ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

قیمت مواد غذایی در تورنتو کانادا

یکی از مهم ترین مسائلی که در مهاجرت به هر کشوری، مورد توجه افراد قرار می گیرد، هزینه ی گذران زندگی است که عمده ترین بخش آن را خورد و خوراک و مواد غذایی تشکیل می دهند. قیمت مواد غذایی در شهرهای مختلف یک کشور نیز با هم متفاوت اند و دانستن تفاوت های آن ها، شما را در انتخاب شهری ایده آل و مقرون به صرفه، یاری خواهد داد. در این بخش می خواهیم قیمت مواد غذایی مختلف را، در شهر تورنتوی کانادا مورد بررسی قرار دهیم و با بازه ی قیمتی آن ها آشنا شویم.

قیمت اقلام غذایی مختلف در تورنتو

طبق آخرین بررسی های انجام شده، قیمت اصلی ترین مواد غذایی که به طور روزانه مورد استفاده ی افراد قرار می گیرند به شرح زیر است:

دسته ی اول لبنیات هستند که شامل شیر (هر لیتر بین 1.20 تا 3.20 دلار)، پنیر محلی( هر بسته بین 7 تا 18 دلار کانادا) می باشد. در دسته غلات، برنج ( هر کیلو بین 2 تا 6 دلار) و نان( هر بسته بین 2 تا 4 دلار کانادا) است.

در بین مواد پروتئینی، تخم مرغ( هر بسته ی 12 تایی بین 2.5 تا 5 دلار) و سینه ی مرغ( هر بسته بین 9 تا 18 دلار) است.

میوه جات و سبزیجات در تورنتو بسیار ارزان و متنوع هستند که از بین محبوب ترین و رایج ترین آن ها می توان به سیب( هر کیلو بین 2.5 تا 5 دلار)، موز( هر کیلو بین 1.20 تا 2 دلار)، پرتقال(هر کیلو بین 2 تا 4.5 دلار)، گوجه فرنگی( هر کیلو بین 2.5 تا 5 دلار)، سیب زمینی( هر کیلو بین 1 تا 4 دلار)، پیاز( هر کیلو بین 1.8 تا 3 دلار)، کاهو( هر عدد بین 1.5 تا 3 دلار) اشاره کرد.

در مورد آب معدنی که  یکی از مهم ترین اقلام مصرفی روزانه است، هر بطری 1.5 لیتری بین 1.5 تا 3 دلار می باشد. و برای افراد سیگاری باید گفت که قیمت هر بسته سیگار حدودا بین 10 تا 15 دلار است.

تمامی قیمت ها با دلار کانادا محاسبه شده است.

چگونه از قیمت مواد غذایی مختلف با خبر شویم؟

با زندگی در شهر تورنتو، به مرور متوجه خواهید شد که قیمت مواد غذایی در روزهای مختلف هفته و در فروشگاه های مختلف، متفاوت است و شما نمی توانید حضورا تک تک مغازه های را بررسی کرده و از ارزان ترین قیمت ها در مورد اقلام مورد نظرتان، آگاه شوید. با مراجعه به سایت فروشگاه های مواد غذایی بزرگ، می توانید لیست اجناس تخفیف خورده ی هر یک را در طول هفته، مورد بررسی قرار دهید. ممکن است در اولین بار ورود به سایت،کد پستی شما را بخواهند تا محل زندگی شما را ثبت کرده و با توجه به آن، فروشگاه های مواد غذایی نزدیک به محل زندگیتان را، به شما پیشنهاد دهند.

با مراجعه به لیست فروشگاه های مختلف می توانید، با کم ترین قیمت ممکن، اقلام مورد نیازتان را تهیه کنید و بدین ترتیب در مخارج زندگی روزمره، صرفه جویی نمایید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.