ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

تحصیل در اتریش یکی از مواردی است که در سالیان گذشته تقاضای زیادی از سوی ایرانیان داشته است.دانشگاه های کشور اتریش با وجود وسعت کوچک و جمعیت کم این کشور برای ادامه تحصیل گزینه انتخابی مناسبی محسوب می شوند. این کشور دارای شهرهای زیبا و آب و هوای مناسب با مناظری چشم نواز می باشد که زندگی و همین طور ادامه تحصیل در آن خالی از لطف نیست. دانشگاه های اتریش نیز در بین موسسات آموزش عالی و دانشگاه های جهان دارای جایگاه ویژه ای می باشند. در برخی مراکز آموزشی معتبر اتریش که امکان ادامه تحصیل به صورت رایگان و یا دریافت بورسیه وجود دارد دانشجویان زیادی از سراسر دنیا پذیرش می شوند. اتریش دارای دانشگاه هایی با رتبه یندی بالا و مناسب جهت اخذ ویزای دانشجویی می باشد. هریک از دانشگاه های اتریش در رشته ای خاص در مقاطع مختلف تحصیلی پذیرای دانشجویان بین المللی می باشند. برخی از دانشگاه های اتریش در لیست بهترین دانشگاه های دنیا قرار می گیرند و خدمات آموزشی و تحقیقاتی مناسبی در این دانشگاه ها به زبان های مختلف ارائه می شود.

دانشگاه های اتریش

دانشگاه وین (University Of Vienna): یکی از دانشگاه های قدیمی اتریش و به عبارتی یکی از دانشگاه های قدیمی در اروپا می باشد. دانشگاه وین جهت ادامه تحصیل دارای رشته های متعدد در دانشکده های مختلف است. این دانشگاه بزرگ دارای مقاطع تحصیلی مختلف است که به زبان آلمانی و برخی از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شوند. تعداد دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه بسیار زیاد بوده و دانشکده های آن به طور گسترده در چند نقطه از اتریش پراکنده هستند. این دانشگاه توانسته جایزه نوبل ادبیات را در سال 2014 از آن خود کند.

دانشگاه فنی وین (Technique University Vienna): این دانشگاه در وین واقع شده است و به آن مدرسه عالی فنی نیز می گویند. دانشکده های مختلف با رشته های متعدد فنی دارد که در مقاطع مختلف تحصیلی از کارشناسی تا دکترا به ارائه خدمات مشغول است. این دانشگاه در زمینه تحقیقاتی و پیشرفت تکنولوژی فعال بوده و رتبه مناسبی را از این لحاظ به خود اختصاص داده است.

دانشگاه پزشکی وین (Medical university of Vienna): قدمت این دانشگاه که در وین واقع شده است زیاد می باشد و و به دلیل پذیرش دانشجویان در رشته های پزشکی به این نام شهرت دارد. این مرکز تحقیقاتی عالی دارای برنامه های آموزشی جامع و متمرکز بر ارائه آموزش با کیفیت بسیار بالا است.

دانشگاه گراتس (University of Graz): یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان محسوب می شود که جوایز نوبل زیادی را دریافت کرده است. پروژه ها و تحقیقات زیادی در این دانشگاه به ثمر رسیده و به دلیل تنوع بالا در رشته هایی که ارائه می دهد شهرت دارد.

دانشگاه اینسبروک (University of Innsbruck): یکی از مراکز عالی آموزشی بزرگ در اینسبروک می باشد که رشته های مختلفی در دانشکده های متعددی از آن تدریس می شود. دانشجویان زیادی در مقاطع تحصیلی متفاوت دارد و موفقت های تحصیلی زیادی با دریافت جوایز نوبل در آن موجود است. شهرت جهانی این دانشگاه در رشته نجوم و اختر شناسی زبانزد می باشد.

دانشگاه سالزبورگ (University of Salzburg): این دانشگاه در شهر زیبای سالزبورگ واقع شده که برنامه های تحصیلی متنوعی دارد. دانشکده های مختلف با رشته های مناسب و برنامه های آموزشی متنوع، همین طور شیوه های تدریس نوین سبب گرایش زیادی برای تحصیل در آن شده است.

دانشگاه کلاگنفورت (University of Klagenfurt): یکی از جدیدترین دانشگاه های اتریش دانشگاه کلاگنفورت می باشد و همان طور که از نامش پیداست در شهر کلاگنفورت تاسیس شده است. اعتبار علمی مناسبی برای این دانشگاه وجود دارد که به شیوه تدریس و تحقیقات صورت گرفته در آن برمی گردد.

دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Kepler University Linz): از جمله دانشگاه های بروز جهان و به عبارتی از مراکز آموزشی معتبر در شمال اتریش می باشد. این دانشگاه موفق با تعداد زیادی از دانشجویان و اطلاعات جدید و بروز شناخته می شود.

علاوه بر دانشگاه های ذکر شده دانشگاه های معتبر دیگری در اتریش وجود دارد که بنا بر رشته مورد نظر، مقطع تحصیلی و همین طور شهر انتخابی برای ادامه تحصیل می توان از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب کرد.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.