ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

رستوران های ایرانی در کانادا

از آنجایی که کانادا کشوری مهاجرپذیر می باشد می توان شاهد وجود فرهنگ های مختلف در آن بود. در طی سال های گوناگون، ایرانیان زیادی نیز به این کشور مهاجرت کرده و به کسب و کار مناسب خود مشغول می باشند. یکی از انواع کسب و کار ایجاد شده در کانادا توسط ایرانیان تاسیس رستوران های ایرانی است که از رستوران های پرطرفدار در مناطق مختلف کانادا می باشند و علاوه بر ایرانیان مقیم کانادا جذابیت بالایی نیز برای کانادایی ها دارند.

تعداد رستوران های ایرانی در کانادا زیاد می باشد و هر کدام به نوعی مشتریان خاص خود را دارند از این رو تهیه غذای ایرانی برای ایرانیان در کانادا راحت است. وجود انواع غذاهای سنتی ایرانی با طعم خوب و عطر مناسب و همین طور کیفیت مطلوب یکی از مزایای مناسب برای این رستوران ها تلقی می شود تا ایرانیان مقیم کانادا بتوانند تجربه ای لذت بخش داشته باشند و خاطرات زیادی را با طعم و مزه غذاهای ایرانی در این رستوران ها تجربه کنند. در شهرهای های مختلف کانادا شامل تورنتو، انتاریو و کبک به تعداد مناسبی از رستوران های ایرانی می توان دسترسی داشت و غذاهای مورد علاقه خود را با تجربه ای مناسب تهیه کرد. البته در شهرهای کوچک کانادا نیز رستوران های ایرانی با سبک های مختلف دایر شده اند که به سرو غذا با بهترین شرایط ممکن می پردازند و در بین کانادایی ها نیز از طرفداران زیادی برخوردار می باشند.


رستوران ایرانی تهران کانادا        رستوران ایرانی یاس در کانادا


حسن شهرت برخی از رستوران های ایرانی در کانادا به گونه ای است که تهیه غذا از آنجا به افراد زیادی توصیه می شود. در هر کدام از شهرهای کانادا تعدادی رستوران معروف ایرانی وجود دارد که هر کدام ویژگی های متمایز خود را دارند. لیست متنوعی از غذاهای ایرانی با قیمت های مختلف برای مشتریان در این رستوران ها ارائه می شود تا افراد با توجه به سلیقه خود غذای مورد نظر را انتخاب کند. در این میان غذاهای سنتی ایرانی که در این رستوران ها ارائه می شود در کانادا طرفداران زیادی پیدا کرده است. به هر میزان که کیفیت غذای ارائه شده مطلوب تر باشد و برخورد مناسب با مشتریان صورت بگیرد رستوران های ایرانی شهرت مناسب تری پیدا می کنند.

تنوع رستوران های ایرانی در کانادا

رستوران های ایرانی در کانادا به شکل های مختلفی توسط مشتریان طبقه بندی می شوند و در انواع بالاترین و یا پایین ترین حد از رضایت مشتریان قرار دارند. رستوران هایی که به خاطر کیفیت و نوآوری دارای طرفداران زیادی می باشند از امتیازات ویژه ای برخوردار بوده و شهرت بیشتری را برای خود کسب کرده اند. در مورد دسته بندی انواع رستوران های ایرانی در کانادا نمی توان یه شکل مشخص معیار خاصی را در نظر گرفت چون تعداد رستوران ها زیاد بوده و همین طور تنوع غذای ارائه شده در آنها نیز بالا می باشد. به طور معمول انتخاب بهترین رستوران از بین بقیه رستوران ها کاملا سلیقه ای می باشد و معیارهای مختلف برای دسته بندی رستوران های ایرانی در کانادا توسط مشتریان وجود دارد. ترجیح غذایی و دائقه های مختلف افراد در این رستوران ها با تنوع مناسب غذایی برآورده می شود. هر رستوران ایرانی در کانادا ممکن است با پخت غذای خاصی که مورد علاقه مشتریان است شهرت داشته باشد. به عنوان مثال در تورنتو کانادا می توان رستوران های ایرانی تخت طاووس، بانو، شمال، شهرزاد، زعفرون، دربار، ته دیگ و برخی از رستوران های دیگر را مشاهده کرد که شناخته شده اند. در هر شهری از کانادا شاهد وجود رستوران های ایرانی هستیم که به طور ویژه کباب آنها دارای شهرت خاص و طرفداران زیادی حتی در بین کانادایی ها و توریست ها از مناطق مختلف است.


رستوران ایرانی دریا کانادا       رستوران ایرانی تخت طاووس کانادا


رستوران های ایرانی در شهرهای مختلف کانادا


رستوران های ایرانی شهر تورنتو کانادا

1-رستوران بانو(Banu Restaurant)

آدرس:خیابان 777 Queen Street West

ایمیل: banu@banu.ca

تلفن تماس:416.7772268

لینک وب سایت: www.banu.ca

2-رستوران تخت طاووس(Takht-e Tavoos)

آدرس:خیابان1120 College St

تلفن تماس:647.352.7322

3-رستوران ته دیگ(Tah Deeg)

آدرس:خیابان5525 Yonge Street

تلفن تماس:416.2251688


رستوران های ایرانی شهر ونکوور کانادا

1-رستوران دریا(Darya)

آدرس:خیابان Pendrell St 1795 درBC V6Z 1C3

تلفن تماس:604.0700899

2-رستوران دارچین(Darchin)

آدرس:خیابانPacific Street  در BC V6Z 1C3

تلفن تماس:604.1710633

3-رستوران کافه پاتوق(Patough Cafe)

آدرس:خیابانBidwell Street 841 درBC V6G2J7

تلفن تماس:604.0082696

4-رستوران شالیزار(Shalizar)

آدرس: خیابان Marine Drive 1863 در BC V7V 1J7

تلفن تماس:604.9500921


رستوران های ایرانی شهر مونترال کانادا

1-رستوران تهران(Tehran)

آدرس:خیابان Boulevard de Maisonneuve در QC

تلفن تماس:514.0400488

2-رستوران یاس(Yas)

آدرس: خیابان Chemin Upper-Lachin5563 در QC H4A 2A6

تلفن تماس:0303.483514

3-رستوران درویش(Darvish)

آدرس: خیابان Yonge Street 508 در ONT.M4Y 1*9

تلفن تماس:416.8893929

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.