ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

اگر قصد سفر به اروپا دارید پیشنهاد ما این است که بازدید از کشور زیبای اتریش در برنامه سفرتان جای بدید .کشور اتریش با هوای کوهستانی تازه و مناظر نفس گیرش معروف است و در عین حال مکان های فرهنگی و موزه ها و نگارخانه های مدرن و معماری بسیار چشمگیری دارد. اتریش قطعاً یکی از مقاصد گردشگری برای دوستداران سفر محسوب می شود.سالانه هزاران گردشکر از طبیعت عالی و آب و هوای فوق العاده ی این کشور دیدن کرده و لحظاتی زیبایی را سپری میکنند.

از جمله دیدنی های کشور زیبایی اتریش

·         شهرزیبای وین (بزرگ ترین شهر اتریش)

·         شهرشگفت انگیز سالزبورگ

·         دریاچه ی سالزکامرگوت

·         شهراینسبروک (بام طلایی اتریش)

·         زل آم سی-کاپرون

شهر وین(Vienna)

قدم زدن در بزرگ‌ترین شهر اتریش که ملقب به شهر موسیقی است همانند قدم زدن در زمان و گردش در یک کلاس درس است. رد پای موتزارت، بتهوون، هایدن، شوبرت و والتز و آهنگ‌هایشان را در گوشه و کنار این شهر می‌توان یافت. شهر وین پایتخت و بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است.

شهر سالزبورگ(Salzburg)

اینجا شهری است که موتزارت درآن چشم به جهان گشوده ومنطقه ای است با مناظری زیبا و کارت پستالی که در کرانه های روی سالزاک و در پناه کوهستان¬های اطراف قرار گرفته است. سالزبورگ به پایتخت فرهنگی اروپا شهرت دارد و ترکیبی است از زیبایی طبیعی و افسون دهکده ای اتریش بافت قدیم سالزبورگ شاهکاری است از معماری باروک و در گوشه گوشه آن کلیساهای بزرگ و کاخهای با شکوه گوشه¬هایی از تاریخ برجسته شهر را منعکس می نمایند.

دریاچه ی سالزکامرگوت(Salzkammergut)

جاذبه های دریاچه سالزکامرگوت یکی از دیدنی ترین مناطق اتریش است. معنی این کلمه به فارسی دارایی اتاق نمک می شود؛ زیرا در تاریخچه صنعت معدن نمک نقش حساسی داشت. سالزکامرگوت که نزدیک سالزبورگ است هم برای ساکنان اتریش و هم برای مسافران، منطقه پرطرفداری است زیرا انبوهی از دریاچه، مناظر سرسبز، قله کوه های خیره کننده و فرهنگ محلی غنی دارد.

شهر اینسبروک(Innsbruck)

شهر اینسبروک یکی از شهرهای تاریخی و زیبای کشور اتریش است که دارای بافتی منحصر به فرد بوده و عمارت «بام طلایی» آن که از سال ۱۵۰۰ میلادی باقی مانده، بسیار مشهور و شناخته شده است. عمارت بام طلایی یک نماد مرتبط با مرکز قدیمی قاره اروپا بوده و می‌توان آن را بازتابی از تناقضات و اضداد رخ‌ داده در دوره موسوم به تغییرات بنیادین محسوب کرد. این بنای مجلل و فاخر با ۲ هزار و ۶۵۷ قطعه کاشی تزیین شده با طلا و مس پوشانده شده که امروزه همه کاشی‌ها سالم و اصل هستند. این کاشی‌ها در سقف ایوان شاه‌نشینی استفاده‌ شده‌اند.

زل آم سی _کاپرون(Zell am See)

 یکی از برترین جاذبه های اتریش است چون دورتادورش را یخچال های پربرف پوشانده، مراتع آلپی سرسبز غلتان دارد، دریاچه ای با آب زلال دارد. یکی از مقصدهای متنوع کل سال درست در قلب اتریش، همین مکان است و جای دیگری در آلپ نیست که این همه مکان حیرت آور و این همه منظره آلپی در کنار هم داشته باشد. مرتع های زیبا، کوه های محکم و استوار، دریاچه زل و نیروهای رام نشدنی طبیعت در پارک ملی هوخ تاورن و یخ ابدی یخچال کیتزاشتاین هورن فریبندگی این مکان را در همه فصول به رخ می کشند.

برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.