ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

باید و نبایدها در تور اروپا

اگر قصد سفر و گشت و گذار در کشورهای اروپایی را دارید، بهترین گزینه برای اینکه به‌سرعت بتوانید کارهای خود را انجام دهید این است که برای گرفتن ویزای شینگن و کارهای دیگر در یک تور اروپا ثبت نام کنید.

مهم‌ترین مسئله در سفر به اروپا گرفتن ویزای شینگن است که وقتی با تور همراه باشید، بخش زیادی از کارها را خود آژانس انجام می‌دهد و کافی است شما مدارک لازم برای اخذ ویزا را به آنها تحویل دهید و با خیال راحت کارها را به آنها بسپارید.

همان طور که می‌دانید واحد پول رایج بیشتر کشورهای اروپایی یورو است و بهتر است برای سفر به این کشورها حتماً یورو به همراه داشته باشید.

بیشتر اروپایی‌ها به زبان انگلیسی حرف می‌زنند، ولی اگر کمی هم با زبان مردم کشوری که قصد سفر به آن را دارید، آشنایی داشته باشید، شما را در برقراری ارتباط کمک خواهد کرد.


انتخاب یک تور خوب این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از مزایایی در سفر بهره‌ ببرید که تا تجربه نکنید، ممکن است هیچ وقت به آن فکر نکرده باشید.

معمولاً سفر با تور مزیت‌های دیگری نیز دارد که یکی از آنها سفر به چند کشور در یک پکیج است که انجام این کار به تنهایی خیلی است. گاهی در یک سفر فرصت بازدید از چند کشور را خواهید داشت. اگر خودتان بخواهید بدون تور اقدام به سفر کنید، مشکلاتی مانند گرفتن بلیت هواپیما و رزرو هتل نیز گریبانگیر شما خواهند بود و بخشی از زمان سفر خود را باید به آن اختصاص دهید یا از هفته‌ها قبل از سفر درگیر باشید.

مدیریت وقت و هزینه برای افرادی که با سفر کردن آشنایی ندارند کار ساده‌ای نیست و استفاده از تور برای این افراد انتخاب مناسب‌تری خواهد بود. در سفر با یک تور خوب، بدون نگرانی خود را به آنها می‌سپارید و کار شما فقط این است که از سفر خود لذت ببرید. لیدرها هم به سبب تجربه زیاد در سفر کردن به شما یاری خواهند رساند.

وظیفه تهیه بیمه مسافرتی و کسب امنیت که هر دو تأمین‌کننده آرامش شما در سفر هستند بر عهده آژانس است.

مهم‌ترین مسئله‌ای که در گرفتن ویزای شینگن افراد را درگیر می‌کند پاسخ دادن به این سؤال است که هدف شما از سفر چیست و دلایل کافی برای برگشت به کشور خود داشته باشید.

برای گرفتن این ویزا حتماً باید یک سند ملکی داشته باشید که آن را برای ضمانت قرار دهید. مدرک مهم دیگر نیز داشتن وجه نقد است که البته به صورت چک تضمین شده هم قابل قبول است. این پول پس از بازگشت به ایران به شما برگردانده خواهد شد.

همه مدارک باید ترجمه شوند، به زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که سفارت از شما بخواهد. کسانی که برای اولین بار برای گرفتن این ویزا اقدام می‌کنند، برای آنها ویزایی با یک ماه یا ۱۵ روز اعتبار صادر می‌شود.

باید و نبایدها در تور اروپا

حالا که تمام مدارک شما آماده است، باید برای انگشت نگاری نیز زمان بگذارید و به سفارت مورد نظر بروید.

ممکن است حتی با داشتن ویزای شینگن نتوانید وارد کشوری که قصد سفر به آن را دارید بشوید. افسر مهاجرت تعیین‌کننده ورود شما خواهد بود، البته چون با تور سفر می‌کنید نباید خیلی نگران این قسمت باشید.

برای گرفتن وقت مصاحبه می‌توانید به سایت سفارت مراجعه کنید. هزینه ویزا باید به صورت نقدی و به یورو پرداخت شود.

اگر خیلی تجربه سفر به خارج از کشور را ندارید و با مشکلات آن آشنا نیستید، توصیه می کنیم برای اینکه سفر راحت تری داشته باشید یک تور خوب برای خود انتخاب کنید. پیش از سفر تحقیقات خود را برای انتخاب آژانس مورد نظر انجام دهید، اما پیشنهاد ما به شما آژانس بال طلایی یکی از بهترین آژانس‌ها برای سفر به اروپا است. تور اروپای این آژانس سفری خوش، آرام و بی‌دغدغه را برای شما در نظر گرفته است.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.