ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

برای گرفتن وقت سفارت انگلیس ( انگلستان ) به دلیل این که این سفارت در ایران تعطیل می باشد و در حال حاضر در ایران فعالیت نمی کند متقاضیان برای اخذ وقت سفارت و ویزای انگلیس باید به یکی از کشور های همسایه مانند: امارات یا ترکیه مراجعه کنند که برای این امر در ابتدا باید از سفارت مربوطه وقت گرفت. در اولین مرحله متقاضیان بسته به نوع ویزای درخواستی باید فرم درخواست ویزا را تکمیل کنند و در اقدام بعدی باید کشور مورد نظر خود را برای انجام انگشت نگاری انتخاب کنند و سپس بسته به نوع ویزای درخواستی متقاضی سفارت انگلستان مبلغی را برای آن مشخص کرده و قبل از مراجعه به سفارت، متقاضی باید مبلغ تعیین شده را به سفارت پرداخت کند. برای مراجعه به سفارت انگلستان متقاضی حتما باید در ساعت و تاریخ معین شده در سفارت حضور یابد و به باجه های وک    (vac) برای انجام انگشت نگاری مراجعه کنند. لازم به ذکر است که برای تک تک افراد به صورت جداگانه باید اقدام به گرفتن وقت سفارت انگلستا کرد و همه ی افراد باید شخصا در سفارت حضور یابند. بعد از انجام انگشت نگاری حدودا پروسه کاری آن چهار تا شش هفته  برای صدور ویزای انگلیس زمان می برد. متقضیان برای درخواست ویزای مربوطه باید برگه ی عبور دریافت کنند که اگر در آنکارا اقدام کرده باشند 3 روز زمان می برد تا برگه ی عبور برایشان صادر شود. البته اگر متقاضیان برای ویزای اقامتی انگلستان اقدام کرده باشند بیشتر از یک روز زمان نمی برد و نیاز به ماندن ندارن

همچنین لازم به ذکر است که در کشور امارات صدور برگه ی عبور امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان باید تا زمان صدور نتیجه ویزا حدود پانزده روز کاری و گاهی اوقات 20 تا 25 روز در امارات بمانند. یا می توانند از طریق خرید سرویس هایی مانند: passport pass back، priority و super priority اقدام کنند، که در ادامه به توضیح  هر کدام  می پردازیم.

Passport Pass Back  : هزینه برای این سرویس 64 دلار آمریکا می باشد. متقاضیان با خرید این سرویس در همان روز انگشت نگاری بهشان باز میگردد و میتوانند به کشور خود برگردند. نتیجه ویزا حدودا پس از 15 تا 25 روز کاری صادر می شود و سفارت انگلیس به متقاضی اعلام خواهد کرد که به امارات بازگردد و گذرنامه ی خود را تحویل سفارت دهد. پس از این که متقاضی گذرنامه خود را تحویل سفارت داد نتیجه ویزا تا 3 روز به ایشان اعلام خواهد شد. همچنین هزینه ی این سرویس باید به صورت نقد در مرکز ویزا ابوظبی یا دبی پرداخت شود.
Priority : هزینه ی این سرویس 191 دلار آمریکا می باشد و مانند مورد قبلی که ذکر شد باید به صورت نقد در مرکز ویزای ابوظبی یا دبی پرداخت شود. با خرید این سرویس بین 5 تا 8 روز کاری نتیجه ویزا به متقاضی اعلام خواهد شد.
 Super Priority : هزینه این سرویس 600 پوند میباشد که مانند موارد فوق باید به صورت نقد پرداخت شود. در این سرویس نتیجه ی ویزا تا 24 ساعت به متقاضی اعلام خواهد شد.
       

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت انگلیس

• پر کردن فرم درخواست برای وقت سفارت انگلستان
• دعوتنامه (در صورت وجود) و ارائه مدارکی که نشام دهنده ی اقامت دعوت کننده باشد 
• اصل پاسپورت متقاضی (با حداقل 6 ماه اعتبار)
• 2 قطعه عکس
• تکمیل فرم درخواست ویزا 
• بیمه مسافرتی
• اصل و ترجمه رسمی شناسنامه و سند ازدواج 
• مدارک شغلی با ترجمه رسمی
• سند ملکی به نام و ترجمه رسمی آن
• پرینت 6 ماه آخر گردش مالی حساب بانکی


آدرس سفارت انگلیس در آنکارا
Şehit Ersan Caddesi 46/A, Çankaya, Ankara, Turkey

آدرس کنسولگری انگلیس در استانبول
Meşrutiyet Caddesi No 34, Tepebaşı Beyoglu, ۳۴۴۳۵ Istanbul, Turkey

آدرس سفارت انگلیس در دبی
Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2, Umm Hurair 2 – Dubai – UAE, P.O Box 114100

آدرس سفارت انگلیس در ابوظبی
Khalid bin Al Waleed St (Street 22), PO Box 248, United Arab Emirates

آدرس سفارت انگلیس
آدرس سفارت انگلیس در آنکارا Şehit Ersan Caddesi 46/A,Ccedil;ankaya, Ankara, Turkeyآدرس کنسولگری انگلیس در استانبولMeşrutiyet Caddesi No 34, Tepebaşı Beyoglu, ۳۴
ادامه مطلب
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.