ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

جاذبه های توریستی آلبرتا


بدون شک آلبرتا یکی از برترین مکان های روی زمین در کانادا است که نفس شما را در سینه حبس می کند و به پهنای وسعتش، از نظر تجربه و چشم انداز، متنوع است. زیبایی پرپیچ و خم کوهستان راکی کانادا، دریاچه های فیروزه ای، جنگل های شمالی، رودخانه های خروشان، مراتع پرپشت و چمنزارها، صحنه را برای ماجراجویی اصیل شما مهیا می کنند.

می توانید قله کوه را تجربه کنید و بعد به درون چشمه های طبیعی آب گرم فرو روید. می توانید در گودالی در بدلندز کانادا، گرد و غبار روی استخوان های یک دایناسور را بزدایید. خود را محو تمام چیزهای غربی کنید که در رام سواری سالیانه کلگری وجود دارد. می توانید در یک قلعه شاه پریان آلپی، یک کلبه روستایی، یا چادری صحرایی اقامت کنید. می توانید در امتداد مسیرهای بی پایان چشم نواز در تابستان پیاده روی کنید و یک آهو، گوزن، گوزن شمالی، گوسفند کوهی یا خرس ببینید. می توانید زمستان به برف کرک دار نرم عمیق و معروف هر یک از شش میعادگاه کوه های راکی کانادا در آلبرتا برگردید و اسکی کنید. می توانید با سورتمه سگی سفر کنید و شکوه شفق شمالی را ببینید.

ماجراجویی در فضای باز در آلبرتا

·         با هلیکوپتر به ارتفاعات جدید صعود کنید و بعد در طبیعت وحشی ترو تازه آلپی قدم بزنید.

·         در محدوده باز سواری کنید، کنار آتش اردو بزنیدخواب راحتی کنید و ببینید زندگی پیشگامان-روش گاوچران ها-در آلبرتا چگونه بوده است.

·         در میعادگاه های کوهستان راکی در پارک ملی بانف و پارک ملی جاسپر بر روی برف هایی به نرمی پر اسنوبورد بازی کنید.

·         بخشی از یک گروه گشت شبانه با سورتمه سگی با تورهای سورتمه ای سگ های اسنووی اوول باشید.

·         همانطور که در دره های عمیق و باریک برف دار قدم می زنید به آبشارهای بلند یخ زده دست بزنید.

ماجراجویی های شهری آلبرتا

·         می توانید در مرکز خرید وست ادمونتون خرید کنید-بزرگ ترین مجتمع تجاری شمال آمریکا مشتمل بر ۴۸ خیابان با بزرگترین شهربازی روبسته دنیا، برج بانجی (پرش از ارتفاع با طناب های کشی) دائمی، استخر موج و هتل.

·         بازار مال فروشان، رژه، مسابقه با واگن آشپزخانه، موسیقی و بهترین تور ده روزه در کلگری، در طول رام سواری سالیانه کلگری هستند.

·         به دیدار بیش از یک میلیون دست ساخته و هزاران اثر هنری بروید تا شروع به کار حقیرانه غربی آلبرتا تا رونق منابع انرژی در موزه گلن بوو در کالگاری را ببینید.

·         معماری گالری هنری جدید ادمونتون در آلبرتا، خیره کننده است و فقط نمایشگاه های دائمی و در سفرش با آن برابری می کنند.

 

هنر و فرهنگ در آلبرتا

·         کمی به عقب برگردید تا در روستای تاریخی پارک هریتیج، «سرگذشت غرب» را تجربه کنید.

·         هنگام کاوش در فرهنگ سرخپوستی دشت ها در محل تاریخی پرش بوفالو (پرش بوفالوی سر در هم شکسته) تعقیب کردن گله های رعدآسای بوفالو را تجربه کنید.

·         محل تاریخی ملی مزرعه بار یو، ادای احترام زندگی به تاریخ مزرعه داری در آلبرتا است.

·         اسب پلیس های سوارکار کانادا به یک یونیفرم پوش نیاز دارد؛ آن لباس را بپوشانید و روز را صرف یادگیری مهارت هایی کنید تا بتوانید موزه فورت پلیس سوارکار شمال غرب و مرکز ترجمه بومیان آمریکا باشید.

·         زندگی سرخپوستان بلک فوت دشت ها را هنگام چادر زدن در پارک ملی تاریخی معبر بلک فوت تجربه کنید.


برخی از دانستنی ها

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.