ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

استان بریتیش کلمبیا کانادا

استان بریتیش کلمبیا یکی از استان های کشور کانادا است و در بخش غربی آن واقع شده است. مرکز این استان، شهر ویکتوریا می باشد و تقریباً شهر پر جمعیتی به شمار می رود. جمعیت استان بریتیش کلمبیا در حدود 26 میلیون نفر است. بریتیش کلمبیا از نظر جغرافیایی در مجاورت با اقیانوس آرام قرار دارد؛ به همین دلیل است که تعداد افرادی که به این استان مهاجرت می کنند بسیار زیاد می باشد. به دلیل نزدیکی مسیر استان بریتیش کلمبیا با قاره آسیا، اکثر ساکنین این استان و مهاجرانی که به این منطقه از کانادا مسافرت می کنند، از کشورهای چین، اندونزی و کره جنوبی هستند. استان بریتیش کلمبیا از تعداد زیادی شهر تشکیل شده است؛ ونکوور و ویکتوریا دو شهر مهم این استان هستند. ونکوور بزرگ ترین شهر بریتیش کلمبیا است.

آب و هوای استان بریتیش کلمبیا کانادا

در مورد تغییرات آب و هوایی استان بریتیش کلمبیای کانادا باید گفت، شرایط آب و هوای این استان به شدت تحت تأثیر آب و هوای اقیانوسآرام قرار دارد. بسته به اینکه محل سکونت افراد به ساحل اقیانوس نزدیک باشد یا خیر، آب و هوا نیز متغیر خواهد بود. آب و هوای استان بریتیش کلمبیا در هر چهار فصل، مطبوع است و ویژگی های خاص خود را دارد. زمستان های این استان، معتدل و مطبوع و تابستان های آن گرم و خشک است. آب و هوا در فصل بهار در استان بریتیش کلمبیا بسیار دلنشین است؛ اکثر توریست هایی که قصد دارند به این شهر مسافرت کنند، فصل بهار را برای سفر خود انتخاب می کنند. در برخی از روزهای زمستان در این استان، هوا بسیار سرد می شود؛ برف و یخبندان بیشتر در بخش های کوهستانی مشاهده می شود.

کار و صنعت در استان بریتیش کلمبیا کانادا

 با توجه به موقعیت جغرافیایی استان بریتیش کلمبیا، قسمت بزرگی از این استان دارای منابع طبیعی می باشد؛ بدیهی است که بیشترین منبع درآمد بریتیش کلمبیا از طریق همین منابع طبیعی می باشد. بهترین و بزرگ ترین منبعی که در استان بریتیش کلمبیا در دسترس است، اقیانوس آرام است؛ بنابراین مشاغلی که در رابطه با دریا، اقیانوس و شیلات باشد، دراولویت درآمدزایی این منطقه از کانادا قرار می گیرد. استان بریتیش کلمبیا دارای بزرگ ترین منابع شیلات در این کشور است.

بخش های وسیعی از استان بریتیش کلمبیا را مراتع و زمین های حاصلخیز پوشانده است. به ور کامل واضح است که منبع درآمدزای دیگر در این استان، کشاورزی و دامپروری می باشد. زمین های سرسبز این استان مکان مناسبی برای کشت محصولات متنوع کشاورزی است. به طور کلی، مشاغلی که در استان بریتیش کلمبیا در حال فعالیت هستند، اکثراً در حوزه خدمات می باشند. تمام افرادی که در زمینه های مختلف صنعت اشتغال دارند، از تحصیلات دانشگاهی مرتبط برخوردارند.

 مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا کانادا

کسانی که قصد مهاجرت به استان بریتیش کلمبیای کانادا را دارند باید یک سری از مراتب اداری را طی نمایند. علاوه بر این، مهاجرت به این استان کانادا باید به دلایل مشخصی صورت گیرد که با قوانین و مقرارت کانادا مطابقت داشته باشد.

مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا به سه دسته اصلی دسته بندی می شود؛ مهاجرت برای کار و اشتغال، مهاجرت برای تحصیل و مهاجرت برای زندگی. برای هر کدام از این دسته بندی ها، مقررات و قوانینی وجود دارد که باید از طریق مراجع قانونی پیگیری شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ماهر در این امر تماس حاصل کنید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.