ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

پر طرفدارترین نقاط دیدنی در تور اروپا

نقاط دیدنی اروپا در کدام قسمت های آن واقع شده اند؟

اروپا به دلیل داشتن آب و هوای متنوع و فرهنگ و رسوم خاص در سراسر آن، جاذبه های زیادی را در دل خود جای داده است که بازدید و کشف هر کدام از آن ها در طی گشت و گذار با تور اروپا خالی از لطف نیست.

این که سفر به کدام قسمت اروپا جذابیت و طرفداران بیشتری دارد، به سلیقه و علایق مردم بستگی زیادی پیدا می کند؛ چرا که این قاره سبز توسعه یافته گستره وسیعی از گشت و گذارها و تفریحات را در اختیار گردشگران خود قرار می دهد. در این قاره  کوچک که همچون کشوری پهناور است، قله های مرتفع تا سرزمین های پست کنار دریا وجود دارند و دست توریست ها برای این که سفر به کدام قسمت را انتخاب کنند بسیار باز است، چرا که سفر میان کشورهای مختلف اروپا همچون سفری در میان شهرهای یک کشور پهناور، کوتاه و گذرا است.

نمی توان گفت که کدام نقاط برای گردشگری در اروپا طرفداران بیشتری دارند، چرا که سلایق مختلفی در این زمینه وجود دارد، اما در این مقاله به شکل فهرست وار به بررسی پر طرفدار ترین نقاط اروپا که در سال های اخیر گردشگران بیشتری را به خود جذب کرده اند خواهیم پرداخت؛ایتالیا

بی شک یکی از غنی ترین کشورهای اروپا از نظر تاریخ، فرهنگ و هنر ایتالیا است. این کشور تاریخی با بیشینه ای به وسعت امپراطوری روم در سال های اخیر و پس از شکوفایی صنعت گردشگری، افراد زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. شهرهای این کشور با پتانسیل های زیادی که در حوزه جذب گردشگر دارند، سالیانه پذیرای میلیون ها توریست مشتاق به تاریخ و فرهنگ هستند. رم، فلورانس و ونیز شهرهایی از ایتالیا هستند که در صدر پر بازدید ترین شهرهای دنیا قرار می گیرند.

اسپانیا

با داشتن سواحل جذاب و آفتابی گرم، اسپانیا به مقصدی برای توریست های خسته که خواهان استراحت و تفریح هستند، بدل شده است. شهرهایی چون مادرید، مایورکا و بارسلون از جمله مناطقی هستند که اسپانیا را در فهرست پرطرفدارترین نقاط دیدنی در اروپا قرار می دهند.

انگلستان

بدون تردید یکی از مهم ترین کشورهای اروپا در حوزه تاریخ، صنعت و گردشگری انگلستان است. این کشور پهناور که تاریخی طولانی دارد، سالیانه گردشگران زیادی را به سوی خود جلب می کند. لندن پایتخت انگلستان با جاذبه های فراوان خود، به تنهایی به قطبی مهم برای گردشگری در اروپا تبدیل شده است.  همچنین ادینبورگ اسکاتلند و دوبلین ایرلند نیز از شهرهایی بودند که طی سال های اخیر از توریست های بیشماری پذیرایی کرده اند.

فرانسه

فرانسه بی شک از پیشگامان صنعت و هنر در دنیا است. تلفیق تکنولوژی و هنر با صنعت توریسم که در اروپا از شاخص های کسب درآمد به حساب می آید، این کشور قدرتمند و زیبا را در فهرست دیدنی ترین مکان های گردشگری در اروپا قرار می دهد. وجود برج ایفل که نمادی از معماری مدرن در پاریس است و سمبلی از عشق را در ذهن تداعی می کند، به تنهایی می تواند توریست های زیادی را به سمت خود بیاورد و میعادگاه عشاق زیادی از سراسر دنیا شود.

آلمان

آلمان که صنعتی ترین کشور دنیا به حساب می آید نیز از جاذبه های گردشگری بی بهره نیست. این کشور که یکی از مهم ترین فعالان عرصه جنگ علی الخصوص طی سال های جنگ جهانی دوم بوده است، میراثی کهن از این واقعه بزرگ را در دل خود جای داده است. شهرهایی چون برلین، نورنبرگ و هامبورگ با جاذبه های طبیعی و تاریخی خود هرکدام به آهن ربایی برای جذب توریست از سراسر دنیا بدل شده اند و سالانه با امکانات گردشگری که ارائه می دهند از افراد زیادی  سراسر دنیا دلربایی می کنند.

مطالبی که گفته شد تنها به بخش کوچکی از پرطرفدارترین نقاط دیدنی اروپا پرداخته است؛ بسیاری از جزئیات و ریزه کاری های گردشگری را تنها با سفر به هر منطقه می توان دریافت و فهمید.

برای بازدید از دیدنی ترین نقاط اروپا و گشت و گذار در شگفتی های آن، کافیست با کارشناسان آژانس بال طلایی تماس بگیرید تا به روز ترین اطلاعات سفر در زمینه تورهای تفریحی را در اختیار شما قرار دهند و به یاد ماندنی ترین سفر عمرتان را به شما هدیه دهند.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.