ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

قیمت خانه در ونکوور کانادا

یکی از اولین مسائلی که بعد از مهاجرت و اخذ ویزای کانادا ذهن افراد را به خود مشفول میکند مبحث خرید خانه است.ونکوور یکی از بزرگ ترین شهرهای کانادا است. مهم ترین مسأله ای که مهاجران به ونکوور با آن مواجه هستند، مسأله هزینه های زندگی در این شهر است. ونکوور جزو گران ترین شهر کانادا محسوب می شود و تأمین هزینه های زندگی برای کسانی که بدون پشتوانه مالی وارد این شهر می شوند، بسیار دشوار خواهد بود. هزینه های زندگی در ونکوور به دو بخش جزئی و کلی دسته بندی می شوند؛ هزینه های خرید یا اجاره خانه، خودرو، وسایل زندگی و اقامت از مهم ترین هزینه های کلی زندگی در ونکوور کانادا هستند. خرید لوازم مورد نیاز شخصی، پوشاک، مواد غذایی، حمل و نقل، تفریح و ... از هزینه های جزئی به شمار می روند. در میان این همه، مهم ترین مسأله در ونکوور، خرید خانه و اسکان در یکی از مناطق این شهر است.

قیمت خانه در شهر ونکوور کانادا

به دلیل اینکه ونکوور در مجاورت آب های اقیانوس و نزدیک به منطقه قطب شمال قرار گرفته است، مناطق مختلف این شهر در مناطق مختلف آن متفاوت می باشد. تنوع آب و هوایی بر روی قیمت خانه ها در ونکوور تأثیرگذار است. خانه هایی که در مناطق سرسبز و خوش آب و هوای شهر قرار دارند، گران تر هستند.

خانه در شهر ونکوور به چند صورت دسته بندی می شود و هر کدام از آن ها قیمت های خاص خود را دارند. یک دسته از خانه ها، آن هایی هستند که در مرکز شهر قرار دارند و به مراکز تفریحی، مجموعه های تجاری و اداری و فروشگاه ها نزدیک می باشند؛ این خانه ها قیمت های بسیار بالاتری دارند. در مورد این خانه ها باید گفت، چنانچه مساحت خانه کوچک و یا شیوه ساخته شدن آن به صورت آپارتمانی انجام شده باشد، قیمت آن ها کمی ارزان تر خواهد بود.

دسته دیگری از خانه ها در حومه شهر و در فضاهای سرسبز وجود دارند. زمین های آزاد اطراف این خانه های ویلایی، وسیع و گسترده است، اما قیمت آن ها نسبت به خانه هایی که در مرکز شهر قرار گرفته اند کمتر است. به طور میانگین اگر کسی بخواهد خانه ای در حومه شهر و در یک منطقه خوب آب و هوایی خریداری کند، باید در حدود 6460 دلار کانادا هزینه کند. درست در نقطه مقابل آن، یک خانه در داخل شهر ونکوور، چیزی در حدود 10250 دلار کانادا قیمت دارد.

مسأله دیگری که در رابطه با قیمت خانه در ونکوور کانادا می توان مطرح نمود، اجاره یک خانه است. آپارتمان های ونکوور، یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه هستند. قیمت هر کدام از این آپارتمان ها بسته به اینکه در خارج از شهر باشند یا در داخل آن، متفاوت می باشند. اگر کسی بخواهد یک آپارتمان یک خوابه در داخل شهر ونکوور اجاره کند، باید حدود 1800 دلار ماهیانه اجاره پرداخت نماید. در صورتی که اگر همین آپارتمان را قرار باشد در خارج از شهر اجاره کند، باید حدود 1400 دلار ماهیانه پرداخت کند.

قیمت اجاره یک آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر، 3800 دلار است. قیمت اجاره همین آپارتمان در مرکز شهر ونکوور، چیزی معادل 3800 دلار است.

مسأله ای که در ارتباط با قیمت خانه در شهر ونکوور مهم و ضروری است، رشد تصاعدی قیمت خانه در این شهر است. هر ساله قیمت خانه های ونکوور به صورت درصدی افزایش می یابد. 

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.