ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا

یک انتخاب عالی برای یک تابستان آرام ، سواحل اروپا به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مناظر شگفت انگیز  از بهترین جاهایی است که میتواند تابستانی به یادماندنی را برای شما رغم بزند.

آیا گذراندن تعطیلات تابستانی در زیباترین و دیدنی ترین سواحل اروپا می تواند آرامش را به ما بازگرداند؟

آیا مایل به کشف بهترین سواحل اروپا هستید؟

 در اینجا ما به معرفی زیباترین و پربازدیدترین سواحل واقع در اروپا میپردازیم.

سواحل زیبا و پربازدید اروپا:

ساحل ناوگیو

ساحل ناواگیو، یکی از معروف ترین سواحل موجود در یونان است که در اطراف جزیره ی زاکینتوس قرار دارد.

این ساحل توسط صخره های شیب داری احاطه شده است که تنها راه دسترسی به آن قایق خواهد بود.

ناواگیو، شهرت خود را مدیون قایق به گل نشسته ای است که در اوایل قرن بیست توسط قاچاقچیانی دریایی مورد حمله قرار گرفت.این ساحل شنی، یک مکان زیبا برای گذراندن اوقات فراغت در طول روز است.

بسیاری از شرکت های توریستی، تفریحات قایقی و ساحلی زیادی را در ساحل ناواگیو برگزار می نمایند.این امر به عنوان بخش هیجانی در نظر گرفته شده است که پس از حمام آفتاب انجام می شود.

ساحل زلاتنی رات

از معروف ترین سواحا کرواسی و اروپا زلاتنی رات به معنای “شاخ طلایی” است و نماد آبتل شنی غیرعادی، از معروف ترین سواحا کرواسی و اروپا با سواحل ماسه ای سفید و آبهای فیروزه ای است که ۳۶۰ درجه نمای اقیانوس از آن پیداست.

اطراف آن پر از کاج زار است. در این آبها می توانید انواع ورزش های آبی را انجام دهید.

اگر از استراحت روی شن ها خسته شدید، می توانید در میان کاج زارها گردش کنید.

ساحل کالا گولوریتزه

یکی از زیباترین و شلوغ ترین سواحل جزیره ساردینیا هست که به خاطر ساختارهای سنگی زیبایی که دارد و آب فیروزه ای رنگ خودش حسابی مشهور شده.البته تنها این زیبایی نیست که توریست ها رو به اینجا می کشاند، بلکه ماجرای شکل گیری ساحل هم هست.

ساحلی که تا قبل از زلزله سال ۱۹۶۲ وجود نداشت، اما بعد از اون، علاوه بر منظره و فضایی زیبا، پلی سنگی با قوسی بی نظیر هم در بین آب بوجود آورده.

حالا این روزها توریست ها برای شنا، حمام آفتاب، عکاسی کایاک سواری، قایق سواری و به اینجا می آیند.

ساحل پرایا دمارینها

ساحل سرمه‌ای یکی از زیباترین ساحل‌های پرتغال است.این ساحل که در منطقه ساحلی اقیانوس اطلس در آلگاروه واقع شده، از یک طرف توسط آب‌های آبی زیبا و از طرف دیگر توسط سواحل و صخره‌های بلند احاطه شده است.

در بروشورهای مسافرتی منتشر شده از این ساحل، تصویر یک خلیج کوچک زیبا و آب‌های آبی تیره و سرمه‌ای دیده می‌شود. آب‌های شفاف این مکان آن را به مکانی مناسب برای غواصی تبدیل کرده است. این ساحل خوش منظره در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای از شهر آلبوفیرا قرار دارد؛ پارکینگ رایگان در این مکان موجود است.

ساحل کالو دس مورو

خلیجی کوچک در مایورکا اسپانیا به حساب می آید و مانندش هیچ جای اروپا وجود ندارد.این ساحل با آب بلورین و شفاف خود پر از شگفتی‌ها است.آیا سواحل خیلی شلوغ علاقه‌ای ندارید و می‌خواهید در یک ساحل آرام قدم بزنید؟

پس “کالو دس مورو” برایتان ساحل مناسبی است.در بخش‌هایی از آن تنها افراد محلی حضور دارند. سایر گردشگران حتی راه رسیدن به آن محل‌ها را هم نمی‌دانند.

پس می‌توانید با کمک از محلی‌ها به قسمت‌های ناشناخته ساحل رفته و از شن‌های نرم این ساحل و صدای آرام‌بخش آب دریا لذت ببرید.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.