ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی
آشنایی با کشور فرانسه
فرانسه یکی از بزرگترین کشورها در اروپا است. فرانسه با شش کشور دیگر آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ در شمال شرقی، سوئیس و ایتالیا در جنوب شرقی و اسپانیا در جنوب غربی هم مرز است. این کشور به عنوان دروازه ورود به اروپا در نظر گرفته می شود. فرانسه یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است.
دلایل زیادی مانند شرایط اقلیمی مطلوب، فعالیت های تفریحی در فضای باز مثل گلف، موزه های هنری و گالری ها باعث جذب توریست می شود. فعالیت های مختلف بسیاری وجود دارد که تاریخچه کشور را برای بازدید کنندگان لذت بخش می کند، به خصوص با توجه به گذشته آشفته آن. مردم این کشور همچنین به دلیل شیک بودن و افتخارآمیز بودن در ظاهر و لباس شخصی خود شناخته می شوند. برخی کشورها به دلیل همین ویژگی ها فرانسه را یک کشور متکبر می دانند. باران در این منطقه بسیار متداول است و دارای هوای سرد در ماه های زمستان و آب و هوای متغیر در طول سال است. آب و هوا در این منطقه با تابستان های گرم و زمستان های معتدل بهترین دما را ارائه می دهد. منطقه جنوبی فرانسه یک منطقه محبوبی است، این منطقه بسیار شلوغ و یکی از مناطق پر هزینه کشور است. قلب فرانسه، مرکز فرانسه است. اورگن در قلب فرانسه واقع شده و هنوز هم یکی از کم جمعیت ترین مناطق کشور است. آردنس در منطقه ای تپه دار با جنگل ها و آب های جنوب قرار دارد. در این منطقه دما در زمستان به طور کلی سردتر است. و اما پاریس، یکی از با شکوه ترین شهر پایتخت در کل جهان است. پاریس نمونه ای از ثروت و طراحی استپاریس به دلیل رستوران های مجلل خود مشهور است.
چند اطلاعات دیگر درباره فرانسه که ممکن است از آنها لذت ببرید:
85٪ از کل ساکنان این کشور رومی کاتولیک هستند
بیش از 60 میلیون نفر در کشور سکونت دارند

فرانسوی و انگلیسی دو زبان متداول در کشور هستند

در حالی که فرانسه زمانی یک کشور عمدتاً کشاورزی بود، از زمان جنگ جهانی دوم اوضاع تغییر کرده و اکنون صنایع مختلف زیادی وجود دارد که فرانسه صلاحیت آن را دارد. گردشگری بخش بسیار بزرگی از اقتصاد فرانسه را به خود اختصاص داده است. واقعیت مهم دیگر در مورد فرانسه این است که در لیست بهترین مکانهای جهان برای حضور در دانشگاه است. افراد در هر سنی می توانند در هر یک از دانشکده ها و دانشگاه های این کشور شرکت کنند.
برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.