ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

وقت سفارت کانادا در دبی - استانبول و آنکارا

کشور کانادا به دلیل موقعیت جغرافیایی و فرهنگی و سطح بالای زندگی طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد. اگر شما نیز یکی از متقاضیان ویزای کانادا هستید،  باید بدانید که کانادا در ایران سفارت خانه ندارد و این یکی از بزرگترین معضلات ایرانیان است. ویزای کانادا مصاحبه ندارد و گرفتن وقت سفارت کانادا به منظور انگشت نگاری و ثبت هویت شما انجام می شود. برای گرفتن ویزای کانادا، مسافرین ایرانی باید به یکی از کشور های همسایه ی ایران مانند: آنکارا، استانبول و یا دبی سفر کنند تا رضایت یکی کنسول گری های کانادا را در خارج از کشور جلب کنند.

قبل از اقدام برای هر نوع ویزا مانند ویزای توریستی کانادا شما باید مدارک مورد نیاز را به دقت مطالعه کنید و از تکمیل هر فرمی بدون مشورت با کارشناسان این امر پرهیز کنید. چرا که ممکن است به دلیل عدم آگاهی صحیح از مراحل و عواملی که باعث پیشرفت در مسیر می شود، پروسه ی کاری آن ها را طولانی تر کند و منجر به هزینه های اضافی شود. بعد از تکمیل مدارکِ لازم نوبت به گرفتن وقت سفارت کانادا می رسد. شما می توانید با انجام تحقیقات لازم در این زمینه و مشاوره با کارشناسان خبره این مرحله را به سادگی پشت سر بگذارید.

به دلیل پیچیدگی هایی که در تعیین وقت سفارت کانادا وجود دارد ممکن است باعث سردرگمی مسافران شود. شرکت بال طلایی با سال ها تجربه درخشان و مفید و آشنایی کامل با امور مهاجرتی و سیسیتم پذیرش سفارت خانه ها آماده ی ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای تعیین وقت سفارت کانادا در کم ترین زمان می باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ وقت سفارت کانادا

1)     پاسپورت جدید با حداقل یک سال اعتبار به همراه کپی تمامی صفحات آن

2)     پاسپورت قدیم

3)     ترجمه شناسنامه

4)     عکس رنگی 4*3 رنگی با زمینه روشن

5)     مدارک دارایی: اسناد منگوله دار وغیر منگوله دار مانند: مبایعه نامه, قرداد پیش خرید، گواهی بانکی از حساب های سپرده و گردش بانکی سه ویا شش ماه آخر حساب

6)     گواهی اشتغال به تحصیل یا کار (در صورت وجود)

7)     مدارک شغلی متقاضی: گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، حکم کارگزینی،  فیش بازنشستگی، حکم باز نشستگی و.....

8)     مدارک دعوت کننده، در صورت وجود شامل: دعوت نامه با تاریخ و امضاء، نام کامل، تاریخ تولد، نسبت شخص با شما، کپی کارت اقامت دعوت کننده، آدرس و شماره تلفن فرد، سند ملکی، گواهی کاری دعوت کننده و.....

9)     تکمیل و تایید فرم درخواست ویزا (Application form )

10)  تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی (Family information)

11) رزرو هتل وبلیط (اختیاری)

12) ترجمه سند ازدواج ( اختیاری)

لازم به ذکر است که تمامی مدارک باید از طریق دارالترجمه ترجمه رسمی شوند ومورد تایید دادگستری قرار بگیرند.

نکات مهم درباره ی تکمیل مدارک درخواست ویزای توریستی کانادا

·         مدارک شما باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد. یعنی مدارک باید به گونه ای باشد که کنسول کانادا را متقاعد کند که شما در زمان مقرر کانادا را ترک می کنید.

·         همچنین این مدارک باید ثابت کند که شما توان مالی لازم برای هزینه های مربوط به سفر و مدت زمان اقامتتان در کانادا را دارید.

·         ممکن است لازم باشد تا یک سری معاینات پزشکی را انجام دهید.

پس باید توجه داشت باشید تا مدارکی کامل ارائه دهید تا شانس شما برای پذیرش ویزای کانادا بالاتر رود.

در صورتی که قصد اخذ ویزای کانادا را دارید می توانید در کلیه مراحل دریافت ویزا ، از جمله تعیین وقت سفارت کانادا از خدمات تخصصی آژانس بال طلایی استفاده نمایید.


کشورهای تعیین وقت مصاحبه سفارت کانادا
بدلیل فعال نبودن سفارت کانادا در ایران لازم است که از سفارت کشورهای واسط برای تعیین وقت سفارت استفاده نمود.بنابراین برای گرفتن وقت سفارت کانادا لازم است تا خود
ادامه مطلب
 سمانه آستان
  سلام وقت بخیر مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا و چگونگی درخواست به سفارت کانادا در استامبول  
 بال طلایی
  لطفا با کارشناسان بال طلایی تماس حاصل نمایید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.  
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.