ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

در مورد قاره اروپا چه می دانیم؟

قاره اروپا مشهور به قاره سبز یکی از زیباترین مناطق دنیا برای بازدید و تفریح است. گردشگران زیادی در سراسر دنیا خواهان آنند که بخشی از تفریحات خود را در این قاره سبز وزیبا بگذارند و از شگفتی ها و تنوع در فرهنگ، هنر و آداب و رسوم آن دیدن نمایند. اروپا به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی خاص خود که از یک سر با اقیانوس منجمد شمالی، از یک سر با اقیانوس اطلس و از جنوب نیز با دریای مدیترانه همسایه است دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است و دارای مناظر طبیعی بسیار زیادی است. اروپا در بخشی که با آسیا مرز مشترک دارد تاریخی است و سراسر ساختمان ها و بناهای اصیل و قدیمی در آن واقع شده است ، نمود این ادعا را می توان در کشورهای چون مجارستان دید.

این قاره کوچک همچنین تحولات تاریخی زیادی را پشت سر گذاشته که از جمله آن می توان به سلطه امپراطوری روم باستان، قرون وسطی، رنسانس و جنگ ها جهانی اشاره کرد که تاثیرات مهمی را بر جمعیت و رسوم و سنن کشورهای این قاره بر جای نهاده است.

تنوع آب و هوایی چیزی است که در اروپا بسیار آن را مشاهده می کنیم، این تنوع باعث می شود تا اروپا مقصد گردشگری توریست های مختلف با سلایق و ذائقه های متفاوت باشد. قاره سبز در شمال خود دارای آب و هوای سرد است و زمستان های طولانی و آفتاب کم رمق دارد و در جنوب با آفتاب گرم و درخشان خود  می تواند سمبلی کامل از گرمای مدیترانه ای و شاید شمال آفریقا باشد.


بهترین و پر طرفدارترین تورهای اروپا کدامند؟

بی شک یکی از متنوع ترین فرهنگ ها و آداب رسوم را در قاره کوچک اروپا می توان یافت و از این رو نمی توان به طور قطع گفت که کدام کشور آن برای سفر مناسب است و کدامیک نیست.  این که چه تعداد گردشگر به صورت سالیانه جذب این قاره و زیبایی هایش شوند کاملا بستگی به فصل دارد چرا که اروپا قاره ای چهار فصل است و هر توریستی با پای نهادن در آن به طور حتم از گردش و تفریح در سراسر آن راضی و شادمان به خانه باز خواهد گشت.

ویژگی دیگر اروپا وسعت کم آن است، این امکان اروپا را به مقصدی عالی برای گردشگری بدل می کند چرا که در یک فرصت کم می توان در آن از کشوری به کشور دیگر سفر کرد و گستره وسیعی از تفریحات و سرگرمی ها را تجربه کرد. برای بسیاری از توریست ها پیمان شینگن و ویزای آن این امکان را به دست می دهد که در آن بدون نیاز به گرفتن ویزا برای هر کشور به صورت جداگانه به راحتی سفر کرد و تنها در یک زمان کوتاه از سرمای لذتبخش کوهستان آلپ در سوئیس به گرمای دلچسب جنوب فرانسه در نزدیکی مدیترانه دسترسی پیدا کرد.

تورهای زمستانی به منظور انجام ورزش های زمستانی از جمله اسکی و اسنوبورد چیزهایی هستند که مسافران مشتاق را به سمت شمال اروپا و در راس آن ها سوییس روانه می کنند. تاریخ که مقوله ای بسیار جذاب برای مردم سراسر دنیا است لهستان، مجارستان، فرانسه، انگلستان و بسیاری دیگر از کشورها را به مقصدی دلخواه برای گردشگری بدل می کند و آفتاب گرم و سواحل بکر در اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و پرتغال جایگاهی برای دوستداران تفریح و استراحت در آب های پاک و تمیز اقیانوس است.


شهرهای بسیاری در اروپا وجود دارند که هرکدام دارای نمادی مشهور و جهانی برای معرفی خود به دنیا هستند، بی شک کم تر کسی پاریس را بدون برج ایفل، لندن را بدون ساعت بیگ بن، بوداپست را بی دانوب، سوییس را بی آلپ و ایتالیا را  بدون برج پیزا در ذهن خود تصور می کند.

آژانس گردشگری بال طلایی با سال ها تجربه در برگزاری تورهای سیاحتی اروپا، سفری امن و خاطره انگیز را در این قاره زیبا برای شما می سازد. برای تماس با این آژانس گردشگری در زمینه مشاوره تورهای اروپا می توانید به وبسایت این آژانس مسافرتی مراجعه نمایید.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.