ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

اگر می خواهید تور اسپانیا را انتخاب کنید ابتدا با ما همراه شوید.

توصیف اسپانیا کمی سخت و در عین حال آسان است. این کشور نه چندان پهناور ولی زیبا ، شهرتش را مرهون مردم، فرهنگ، هنر و غذا ها و آداب و رسوم خاصش است.با ما همراه باشید تا برایتان از ۱۰ جاذبه برتر اسپانیا بگوییم:

قصر سلطنتی(Palacio Real)، مادرید

قصر سلطنتی مادرید، اقامت گاه رسمی پادشاهان اسپانیا بوده است که محلی برای برگزاری جشن ها و مراسم دولتی نیز می باشد. قصر سلطنتی بین سال های ۱۷۳۸ تا ۱۷۵۵ ساخته شد و کالوس سوم در سال ۱۷۶۴ آن را برای اقامت خود انتخاب نموده است.

قصر مادرید


فرار از گاوهای وحشی، پامپلونا

در شهر پامپلونا هر ساله از ۶ تا ۱۴ جولای، فستیوال سن فرمین برگزار می شود که مراسم جالب و خطرناکی می باشد. در این مراسم، مردم از میان حدود ۱۰-۱۲ گاو وحشی که در خیابان رها شده اند فرار می کنند.

لا کونچا(La Concha)

لاکونچا از بهترین شهرهای ساحلی نه تنها اسپانیا بلکه کل اروپا می باشد.گردشگران این شهر در امواج دریا به موج سواری پرداخته و در تفرجگاههای ساحلی و رستوران های عالی آن از مناظر زیبای ساحلی لذت می برند.

لاکونچا

قنات سگویا(Aqueduct of Segovia)

قنات سگویا یکی از معروف ترین آثار تاریخی حفاظت شده است که از دوران رومی ها به جا مانده است. این قنات باستانی از ۲۴۰۰۰ بلوک عظیم گرانیت ساخته شده و آب یک مسافت ۱۶ کیلومتری را از رودخانه فریو به سگویا انتفال می دهد. نکته قابل توجه اینجاست که با وجود گذشت سالیان دراز، این قنات هنور تامین کننده آب شهر است.

سگوویا

کوئنکا(Cuenca)

شهر کوئنکا بین والنسیا و مادرید در قسمت های تند شیب دار کوه قرار دارد و یکی از حیرت آورترین نمونه های شهرهای قرون وسطایی است. بسیاری از خانه ها بر لبه صخره ساخته و این امر کوئنکا را به یکی از جالب توجه ترین شهرهای اسپانیا تبدیل نموده است.

کوئنکا

 ایبیزا(Ibiza)

ایبیزا یکی از جزایر دریای مدیترانه در بین سواحل اسپانیا و از پرطرفدارترین سواحل کل اروپا می باشد. در روزهای تابستان، جمعیت جزیره دو برابر شده و دسته های گردشگرانی که برای خوشگذرانی ورستورانهای ساحلی و زیبا به ایبیزا می آیند در همه جای جزیره دیده می شوند.

ایبیزا

ساگرادا فامیلیا(Sagrada Familia)

کلیسای ساگرادا فامیلیا از بزرگ ترین کلیساهای کاتولیک قرون وسطی در بارسلونا و یکی از پر بازدیدترین جاذبه های گردشگریاسپانیا به شمار می رود. طرح معماری این کلیسا متعلق به “Antoni Gaudí” معمار کاتالان است که ۴۰ سال روی این پروژه کار کرد که تا زمانی که در سال ۱۹۲۶۶ مرگش فرا رسید.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.