ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

تحصیل در کشور استرالیا به دلیل داشتن کیفیت و سطح بالای آموزشی و همچنین برخورداری از بهترین دانشگاه ها با وجود امکانات گسترده ی آموزشی مقصد بسیاری از افراد برای تحصیل است. دانشگاه های استرالیا دارای بهترین متد های آموزشی هستند و با داشتن امکانات و خدمات آموزشی متنوع برای دانشجویان سعی در پرورش و تعلیم نیروی آگاه و کارآمد دارند.  دانشگاه های کشور استرالیا در سرتا سر دنیا شناخته شده اند و مدارک تحصیلی اخذ شده از دانشگاه های استرالیا در تمامکشور ها از اعتبار بالایی برخوردار است. کسانی که از دانشگاه های کشور استرالیا فارغ التحصیل می شوند از آینده ی شغلی خوبی برخوردارند و به آسانی می توانند وارد بازار کار شوند. تحصیل در هر کشوری شرایط و قوانین خاص خود را دارد. شرایط تحصیل در استرالیا شامل موارد زیر است که در ادامه بیش تر به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

·         برخورداری از سطح بالای مهارت انگلیسی برای تحصیل در استرالیا

·         توان مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل در استرالیا

·         معاینات پزشکی

·         بیمه ی دانشجویی خارج از کشور

·         عدم سوء سابقه ی جنایی

برخورداری از سطح بالای مهارت انگلیسی برای تحصیل در استرالیا

یکی از شرایط تحصیل و اخذ ویزای دانشجویی استرالیا ، مهارت بالای زبان انگلیسی است. بدین معنا که شما باید توان صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی را داشته باشید. در نتیجه شما باید مدارکی دال بر این که شما از مهارت زبان انگلیسی برخوردارید، به دانشگاه مربوطه در استرالیا که قصد تحصیل در آن را دارید ارائه دهید که ثابت کننده ی مهارت شما در زبان انگلیسی باشد.

توان مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل در استرالیا

یکی دیگر از شرایط تحصیل در کشور استرالیا، توان مالی برای پرداخت هزینه ها در مدت زمان تحصیل و زندگی در استرالیا است. اگر شما همراه با والدین خود قصد مهاجرت به استرالیا برای ادامه ی تحصیل را دارید، باید مدارک بانکی، دال بر این که والدین شما توان حمایت مالی از شما و پوشش هزینه ها را دارند، ارائه دهید و اگر همراه با همسر و یا فرزندان خود به استرالیا برای تحصیل مهاجرت می کنید، باید ثابت کنید که توان پرداخت هزینه های زندگی آن ها و همچنین هزینه های زندگی و تحصیل خود در کشور استرالیا را خواهید داشت.

 عدم سوء سابقه ی جنایی

از شرایط دیگر، عدم سوء پیشینه ی جنایی است. ممکن است از شما خواسته شود گواهی عدم سوء پیشینه جهت اثبات نداشتن سوء سابقه ارائه کنید.

معاینات پزشکی

از برخی دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا را دارند، ممکن است خواسته شود یک سری آزمایشات پزشکی انجام دهند تا نشان دهد آن ها از نظر پزشکی در سلامت هستند و دارای بیماری مسری و واگیرداری که سلامت جامعه ی استرالیا را به خطر بیندازد، نیستند.

بیمه ی دانشجویی خارج از کشور

از دیگر شرایط تحصیل در استرالیا خرید بیمه ی دانشجویی خارج از کشور است. شما این بیمه را هم می توانید از دانشگاهی که در استرالیا قصد تحصیل در آن را دارید تهیه کنید و هم می توانید از طریق مراکز دیگر که این خدمات را ارائه می دهند اقدام کنید، که برخی از این مراکز شامل موارد زیر است:

·         مرکز Bupa استرالیا

·         مدیریت بهداشت استرالیا

·         مرکز Medibank Private

·         مرکز Nib OSHC

·         مرکز Allianz Global Assistance

تمامی مراکزی که در بالا ذکر شده ارائه دهنده ی بیمه ی دانشجویی هستند و شما می توانید از طریق یکی از این مراکز برای خرید بیمه ی دانشجویی اقدام کنید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.