ویزای تضمینی شینگن اروپا

آژانس بال طلایی با در اختیار داشتن نیروی متخصص در زمینه ی اخذ وقت سفارت و انجام امور دریافت ویزای تضمینی اروپا (ویزای شینگن) افتخار این را دارد تا این خدمات را با بالاترین سطح کیفیت و بصورت تضمینی به متقاضیان ارائه دهد.

اولین مرحله از مراحل دریافت ویزای اروپا شینگن ،  تعیین وقت سفارت برای مصاحبه است.  بهتر است قبل از آماده کردن مدارک اخذ ویزای شینگن نسبت به  تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

مراحل بعدی اخذ ویزای تضمینی شینگن شامل ارائه مشاوره های اصولی و قانونی جهت تضمین اخذ ویزای شینگن از یکی از کشورهای اروپایی ، سپس عقد قرارداد در صورت توافق و سپردن مراحل مربوط به اخذ ویزای شینگن به کارشناسان آژانس بال طلایی است.

نکته مهم اینجاست که روش پیچیده یا غیرقانونی جهت اخذ ویزای تضمینی اروپا وجود ندارد اما رعایت برخی از نکات و استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما می تواند اخذ ویزای شینگن را تا حد بسیار زیادی تضمین نماید.زیرا یکی از دلایل رد شدن درخواست ویزای شینگن، نقص در ارائه مدارک یا عدم وجود مدارک کافی برای اثبات قصد بازگشت به کشور است.

با استفاده از تجربه چندین ساله کارشناسان بال طلایی در اخذ تضمینی ویزای شینگن کلیه امور مربوط به درخواست و اخذ ویزا را به ما بسپارید تا به این ترتیب احتمال ریجکت شدن ویزای شینگن را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.همانطور که می دانید یکبار ریجکت ( رد شدن ) درخواست ویزای شینگن احتمال اخذ ویزا را در آینده تا حد زیادی کاهش می دهد و نکته ای منفی در پرونده محسوب می شود.

گاهی کشوری که جهت اخذ ویزای شینگن انتخاب می کنید نیز می تواند در روند اخذ ویزا موثر باشد. در بخش زیر اطلاعاتی در مورد کشورهای حوزه شینگن ارائه شده است:

در سال ۱۹۸۵ میلادی برای کاهش مشکلات رفت و آمد و ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا معاهده ای تنظیم شد و ۵ کشور اروپایی از جمله آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوگزامبورگ آن را امضا کردند. پس از ان کشورهای دیگری هم به این معاهده پیوستند و درآخرین تغییرات در سال ۲۰۰۹ با اضافه شدن ۴ کشور قبرس، بلغارستان، رومانی و سوئیس تعداد این کشورها به ۲۸ کشور رسید، که در زیر نام این کشورها ذکر شده است.

آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، پرتغال ، هلند ، بلژیک ، لوکزامبورگ ، سوئد ، نروژ ، فنلاند ، دانمارک ، لیتوانی ، لتونی ، لهستان ، مجارستان ، اتریش ، استونی ، اسلواکی ، اسلوونی ، چک ، ایسلند ، مالت ، یونان ، قبرس ، بلغارستان ، رومانی ، سوئیس

در بخش های زیر می توانید اطلاعات کاملی در مورد نحوه اخذ ویزای تضمینی اروپا و ورود به محدوده شینگن کسب نمایید.

صفحه های مرتبط :

وقت سفارت یونان

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت انگلستان

وقت سفارت سوئیس

محدوده شینگن
کشورهای محدوده شینگن را نباید با کشورهای عضو اتحادیه اروپا اشتباه نمود!برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از محدوده کشورهای شینگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند.
ادامه مطلب
مدارک لازم برای ویزای شینگن
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن برای همه کشورهای اروپایی و محدوده شینگن شبیه به هم است؛ فقط در جزئیات این مدارک ممکن است در کشورهای مختلف کمی تفاوت وجود داش
ادامه مطلب
ویزای شینگن
شرکت بال طلایی افتخار همکاری به صورت مستقیم با سفارت های اروپایی محدوده شنگن را دارا می باشد لذا متقاضیان ویزای شینگن می توانند با تماس با شرکت بال طلایی از خدم
ادامه مطلب
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.