ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

جاذبه های توریستی جالب تور اروپا

هر کدام از کشورهای قاره اروپا ، جذابیت های خاص خود را دارند اما ما در این قسمت سعی کردیم تا اطلاعاتی کلی در خصوص برخی از شهرهای زیبای این قاره در اختیار گردشگران قرار دهیم تا آشنایی بیشتری با آن پیدا کنند.

جاذبه های گردشگری اروپا

تجربه ای متفاوت در بازدید از ویرانه های باستانی یونان

هر ساله بازدیدکننده های فراوانی از سراسر جهان از یونان بازدید می کنند که موزه ای سرباز از گنجینه های باستان شناسی است. با وجودی که این کشور از لحاظ اقتصادی ضربه خورده است اما هنوز هم مقصد مهم سفر گردشگران از سراسر دنیاست. مکان های تاریخی مبهم و افسانه ای با قدمت چهارهزار ساله ، خط ساحلی پیچ در پیچ ، کوهستان هایی که شما را وادار می کنند گرد و غبار را از روی کفش های کوهنوردی خود بردارید و به اکتشاف بپردازید. همچنین بزرگترین ثروت این کشور که جزایر زیبای آن در دریای مدیترانه است ، از مهمترین دلایل جذب گردشگران به این  کشور می باشد .

سفر به  اسپانیا جادوی معماری

اسپانیا آمیزه ای از قدیم و جدید ، مدرن و سنت است. برای گردشگران ، اسپانیا به معنی میادین گاوبازی ، کلیساهای جامع ، هنرهایی در سطح جهانی ، کاخ های اسلامی ، زندگی پر جنب و جوش مردم و نور آفتاب درخشنده ی آن است.

اسپانیا یک کشور زیبا ، جالب و پویا است. مادرید و بارسلونا از پر انرژی ترین شهرهای آن است که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته  بیدار هستند.  برای این که بتوانید زندگی مردم شمال آفریقا را به خوبی لمس کنید باید به گرانادا سفر کنید. می توانید گردشی هم در جزایر رویایی قناری یا ایبیزا داشته باشید. اسپانیا کشوری دوست داشتنی و متنوع است و بر خلاف کشورهای اروپای غربی با بودجه های شما سازگارتر است.

فرانسه چشم انداز غروبی عاشقانه

فرانسه ، فریبنده ، درجه یک و همیشه رمانتیک و عاشقانه است و این ویژگی ها باعث شده است تا فرانسه توریستی ترین کشور جهان باشد. تنوع مناظر ،افسانه های مردمش و فرهنگ غنی آن ، باعث می شوند تا تعطیلاتی رویایی برای مسافرین این کشور پرجنب و جوش و سرزنده ساخته شود.

ایتالیا خواستگاه فرهنگ و هنر

خیابان های باستانی رم ، باغ های انگور فلورانس ، طبیعت زیبای جنوب ایتالیا ، جزیره باشکوه چینکوتره و ونیز رویایی و رمانتیک باعث شده است تا سالانه برای بازدید از آن استقبال خوبی صورت گیرد. برای بازدید از ایتالیا نباید عجله کرد ، باید با آرامش از آن دیدن کرد تا بتوان زیباییش را درک کرد. می توان در یک چشم انداز زیبا استراحت کرد و با نوشیدن یک فنجان اسپرسو از فضای رویایی شهر لذت برد.

ماجراجویی در کوه های آلپ سوئیس

در هر فصلی به کوه های آلپ سفر کنید با مناظری هیجان انگیز مواجه خواهید شد. آلپ در کشورهای سوئیس ، ایتالیا و فرانسه به یک اندازه زیباست.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.