ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

توصیه های سفر به انگلستان

انگلستان یکی از کشورهای اروپایی محبوب برای مسافرت می باشد که با وجود تاریخچه غنی و قدمت زیاد یکی از مقاصد گردشگری جذاب دنیا محسوب می شود. اماکن تاریخی متنوع و طبیعت زیبای انگلستان همه ساله تعداد زیادی از توریست ها را به سوی خود جلب می کند.

شهرهای کوچک انگلستان همانند شهرهای بزرگی چون لندن مملو از جاذبه های دیدنی فراوان هستند. مناطق دیدنی مختلفی برای بازدیدکنندگان و توریست ها در انگلستان وجود دارد که طبیعتا در شهرهای مختلف پراکنده شده اند. لندن پایتخت انگلستان  شهری پرجمعیت با جاذبه های گردشگری فراوان است و معمولا برای سفرهای کوتاه مدت اما هیجان انگیز پیشنهاد می شود.لازم به توضیح است که با ویزای شینگن امکان سفر به انگلستان را ندارید و برای سفرهای تفریحی به این کشور باید ویزای توریستی انگلستان داشته باشید که برای این منظور می توانید با کارشناسان بال طلایی تماس گرفته و از شرایط و هزینه های اخذ ویزا اگاهی یابید.

هزینه های سفر به انگلستان 

به غیر از هزینه های مربوط به سفارت و اخذ ویزای انگلیس ، هزینه های سفر به انگلستان شامل هزینه اقامت در هتل، هزینه بازدید از اماکن دیدنی و گردشگری، هزینه حمل و نقل، هزینه غذا و خرید و غیره می باشد که بهتر است قبل از سفر اطلاعات لازم در مورد این هزینه ها تا حدی کسب شود که در نهایت بتوان سفری هیجان انگیز و ایده آل را با هزینه های مناسب تجربه کرد. لازم به ذکر است همانطور که قبلا اشاره شد برای سفر به انگلستان دریافت ویزای انگلیس ضروری است. بنا به دلایلی، بیشتر گردشگران به قصد مسافرت به انگلستان شهر لندن را انتخاب می کنند که به عنوان یکی از شهرهای گران دنیا معرفی می شود و هزینه های این شهر نیز نسبت به شهرهای حومه و یا شهرهای کوچکتر انگلستان بیشتر است اما بازدید از جاذبه های گردشگری آن خالی از لطف نیست.

شرایط آب و هوایی انگلستان

آگاهی از شرایط آب و هوایی در زمان سفر و انتخاب فصل مناسب جهت مسافرت به انگلستان بسیار مهم می باشد. از این رو مسافرت با آگاهی کامل و تجهیزات مناسب صورت می گیرد.

موارد ضروری برای سفر به انگلستان

برای تجربه یک سفر ایده آل بهتر است تا حدی اطلاعات مناسبی در مورد زبان و مذهب، غذاهای سنتی و یا شرایط جغرافیایی مناطقی که قصد سفر به آنجا وجود دارد جمع آوری شود. رعایت موارد قانونی و همین طور احترام به قانون کشور انگلستان از نکات مهم در طول سفر به این کشور می باشد. رعایت ادب و انضباط توسط گردشگران ضروری بوده و از ایجاد مشکل در طول سفر جلوگیری می نماید.در هر فصلی از سال ممکن است که هزینه های گردشگری و رزرو هتل متفاوت باشد و البته این امر بستگی به نوع هتل انتخابی نیز دارد. به طور کلی برای سفر به انگلستان به خصوص لندن، نمی توان انتظار هزینه های ارزان یا قیمت های خیلی پایین را داشت.

توصیه های مناسب برای کاهش هزینه های سفر به انگلستان

برای کاهش هزینه های حمل و نقل بهتر است که از وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی و بازدید از مناطق مختلف استفاده شود که در هر صورت این وسایل نقلیه امن و راحت هستند. لندن و برخی از شهرهای انگلستان دارای اماکن رایگان برای بازدید مسافران می باشند که شامل موزه های مختلف نیز می شود. اگر قرار است برای تئاتر بلیطی تهیه شود بهتر است که این امر به لحظه های آخر فروش بلیط موکول شود تا بتوان بلیط ارزان تری خریداری کرد. البته برنامه ریزی درست قبل از سفر برای جای ماندن، نوع غذایی که قرار است بخورید، زمان بندی مناسب در طول سفر برای گشت و گذار لذت سفر را چند برابر می کند. اغلب هتل های لندن که دسترسی مناسبی به وسایل نقلیه عمومی جهت جابجایی راحت تر دارند می توانند گزینه های انتخابی مناسبی باشند تا در وقت، صرفه جویی شود.

بازدید از مناطق دیدنی انگلیس

مناطق دیدنی که برای بازدید توصیه می شود شامل برج لندن با قدمتی طولانی، پل برج ساعت (Tower bridge) که در کنار برج لندن واقع شده است، هاید پارک (Hyde park) یک پارک بزرگ در بخش مرکزی لندن، موزه بریتانیا (British Museum) و بسیاری از مکان های دیگر است.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.