و هر کدام از آن ها قیمت های مشخصی دارند. خانه هایی که در مرکز شهر قرار دارند و به مراکز تفریحی، مراکز خرید، رستوران ها و فروشگاه ها نزدیک می باشند، قیمت های بسیار بالایی دارند. چنانچه مساحت این خانه ها کم باشد و یا به صورت آپارتمانی ساخته شده باشند، قیمت آن ها ارزان تر خواهد بود.

قیمت خانه هایی که در حومه شهر تورنتو و در فضاهای آزاد قرار دارند، نسبت به خانه هایی که در مرکز شهر قرار گرفته اند کمتر است. اگر کسی بخواهد خانه ای در حومه شهر و در یک منطقه خوب خریداری کند، باید به طور میانگین در حدود 8000 دلار کانادا هزینه کند. بر خلاف این موقعیت، قیمت یک خانه در داخل شهر تورنتو یا مرکز شهر، در حدود 10644 دلار کانادا می باشد.

مسأله دیگری که مهاجران در رابطه با قیمت خانه ها در تورنتو کانادا با آن مواجه هستند، اجاره کردن خانه است. آپارتمان های تورنتو، یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه هستند. قیمت هر کدام از این آپارتمان ها بسته به اینکه در خارج از شهر باشند یا در داخل آن، متفاوت می باشند. اگر کسی بخواهد یک آپارتمان یک خوابه در داخل شهر تورنتو اجاره کند، باید حدود 1700 دلار ماهیانه اجاره پرداخت نماید. در صورتی که اگر همین آپارتمان را قرار باشد در خارج از شهر اجاره کند، باید حدود 1400 دلار ماهیانه پرداخت کند. هزینه اجاره ماهیانه خانه های دو خوابه در این شهر، در حدود 2500 دلار است. قیمت اجاره یک آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر، 2100 دلار است. قیمت اجاره همین آپارتمان در مرکز شهر تورنتو، چیزی معادل 3000 دلار است.

به طور کلی اگر کسی قصد مهاجرت به تورنتو کانادا را داشته باشد، باید این شهر را به طور کامل بررسی کند؛ هزینه های مورد نیاز را دسته بندی کرده و با بودجه مورد نظر خود تطابق دهد. هر فرد باید به خوبی مسأله اقامت و زندگی خود و خانواده اش را در این شهر مورد ارزیابی قرار دهد.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.