ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

اتریش از جمله کشورهای توریستی مناسب و جذاب است که دارای تاریخچه ای غنی می باشد که هرساله پذیرای گردشگران زیادی می باشد. کشور اتریش را پایتخت ورزش های زمستانی نیز می نامند که البته در هر فصل، برای گردش دارای زیبایی های خاص و منحصر به فرد است. در اتریش می توان شاهد وجود مناظر کوهستانی باشکوه، معماری های بیاد ماندنی، موسیقی متنوع بود که به طور کلی صنعت گردشگری اتریش را جذاب می سازد. اتریش مدرن شامل موزه های متنوع و معماری معاصر برای بازدید علاقمندان است. برای طراحی برخی از شهرهای اتریش، معماری مدرن همراه با سنت های زیبا به کار گرفته شده اند. اتریش دارای مقاصد گردشگری جالبی است که از جمله آنها وین پایتخت اتریش را می توان نام برد که میراث فرهنگی و هنری زیادی دارد. ساختمان های تاریخی و مشهوری در وین وجود دارد که مجموعه ای جذاب را برای بازدیدکنندگان به وجود آورده است. با این حال می توان چندین جاذبه گردشگری را در اتریش نام برد که هر کدام دارای زیبایی های منحصر به فرد و شگفت انگیز خود می باشند. 

بهترین مکان ها برای بازدید در اتریش

اپرای ملی وین که در مرکز پایتخت قرار دارد یکی از برجسته ترین اپرای موجود در جهان می باشد. ساختمان اپرا با یک سقف گنبدی شکل و زیبا طراحی شده و دارای جزییات قابل توجهی از نظر نوع ساختمان و نقاشی، همین طور رنگ ها و راه پله های موجود به شکل هنری می باشد.

صومعه Melk Abbey که به عنوان یکی از صومعه های معروف جهان شناخته می شود از جمله آثار معماری دوران باروک می باشد که در نهایت تبدیل به مهد شکوفایی برای موسیقی شده است.

سیفلد یکی از مناطق مناسب و به عبارتی پناهگاهی برای اسکی بازان که در فلات آفتابی بالای اینسبروک قرار دارد و دارای منظره خیره کننده و غیر قابل وصفی است.

از جمله دیگر مکان های دیدنی در اتریشقلعه Hahensalzburg است که در شهر سالزبورگ قرار دارد. شهرت و زیبایی این قلعه شهر را تحت تاثیر خود قرار می دهد و به عنوان مهم ترین جاذبه گردشگری در اتریش و به عنوان بزرگترین قلعه در اروپا و احتمالا زیباترین آنها محسوب می شود. این قلعه میزبان رویدادهای زیادی بوده و دارای افق دیدنی بی نظیری است که از قرون وسطایی در اروپا به جای مانده است.

در شهر وین اتریش کاخ سلطنتی هافبروگ به عنوان یکی از بزرگترین کاخ های جهان شناخته می شود که تا سال 1918 به عنوان محل اقامت و حکومت امپراطورهای هافبورگ بوده و در حال حاضر برای اقامت رییس جمهور اتریش مورد استفاده می باشد.

  Innsbruck  Altstadt از دیگر جاذبه های اتریش است که در قلب شهر آلستات قرار دارد. در این شهر ساختمان های قرون وسطایی، ساختمان های و بناهای مدرن و هتل های تاریخی به چشم می خورد. این  شهر قدیمی دارای کوچه های زیبا با سنگفرش های جالب به همراه منظره ای بی نظیر می باشد.

 یکی از مناطق جذاب دیگر واقع در اتریش برای بازدید، پیست اسکی سنت آلبرگ می باشد که یک منطقه مشهور برای اسکی در منطقه تیرول واقع شده و دارای منظره های زیبا و خیره کننده ای است. برای یک تفریح شاد و چالش برانگیز انتخاب این منطقه جهت اسکی بسیار مناسب است.

راه کوهستانی Grossglockner Alpine یک جاده کوهستانی بسیار زیبا می باشد که شما را برای دیدن بزرگترین کوه اتریش هدایت می کند. این طبیعت زیبا برای پیاده روی دارای جاده ای حفاظت شده است که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

هال اشتات جاذبه گردشگری زیبای دیگری در اتریش است که در واقع نام روستایی با مکان های جالب و دیدنی می باشد. طبیعت زیبای این روستا با شهرت و تاریخ طولانی از ثروت به خاطر تولید نمک مشهور می باشد.

کاخ Schonbrunn یکی از بهترین دیدنی های اتریش می باشد به عنوان یک شاهکار معماری بنا شده است و دارای مکان های مناسب دیدنی و تاریخ در خود می باشد. البته اتریش جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که بازدید از آنها سفری بیادماندنی را به همراه خواهد داشت.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.