ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

گردشگران و مهاجران استان کبک را یکی از بهترین استان های کانادا دانسته و مردم محلی آن را ایالتی زیبا می خوانند. این استان یکی از پر جمعیت ترین استان های کشور کانادا به شمار می آید و شامل 17 منطقه ی جداگانه می باشد که مهم ترین شهر آن مونترآل می باشد. شهرهای مختلفی در استان کبک با مرکزیت شهر کبک وجود دارند که در ادامه مهم ترین آن ها را نام خواهیم برد.

شهر مونترآل

در استان کبک شهری به نام مونترآل وجود دارد که به عنوان شهری مهاجر پذیر در این استان شناخته می شود. این شهر را سومین شهر زیبای جهان معرفی کرده اند و به عنوان مهمترین شهر این استان به شمار می آید. غالب افراد مهاجر کانادا در تلاشند تا برای یافتن شغلی مناسب به شهر مونترآل استان کبک سفر کنند. استاندارد های زندگی در این شهر بالاست و زیبا ترین و پر چمعیت ترین شهر استان کبک می باشد. زبان اکثریت مردم این شهر فرانسه می باشد و انگلیسی زبان ها نیز درصد کمی از جمعیت این شهر را به خود اختصاص داده اند.

شهر کبک

قدیمی ترین شهر کشور کانادا کبک می باشد که مرکز استان کبک نیز هست. این شهر به عنوان یک شهر قدیمی و مقر دولت استان کبک می باشد. جمعیت شهر کبک به نسبت شهر مونترآل کمتر بوده و از نظر جمعیت در رده ی دومی این استان قرار گرفته است.

شهر شارلووآ

اغلب گردشگران شهر شارلووآ را به دلیل وجود وال های زیبا در ساحل این شهر می شناسند و شارلووآ شهر ساحل وال ها نیز نامیده می شود. این شهر یکی از شهرهای توریستی جهان و کشور کانادا می باشد که با شهر کبک هر دو در یک منطقه قرار گرفته اند.

شهر شیبوگامو

زندگی در کنار اسکیمو ها شاید از رویاهای مهم برخی افراد باشد که در شهر شیبوگامو استان کبک به تحقق می پیوندد. این شهر به عنوان یک منطقه ی بکر و دست نخورده ی استان کبک به شمار می رود که شرایط زندگی در آن سخت است. خرس های قطبی و گوزن هایی که در کنار آن ها زندگی می کنند سبب شده تا توریست ها با علاقه ی زیادی به دیدن این شهر و جاذبه های آن بشتابند.

شهرهای مختلفی در 17 منطقه ی استان کبک وجود دارند که هر کدام با ویژگی ها و جاذبه هایی که دارند علاوه بر مکان هایی برای بازدید، افراد را علاقه مند به زندگی در آن ها می کند. استان کبک با وجود آنکه از لحاظ منابع طبیعی برای ایجاد اشتغال ضعیف است اما صنایع مختلفی در آن گسترش یافته و موجب شده تا این استان مهاجران زیادی را برای زندگی علاقه مند کند.

زندگی در هر یک از شهرهای استان کبک کانادا بسته به آنکه به منابع طبیعی و طبیعت دنج و بکر دسترسی داشته باشد، تفاوت داشته و می بایست با شناخت کامل محل زندگی را مشخص نمود. همچنین با اینکه بیشتر مهاجران تمایل دارند تا در شهر زیبای مونترآل برای کار و زندگی اسکان یابند اما شرایط کار و درصد اشتغال افراد در سایر شهرهای کبک بیشتر شده و مهاجران می توانند این شهر ها را نیز انتخاب کرده و با شانس بیشتری برای یافتن کار به این شهر ها سفر نمایند.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.