ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

تمدن و زیبایی‌های اسپانیا در تور اروپا

اگر قصد سفر به اروپا آن هم با تور اروپا را دارید، سعی کنید پکیجی را برای خودتان انتخاب کنید که کشور اسپانیا را هم در آن گنجانده باشند. با شنیدن کلمه اسپانیا اولین چیزی که در ذهنمان تداعی می‌شود گاوبازی است و صحنه‌هایی در جلوی چشمانمان زنده می‌شوند که در فیلم و ویدئوها دیدیم که گاه بسیار خطرناک هستند و گاه خنده‌دار!

آداب و رسوم و فرهنگ مردم کشور اسپانیا بسیار غنی است و از دلایلی است که گردشگران زیادی را هر ساله به سمت این کشور فرامی‌خواند. حیف است به اروپا بروید و از کشور اسپانیا دیدن نکنید. اسپانیا از آن جاهایی است که تمام جاذبه‌ها را با هم در خود یک جا جمع دارد؛ از سواحل آفتابی و فستیوال‌های پرزرق و برق گرفته  تا آثار باستانی و مکان‌های دیدنی آن.

گاوبازی ورزش مخصوص اسپانیایی‌ها است که با گذشت سال‌ها در این کشور هنوز اجرا می‌شود. این ورزش مهیج و بسیار خطرناک نبردی است نابرابر بین فرد گاوباز و گاو نر که پایان آن آسیب‌های شدید و گاهی مرگ است.

گاوبازی در اسپانیا

فلامینکو موسیقی سنتی اسپانیایی‌ها است و سبکی است که تحت تأثیر سبک‌های مختلف موسیقی به شکل امروزی درآمده ‌و بیشترین تأثیر را از کولی‌های اسپانیا گرفته ‌است. گیتار فلامینکو نماد موسیقی اسپانیایی و حتی فرهنگ اسپانیایی است.

اسپانیا در جنوب غربی قاره سرسبز اروپا قرار گرفته است. مادرید و بارسلون شهرهای بزرگ و دیدنی این کشور هستند که جاذبه‌های زیادی دارند. تنوع جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این کشور را در نظر بسیاری از گردشگران مطلوب کرده است.

امیدوارم در تور اروپا که شما قرار است با آن به سفر بروید، مادرید هم برای شما در نظر گرفته باشند. در غیر این صورت، از دیدن جاذبه‌های گردشگری این شهر بی‌نصیب خواهید ماند.

دیدنی‌های اسپانیا

اسپانیا قصرها و قلعه‌های زیادی دارد. کاخ سلطنتی که در شهر مادرید در این کشور است نیز از نمادهای شناخته شده این کشور است. معماری ساختمان این قصر اسپانیایی است و زیبایی چشم‌نواز آن شما را به گذشته‌های دور می‌برد.

کاخ دیگری به نام رویال پالاس نیز با وسعت و عظمت بسیار محل زندگی پادشاه اسپانیا است و هنوز هم جشن‌های رسمی و ملی در آن برگزار می‌شود.

قصری با نام سویل هم در این کشور است که نمونه بسیار خوبی از معماری اسپانیا را به نمایش می‌گذارد.

از قلعه‌های معروف این کشور می‌توان قلعه الحمرا را نام برد که در گرانادا واقع شده است. زیبایی این قلعه شهرت جهانی دارد. در گذشته‌های دور مسلمانان ساکن اسپانیا قرن‌ها در این قلعه اسرارآمیز زندگی کرده‌اند.

قلعه دیگری که گردشگران نباید از دیدن آن جا بمانند سگوویا است. شاید جالب باشد بدانید که این قلعه به‌قدری رؤیایی است که برای درست کردن قلعه سیندرلا از آن الگوبرداری کرده‌اند. تمام قصرها و قلعه‌های این کشور یادآور شکوه و عظمت گذشته این کشور هستند.


جزایر قناری هم که بارها نام آن را در فیلم‌ها شنیده‌اید و در میان تمام مردم دنیا از محبوبیت خاصی برخوردار است از مناطق هفده‌گانه خودمختار کشور اسپانیا به شمار می‌روند. برای رفتن به این جزایر باید یک برنامه سفر جداگانه بگذارید. این جزایر آنقدر جذاب و دوست داشتنی هستند که بهتر است چند روز را با خیال آسوده در آنجا به استراحت و از تابش آفتاب سواحل اقیانوس اطلس کسب آرامش کنید. در این جزایر نیز علاوه بر طبیعت زیبا می‌توانید از انواع تفریحات آبی نیز لذت ببرید، تجربه لذتی که همیشه از زبان افراد ثروتمند فیلم‌ها شنیده‌ایم!

برای دیدار از هرکدام از این موارد باید برنامه‌ریزی داشته باشید. البته وقتی با تور سفر کنید دیگر نیاز نیست خودتان این کار را بکنید و آژانس تا جایی که زمان اجازه بدهد شما را به دیدار این اماکن خواهد برد. اگر برای سفر به اسپانیا آژانس گردشگری بال طلایی را انتخاب کنید در طول سفر آرامش، امنیت و اطمینان خاطر خواهید داشت.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.