ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

شرکت هواپیمایی ایر کانادا

کشورهای مختلف دنیا، خطوط هواپیمایی خاص خود را دارند که کیفیت این خطوط هوایی، نقش بسیار مهمی را در شهرت و اعتبار کشور مورد نظر، ایفا می کند و از نظر اقتصادی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. حال می خواهیم به شرکت هواپیمایی ایر کانادا(Air Canada) بپردازیم که یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی دنیا است و از اعتبار و کیفیت بسیار زیادی در کل دنیا برخوردار است.

خطوط هوایی ایر کانادا (Air Canada Airlines)

شرکت هواپیمایی ایر کانادا که خط هوایی دولتی این کشور به حساب می آید، در سال 1936 میلادی، تاسیس شده است و بزرگ ترین شرکت هواپیمایی کشور کانادا به حساب می آید.دفتر و فرودگاه مرکزی شرکت هواپیمایی ایر کانادا، در فرودگاه بین المللی مونترال، ایالت کبک واقع شده است و فرودگاه های کالگری(Calgary International Airport) و فرودگاه تورنتو (Toronto Pearson International Airport) و فرودگاه ونکوور (Vancouver International Airport)، از فرودگاه های اصلی این خط هوایی می باشند.

شرکت هواپیمایی ایر کانادا جز 5 خط هوایی اولی است که با هم متحد شده و اتحادیه شرکت های هواپیمایی جهان یعنی استار الاینس(Star Alliance) را به وجود آوردند. دفتر مرکزی این اتحادیه در فرانکفورت آلمان واقع شده است و البته شمار کشورهای عضو آن، اکنون به 28 کشور می رسد.

پرواز های ایرکانادا

شرکت ایر کانادا، از نظر رتبه بندی جهانی، دهمین شرکت بزرگ هواپیمایی، از نظر حجم مسافر و تعداد مقصدهای پروازی است. بخش حمل و نقل این شرکت هواپیمایی، به دو بخش ایر کانادا جتز (Air Canada Jetz) و ایرکانادا کارگو (Air Canada Cargo) تقسیم می شود. ایر کانادا جتز مربوط به پرواز های چارتر و گروهی است که معمولا توسط تیم های ورزشی، گروه های هنری و برنامه هایی از این دست، به طور یکجا خریداری می شوند و ایر کانادا کارگو برای حمل بار در اندازه های مختلف و به مقاصد دور دست، مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت هواپیمایی دارای بخش ایر کانادا وکیشن(Air Canada Vocation) نیز می باشد که ارائه دهنده ی خدمات سیاحتی و گردشگری در 90 مقصد مختلف، به مسافرین می باشد. شرکت هواپیمایی ایر کانادا، روزانه به طور میانگین 1500 پرواز را با برنامه ریزی مشخصی، مدیریت و کنترل می نماید.

ایمنی سفر با ایر کانادا

ایر کانادا همواره به دنبال به روز رسانی ناوگان هوایی خود بوده و در جهت ارتقا سطح کیفی و بالا بردن امنیت پروازهای خود، بسیار کوشا بوده است. این شرکت هواپیمایی، از نخستین سال های تاسیس تا کنون، سوانح بسیار کمی را تجربه کرده است و در مقایسه با سایر شرکت های هواپیمایی از شهرت و اعتبار بالایی در این زمینه برخوردار است.

 آژانس مسافرتی بال طلایی، با معرفی بهترین خطوط هوایی متناسب با مقصد مورد نظرتان، از هدر رفتن وقت و سرمایه ی شما جلوگیری کرده و همواره با ارائه ی بهترین آفرها، راه را برایتان هموار می نماید. کافی است در ای راه قدم گذاشته و خود را به متخصصین و مشاورین بال طلایی بسپارید تا صفر تا صد سفرتان را به ایمن ترین و بهترین شکل ممکن سپری کنید و در این راه پر فراز و نشیب، همراهی مطمئن داشته باشید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.