ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

دعوتنامه استانی برای کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که علاقمندان زیادی برای مهاجرت دارد و هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان ایرانی نیز به قصد مهاجرت و اقامت در کانادا به روش های مختلفی اقدام می نمایند. همان طور که می دانید عوامل گوناگون مانند تحصیلات، سن و سال افراد، شغل، تخصص و عوامل دیگر در سیستم امتیاز بندی برای دریافت اقامت کانادا نقش دارند اما در سال های اخیر به ویژه از سال 2015 قوانین مهاجرتی کانادا با شروع برنامه اکسپرس اینتری سختگیرانه تر شده و قوانین استانی در مورد پذیرش و اقامت افراد به شکل پررنگ تر در امتیازدهی برای متقاضیان دیده می شود. از این رو و برنامه مهاجرت برای متقاضیان گروه های مختلف با تخصص های گوناگون دراستان های کانادا به صورت منحصر به فرد برنامه ریزی شده است.

یکی از مراحل حائز اهمیت در تنظیم برنامه مهاجرت به کانادا دریافت دعوتنامه استانی برای متقاضیان اقامت در این کشور است که در سیستم امتیازبندی دارای رتبه بالایی می باشد. دعوتنامه استانی عبارت است از تاییدیه برای متقاضی اقامت در یک استان در کانادا که در نتیجه فرد مورد نظر باید از آن منطقه نامزد دریافت اقامت دائم شده باشد. همان طور که مطلع هستید کانادا دارای سه منطقه با 10 استان می باشد و هر استان و قلمرویی در کانادا با توجه به شرایط ویژه ای که از نظر اقتصادی و اجتماعی دارد گروه خاصی از افراد را به عنوان مهاجر قبول می کند. به طور کلی هر استان معیارهای خاص خود را برای تایید اقامت متقاضیان در نظر می گیرد. گروه های هدف برای این استان ها می توانند به صورت متنوع شامل دانشجویان، کارگران ماهر یا نیمه ماهر و یا افراد دیگر برای کسب و کارهای مختلف باشند. با دریافت دعوتنامه استانی 600 امتیاز در سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری برای متقاضیان ثبت می شود که این خود می تواند شانس پذیرش را بالا ببرد. هر استانی در کانادا هر ساله برنامه خود را تنظیم کرده و مجوز برای جداگانه برای افراد واجد شرایط در اکسپرس اینتری دارد که از طرف دولت صادر شده تا نیروهای متخصص را که تمایل به زندگی و کار در این استان ها دارند شناسایی نماید.


دعوتنامه استانی کانادا


دریافت دعوتنامه استانی در کانادا

همان طور که گفته شد هر استان در کانادا دارای قوانین خاص برای مهاجرت است که شرایط لازم را در وب سایت های مشخص ذکر کرده تا افراد  بتوانند اطلاعات لازم و مورد نیاز را برای دریافت پذیرش در هر استان از این سایت ها دریافت نمایند. با توجه به تخصص فرد متقاضی و در نظر داشتن شرایط ویژه هر استان، فرد می تواند با بالا بردن مهارت های خود و بهتر شدن تخصص مورد نیاز، متناسب با شرایط استان مورد نظر شانس پذیرش را در یک منطقه افزایش دهد. در مورد مهارت در زبان انگلیسی و فرانسه که برای برخی از استان ها دارای اهمیت ویژه ای است نیز می توان با آگاهی قبلی و به موقع اقدام کرده و امتیاز را افزایش داد. برای این که شانس پذیرش افزایش پیدا کند می توان از قبل برای کاریابی در سایت های مشخص شده برای هر استان اقدام کرد. دریافت دعوتنامه از یک کارفرما در کانادا باعث افزایش امتیاز سیستم اکسپرس اینتری می شود و اقامت فرد را تضمین می نماید. افرادی که دریافت نامزد استانی برای اقامت می شوند در واقع با یکی از گزینه های سریع دریافت اقامت روبرو هستند.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.