ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

سانتورینی واقع در سواحل غرب یونان مشرف به دریا، یکی از چشمگیر ترین جزایر یونان، به خاطر شهرهای صخره ای فیرا و اویا معروف است.فیرا و اویا ، از محبوب ترین جاذبه های گردشگری یونان برای ماه عسل می باشند و از خانه ها و هتل بوتیک های مکعبی شکل سفید ساخته شده اند.از تفریحات جزیره سانتورینی میتوان به شنا در سواحل شنی آتشفشان سیاه در جنوب و سواحل شرق، بازدید از مکان تاریخی آکروتیری، اشاره کرد.این جزیره دارای فرودگاه، کشتی و قایق های دو بدنه از بندر آتن می باشد.

جزیره سانتورینی

معرفی جزیره سانتورینی

جزیره‌ای در دریای اژه در کشور یونان است و نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی خاک اصلی یونان جای دارد و از گروه جزیره‌های کیکلادس است.

استان اژه جنوبی در اصلاحات مدیریتی سال ۱۹۸۷ تاسیس شد. با اجرای برنامهٔ کالیکراتیس، قدرت و اقتدار این استان افزایش یافت. این استان به همراه استان اژه شمالی، توسط هیئت تمرکززدایی اژه که مقر آن در پیره است نظارت می‌شود. مرکز این استان در ارموپولی در جزیرهٔ سیروس قرار دارد.

تا قبل از اجرای اصلاحات کالیکراتیس، استان اژه جنوبی شامل دو شهرستان کیکلادس و دودکانیسا بود. از ۱ ژانویه ۲۰۱۱، به ۱۳ واحد استانی که اغلب در جوار جزایر بزرگ قرار دارند تقسیم شد:

·         آندروس

·         کالیمنوس

·         کارپادوس

·         کوس

·         میلوس

·         میکونوس

·         ناکسوس

·         پاروس

·         رودس

·         سانتورینی

·         سیروس

·         تینوس


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.