ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

جاذبه های گردشگری تور اروپا

اروپا با تاریخ و طبیعتی که در دل خود نهان کرده است بی شک جاذبه های بسیاری را برای علاقمندان به سفر و ماجراجویی فراهم می کند. این است که به عنوان مقصدی گردشگری برای افرادی که سفر را جزء لاینفک زندگی خود قرار می دهند بسیار دلخواه و دوست داشتنی است. هر توریست با هر سلیقه ای از سفر به اروپا دست خالی بر نمی گردد و به طور حتم گوشه ای از زیبایی ها، فرهنگ و تمدن این قاره کهن او را راضی و دل مشغول نگه خواهد داشت.

بسته به این که چه چیزهایی را دوست داشته باشید می توانید سفر به قسمتی از اروپا را انتخاب کنید که رویاهای شما از آن را محقق کند.

مکان های زیادی در اروپا وجود دارند که پتانسیل های بالایی برای جذب گردشگر داشته باشند. این قاره علاوه بر صنعتی بودن و رشد بالای اقتصادی، اهمیت زیادی به حوزه گردشگری می دهد و امکانات متنوعی را برای توریست های خود فراهم می کند.


جاذبه های تاریخی اروپا در کدام شهرهای آن قرار دارند؟

لهستان، ورشو

ورشو، شهری با قدمت تاریخی طولانی که یکی از مهم ترین سرزمین های درگیر جنگ طی جنگ های جهانی اول و دوم نیز بوده است، از زیبا ترین شهرهای اروپا به شمار می آید.  این شهر زیبا با غنای فرهنگی و تاریخی با ساختمان های قدیمی خود، یکی از مقاصد گردشگری در اروپا است که مورد علاقه مشتاقان فرهنگ و تاریخ نیز می باشد. در این شهر با کمی گردش می توانید موزه ها، برج ها و کلیساهایی را بیابید که نظیر آن را در هیچ کجای دنیا نخواهید دید. معماری اصیل شهر ورشو چشمان هنر دوست زیادی را به خود خیره می کند. اگر مشتاق دیدن تاریخی از اروپای قدیم هستید بهتر است دیدار ورشو را در تور اروپا از دست ندهید.

مجارستان، بوداپست

آرمیده در حاشیه رود دانوب که یکی از شریان های حیاتی اروپا نیز هست، بوداپست را به شهری دلخواه و دوست داشتنی برای گردشگری های طبیعی و تاریخی بدل می کند. این شهر با وجود آسیب های زیادی که در طول جنگ جهانی دوم دید اما همچنان استوارو با ابهت در کنار دانوب خودنمایی می کند و سراسر پل ها و ساختمان های اصیل و غنی است. بازدید از بوداپست را می توان سرآمد سفرهای مختلف در تور اروپا به شمار آورد.

ایتالیا، ونیز

ونیز، شهری عجیب و منحصر بفرد در اروپا است که از غنا و اصالت معماری و تاریخ نیز بی بهره نیست. وجود جریان های آب و کانال های آب به جای خیابان های معمول، ونیز را به نگین انگشتر گردشگری اروپا بدل می کند. وجود موزه های بی شمار و همچنین تولد هنرمندی چیره دست در ونیز، از این شهر بهشتی تاریخی ساخته است که در تورهای اروپا سفر به آن توصیه می شود.

به دلیل سرشار بودن این قاره سبز از تاریخ و تمدن، شهرهای زیادی را می توان در این راستا نام برد که شاید تنها گوشه کوچکی از اروپا را به تصویر بکشند.


جاذبه های طبیعی

به دلیل اقلیم خاص اروپا و قرار گرفتن آن در ناحیه معتدل و گاهی هم سرد، این کشور از تنوع آب و هوایی بسیاری برخوردار است که در تمام سال از چهار گوشه آن به نحوی متفاوت می توان از طبیعت بهره وافر برد.

سوییس، آلپ

یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری و جاذبه های اروپا در زمینه ورزش های زمستانی و اسکی، کوهستان آلپ است. در این مکان که محلی برای برگزاری مسابقات مهم زمستانی دنیا نیز هست، توریست های بسیاری برای استراحت و یا انجام بازی اسکی و سایر ورزش های زمستانی پا می گذارند و از لحظه لحظه عمر خود در این کوهستان رویایی لذتی بی حد و حصر می برند.

 سواحل مدیترانه

یکی از لاکچری ترین سواحل دنیا در دریای مدیترانه و هم مرز با اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و پرتغال واقع شده است. آفتاب گرم و دلچسب این سواحل که یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری برای اروپای کم آفتاب است، آن را به مکانی دلخواه برای توریست های مشتاق تفریحات آبی و گرفتن آفتاب بدل می کند.

مواردی که به عنوان جاذبه های گردشگری تور اروپا عنوان شد تنها بخش کوچکی از این بهشت بی بدیل را به تصویر می کشد، گاهی باید رفت و برخی از تجربیات را با پوست و استخوان لمس کرد و به دست آورد. برای سفر به اروپا و بازدید از جاذبه های گردشگری این قاره سبز با کارشناسان کارآزموده آژانس مسافرتی بال طلایی تماس حاصل نمایید و یا به وبسایت این آژانس سیاحتی مراجعه کنید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.