ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

اگر می خواهید تور بلغارستان را انتخاب کنید ابتدا با ما همراه شوید

بلغارستان در همسایگی ترکیه قرار دارد. مقصدی نزدیک و با قیمت مناسب که می تواند گزینه شما برای تور های تابستانی اروپا باشد. در حوزه بالکان قرار دارد و در گذشته های دور تحت سلطه امپراتوری عثمانی بوده است. همین امر باعث شده است که فرهنگ آن ترکیبی از فرهنگ ترکی و اروپایی باشد.

کشور بلغارستان به چه معروف است؟

دو شهر توریستی بلغارستان صوفیه و وارنا می باشد که همه ساله میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیا می باشد. بلغارستان اولین کشور تولید کننده روغن گل رز در دنیا می باشد روغنی که در تهیه معروف ترین عطر های دنیا استفاده می شود.

وقتی اسم ساعت به گوش ما می خورد به فکر کشور سوییس مهد ساعت دنیا می افتیم اما جالب است بدانید اولین ساعت مچی دیجیتالی دنیا در بلغارستان رونمایی شد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این کشور، طبیعت آن می باشد. یک سوم از کشور جنگل و چهل درصد آن توسط رشته کوه های مختلف احاطه شده است. بنابراین یک مقصد گردشگری مناسب برای ورزش های زمستانی، اسکی و انواع کوه نوردی می باشد.

شهر تورستی وارنا

شهر وارنا (varna) سومین شهر بلغارستان و یکی از مهمترین مقاصد گردشگران می باشد. وارنا در ۵۸۵ قبل از میلاد توسط یونانیان به یک شهری بندری و نظامی مهم تبدیل شد و همین امر باعث آن شد که قدیمی ترین گنجینه طلای دنیا مربوط به ۴۵۰۰ قبل از میلاد در خود جای دهد. بهترین زمان برای انتخاب تور وارنا در تیر و مرداد ماه تا اواسط شهریور می باشد.

وارنا

جاذبه های گردشگری شهر وارنا

ماسه های طلایی در سواحل دریای سیاه، مجتمع ماسه های طلایی، چشمه های آب درمانی گلدن سندز از جمله مهمترین جاذبه های گردشگری شهر وارنا می باشد.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.