ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

مزایای اقامت در استان آلبرتا کانادا

امروزه مهاجرت به کانادا برای تحصیل و زندگی در میان ایرانیان گسترش یافته است و هر کس که قصد دارد تا به کشور های دیگر سفر کند و یا اقامت دائم بگیرد، حتما گزینه ی کانادا را مد نظر قرار می دهد. کانادا شهرهای زیادی دارد که هر کدام منبع خوبی برای مهاجرت می باشند اما غربی ترین استان در کانادا استان آلبرتا می باشد که به عنوان یکی از سرسبز ترین استان های این کشور پذیرای مهاجران و مهمانان مختلف خارجی است. این استان با جمعیتی بالغ بر 4 میلیون نفر به یکی از استان های پر جمعیت کشور کانادا تبدیل شده است که اکثریت این جمعیت در دو شهر ادمونتون و کلگری زندگی می کنند. سطح اقتصادی بالای خانوار ها در این استان بیشتر از سایر استان ها در کانادا است و خانواده هایی که در استان آلبرتا زندگی می کنند، جزو خانواده های متمول کشور شناخته می شوند. به دلیل نزدیکی استان آلبرتا به منابع نفت در کانادا این شهر دارای کارخانه ها و شرکت های بزرگ می باشد که سطح اشتغال در این استان را بالا برده است. نفت خیز بودن این استان روی سطح اقتصادی خانوار ها اثر گذاشته و علاوه بر این زمینه را برای اشتغال مهاجرین فراهم ساخته است.

منابع طبیعی و آب و هوای استان آلبرتا

آلبرتا یکی از استان های سردسیر در کشور کانادا به شمار می رود که زمستان های سرد و تابستان های گرم دارد. این استان در غرب کانادا قرار گرفته و دارای چشمه ها و دریاچه های فراوان است. پوشش گیاهی این منطقه زمینه ی جذب توریست را به این استان فراهم کرده و حیوانات مختلف را درون خود جای داده است. بوفالو جزو مهم ترین حیوانات در این زیست گاه می باشد که به وفور در دشت های آن دیده می شود. همچنین گوزن و آهو جزو حیواناتی هستند که در کنار سایر حیوانات این منطقه زندگی می کنند. مشاهده ی جنگل و دشت به همراه حیوانات مختلف در این منطقه سبب شده تا توریست هایی که به کشور کانادا سفر می کنند نیز یک بار برای دیدن استان آلبرتا به طرف این منطقه روانه شوند.شهر کلگری استان آلبرتا کانادانحوه ی زندگی در استان آلبرتا

برخی از مهاجران برای زندگی در استان آلبرتا لحظه شماری می کنند زیرا این استان مشاغل زیادی را برای افراد به ارمغان می آورد. از طرفی استاندارد های زندگی در این آلبرتا کانادا بالاست و برای کودکان و نوجوانان نیز به صورت رایگان آموزش ارائه می شود. با این کار خانواده ها می توانند درآمد خود را صرف موارد دیگر بکنند. با این که زمانی که استان ها مهاجر پذیر می شوند قیمت مسکن و اجاره ی بهای آن افزایش پیدا می کند اما در استان آلبرتا هنوز هم هزینه ی خرید یا اجاره مسکن مقرون به صرفه است و به همین دلیل روز به روز بر جمعیت مهاجران این استان اضافه می شوند. این امر سبب شده تا قومیت های مختلف از کشور های اروپایی و خاورمیانه در این استان در کنار هم زندگی کنند.

در مجموع استان آلبرتا با ایجاد کیفیت بالای زندگی برای افراد، تحصیلات رایگان، مالیات پایین و مشاغل متنوع توانسته یکی از بهترین استان های کانادا برای مهاجرت افراد انتخاب گردد.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.