ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

رفع ریجکتی | رفع ریجکتی ویزای شینگن و کانادا

ریجکت شدن ویزا از طرف یک سفارت برای شخص متقاضی مشکلات دیگری را نیز در پی خواهد داشت، چرا که با مراجعه به سفارت های دیگر جهت اخذ ویزا عمدتا به ریجکت شدن مجدد ویزای شینگن منتهی می گردد، لذا همیشه از شما خواهشمندیم که با متخصصین با تجربه در این زمینه مشاوره و کسب اطلاعات کافی را به انجام برسانید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری به عمل آورید.

برخی از دلایل اصلی ریجکت شدن ویزا

مهم ترین عامل ریجکت شدن ویزا در میان ایرانیان عدم وجود دلایل محکم برای بازگشت از کشور مورد نظر می باشد و اگر شخص مدارک کافی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال ریجکت شدن درخواست ویزای شخص بسیار بالاست. یکی دیگر از دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاههای غیرمجاز می باشد.عنوان یک فرودگاه غیرمجاز شناخته شده و در صورت وجود مهر این فرودگاه در پاسپورت فرد، سبب ریجکت شدن ویزا از تمام سفارتخانه های اتحادیه اروپا خواهد شد 

عدم وجود سفرهای قبلی در پاسپورت فرد، عامل دیگر رد شدن ویزا می باشد. در واقع اگر پاسپورت فرد فاقد هرگونه مهر ویزای سفر باشد و یا تعداد سفرهای شخص کم باشد، فرد واجد شرایط اخذ ویزا  نمی باشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه دلایل رد شدن ویزای شینگن مراجعه فرمایید.

رفع ریجکتی ویزای شینگن  ؛ ویزای کانادا و ..

تیم مشاوره بال طلایی با داشتن اطلاعات و تجربه کافی و به روز هرگز مراجعین خود را در چنین پروسه پر مخاطره ای قرار نمی دهد و تنها زمانی اقدام به تقاضای  ویزا می نماید که از قبول درخواست ویزا توسط سفارت اطمینان کامل را حاصل کرده باشد

برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به رفع ریجکتی ویزای کانادا مراجعه فرمایید.

بعد از رد شدن ویزا چه کنیم ؟

اگر شما برای گرفتن ویزای شینگن از یک سفارت اقدام کرده و ریجکت شده باشید تا ۶ ماه باید صبر کنید تا دوباره بتوانید برای ویزای شینگن اقدام نمائید درصورتی که تا قبل ۶ ماه برای گرفتن ویزای شینگن از همان کشور یا سایر کشورهای حوزه شینگن اقدام نمایید بدون هیچگونه دلیلی مجددا درخواست شما برای ویزای شینگن ریجکت خواهید شد. که داشتن ۲ مهر ریجکتی در پاسپورت برای گرفتن ویزای شینگن برای آینده کار را بسیار سخت میکند.

رفع ریجکتی ویزا بصورت قانونی

در اکثر موارد، مخصوصا برای ما ایرانیان یکی از اصلی ترین دلایل رد شدن ویزا، می توانیم به نداشتن دلیل محکم و قانونی برای برگشت خود از کشور مورد نظر اشاره کنیم و این امر گرفتن ویزا را برای ما غیر ممکن می سازد ،اگر نتوانیم دقیقا با شواهد و مدارکی محکم ثابت کنیم که برنامه ی کوتاه یا بلند مدت ما ،برای ما و کشور مورد نظر سود خواهد داشت مطمئنا ویزای ما رد خواهد شد.

چنانچه شما مسافر گرامی از روش های دیگر اقدام به اخذ ویزا نموده و درخواست ویزای شما رد (ریجکت)شده است.تیم مشاوره بال طلایی آماده است تا شما را در زمینه رفع ریجکتی ویزا به طور کاملا قانونی و دریافت  مجدد ویزا یاری نماید.

بسیاری از متقاضیان اخذ ویزا متوجه دلایل رد شدن ویزای شینگن و یا دیگر ویزاها نمی شوند. به همین دلیل ما رایج ترین دلایل ریجکت شدن ویزا را ذکر می کنیم تا شاید در یافتن دلیل مشخص رد شدن ویزا کمک شایانی کند. اگر یک افسر کنسول نتواند اطلاعات مورد نیاز متقاضی را به طور کامل دریافت کند درخواست اخذ ویزا را رد می کند و تشخیص می دهد فرد متقاضی صلاحیت دریافت ویزا را ندارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های رفع ریجکتی ویزا می توانید با شماره تلفن ۴۲۱۲۹ تماس حاصل فرمائید.


رفع ریجکتی ویزای کانادا
دلایل رد شدن ویزای کانادارد شدن ویزای کانادا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، بدلیل اینکه جهت رفع ریجکتی ویزا ، شناسایی دلایل رد شدن آن دارای اهمیت زیادی است
ادامه مطلب
رفع ریجکتی ویزای شینگن
جهت رفع ریجکتی ویزای شینگن در ابتدا باید دلایل اصل رد شد درخواست ویزای شینگن را بشناسیم و سپس با توجه به آنها نواقص پرونده خود را برطرف نماییم. از آنجایی که یکب
ادامه مطلب
 ارمین
  با سلام همسر من تقریبا ۸ سال پیش از سفارت المان ریجکت شدن خودم هم هیچگونه سفری نداشتم برای نوروز امسال میخوام خانوادگی با یک پسر ۱۶ ساله و دختر ۶ ماهه ویزای توریستی بگیریم همسرم سابقه بیمه گردش مالی و تمکن مالی سابقه بیمه دارن در کشور مورد نظر هنل محل اقامتم رو وجه و واریز میکنم همچنین رزرو بلیط امکان ریحکتی هست ممنون میشم پاسخ دهید  
 بال طلایی
  امکان ریجکتی برای هر نوع پرونده ای وجود داره، با توجه به شرایط سفارت ها سعی کنید مدارک کاملی به همراه برنامه سفر به سفارت ارائه کنید. در صورت تمایل به دریافت دعوتنامه معتبر هم میتونید با شماره 42129-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنن.  
 سحراحدی
  سلام.من ۱سال قبل سفارت فرانسه به همراه پسرم ریجکت شدم.الان با دعوتنانه قوی فقط من و همسرم سفارت انگلیس میخوایم اقدام کنیم بدون بچم.همسرم ۲بار شینگن گرفته رفت و برگشت.درحال حاضر میخواستم بپرسم ایا احتمال ریجکتیمون بالاست ؟  
 بال طلایی
  درود بر شما اگر دعوتنامه قوی باشد و با مدارک کامل اقدام شود احتمال ویزا گرفتن وجود دارد.  
 خلیل
  با سلام خانمم با سه فرزندم با مدارک کامل و قوی از سفارت فنلاند اقدام به ویزا کردن که من و یکی از بچه هام اقدام نکردیم به خاطر مدرسه فوتبال بچه ام ولی متاسفانه ریجک شدن با شماره ۸ الان خواستم واسه کریس مس با کل خانواده اقدام کنم که این اقدامم بعد از ۲ماه ولی کلی مدارک دارم و با حقوق بالا و دارای ۲سند خانه وبیمه وگردش حساب عالی وتمکن مالی به نظر شما اگه اقدام کنم بم ویزا میدن یا بازهم ریجک میشن لطفا بنده رو راهنمایی کنید متشکرم  
 بال طلایی
  درود بر شما بهتر است 6 ماه از تاریخ ریجکتی بگذرد.  
 حامد
  با سلام و عرض وقت بخیر من ۲۸ سالمه برای اولین بار جهت اخذ شینگن برای خودم و همسرم از سفارت ایتالیا اقدام کرده ام. تا الان ۶ هفته هست که مدارکم رو تحویل دادم و پاسپورتم هم دست سفارته. مدارک مالی هم ۲ تا سند دادم گردش حساب شش ماهه ۳ میلیاردی و موجودی ۴۰۰ میلیون تومان. هنوز بعد از ۶ هفته هیچ خبری نشده آیا من حق دارم پیگیری کنم؟ آیا اگر به سفارت ایمیل یا زنگ بزنم موجب ریجکتی ما نخواهد شد؟!! اصلا سفارت ماکزیمم حق داره تا چند وقت صدور ویزا یا ریجکتی رو طولش بده؟  
 بال طلایی
  درود بر شما معمولا حداکثر تا 1ماه جواب میدهند. با دردست داشتن رسید،به سفارت مراجعه کنید.  
 Pardis khati
  با سلام من و همسرم از طریق یکی از دوستان در سوئد که با یک شرکت بزرگ صحبت کردند برای کار در آنجا که به این کشور برویم و آن شرکت هم قبول کرده که درخواست کار بده البته در ازای مبلغی آیا به ما ویزا میدهند ؟ما تا به حال هیچ ویزایی نداشتیم البته شوهرم در حال حاضر در بیمارستان مشغول به کار میباشد و من هم ۱۳ سال سابقه کار دارم  
 بال طلایی
  درود بر شما وقتی دعوتنامه کاری داشته باشید، ضرورتی برای داشتن سوابق سفر نیست.  
 سامان
  با سلام همسر و فرزند من دی ماه سال 96 قصد سفر بدون من به فرانسه را داشتن که متاسفانه به دلیل اقامت نا معتبر و اینکه خودمان اقدام کردیم ریجکت شدن ، خودم سابقه سفر ندارم و ریجکت هم نشدم به هر حال الان میخواهیم از سفارت ایتالیا از طریق یک آژانس مسافرتی برای تور اقدام کنیم به صورت خانوادگی سوال من این است بنده با گردش حساب 6 ماهه حدودا یک میلیارد تومان با شریکم(حساب مشترک) و خودم دارای کارت مباشرت هستم (پروانه کسب برای شریکم هست) و بدون سند ملکی ولی دارای خودرو به قیمت روز 500 میلیون تومان و سابقه بیمه احتمال این هست که ریجکت بشیم با این شرایطی که قید کردم؟ در ضمن جهت تمکن مالی مشکلی وجود ندارد تا 200 میلیون تومان هم میتونیم ارائه کنیم متشکرم.  
 بال طلایی
  درود بر شما احتمال ریجکتی به هر حال وجود دارد. اگر فرزندتان بالای 7سال است، اینبار فقط با همسرتان اقدام کنید.  
 سامان اخوان
  سلام من به همراه همسر و دو فرزند ٨ و ٤ ساله براي ويزاي توريستي اسپانيا درخواست ويزا كرديم بعد از ٤٢ روز جوابش اومد و بند ٢ و ٩ رو اشكال گرفت ريجكت داد آيا اگه اعتراض بديم و اينبار بچه ها و حذف كنيم به دليل مدرسه و مهد كودك بچه ها ، آيا امكان داره تاثير داشته باشه ؟  
 بال طلایی
  درود بر شما در زمان مدرسه ها به بچه ها ویزا نمیدهند معمولا. 3 ماه بعد از تاریخ ریجکتی مجدد اقدام کنید ولی اینبار فقط با همسرتون.  
 میلاد سیف
  سلام وقت بخیر خسته نباشید مادر و برادر و خواهر من 22 سال هست که در سوئد زندگی میکنن و ستیزن سوئد هستن . 3 بار برای من دعوت نامه فرستادند که هر سه بار ریجکت شدم . فاصله ی زمانی دعوتنامه ها 1 سال یکبار بوده بنده متاهل هستم . سند ملکی دارم . 4 سال سابقه ی بیمه ی تامین اجتماعی . تمکن مالی خوب . پرینت 6 ماهه با گردش مالی بالای 80 میلیون . 2بار مادرم دعوتنامه ارسال کردند یکبار برادرم اما هر 3 بار ریجکت شدم . 6 ماه پیش هم برای مادرم برای همسرم دعوتنامه ارسال کرد که اونم ریجکت شد . به نظر شما مشکل چی میتونه باشه؟ اینم بگم که درخواست ویزای دیدار داشتیم هر بار  
 بال طلایی
  درود بر شما متقاعد نمیشوند که قصد برگشت دارید. اگر تنها اقدام کنید و فرزندی داشته باشید که به عنوان وابستگی شما در ایران بماند ممکن است بتوانید ویزا بگیرید.  
 پ
  من و همسرم از سفارت اسپانیا ریجکت شدیم.برای اعتراض باید چیکار کنیم؟به کجا اقدام کنیم؟ و از زمان ریجکتی چه قدر مهلت داریم؟  
 بال طلایی
  درود بر شما 1 ماه بعد از ریجکتی فرصت اعتراض دارید. بهتر است 6 ماه بعد مجدد اقدام کنید برای اخذ ویزا  
 min em
  با سلام ببخشيد از سفارت به من زنگ زده اند و گفتن كه جواب اعتراضم اماده است اين يعني مثبت؟  
 بال طلایی
  درود بر شما ممکن است مثبت یا منفی باشد.  
 امیرافتخاری
  سلام وقتتون بخیر من سال 1390 درخواست ویزای توریستی از سفارت اتریش داشتم اما بامن مصاحبه شدوبه دلیل نداشتن دانش کافی زبان ریجکت شدم والان برای رفع ریجکتی بایدچه کاری انجام بدم؟ باتشکر  
 بال طلایی
  درود بر شما الان میتوانید درخواست مجدد بدهید از همان سفارت. مصاحبه به زبان فارسی است.  
 Javad aflaki
  با سلام من و خانمم هفته بیش معتبرترین جشنواره فیلم دانمارک دعوت بودیم. ما اقدام برای صدور ویزا کردیم اما متاسفانه بعد ۱۵ روز جواب نیامد و ما به جشنواره نرسیدیم.اما الان سفارت پاسپورت ما را نمی دهد می گوید باید کنسول جواب مثبت یا منفی را بده.آیا ممکن است ریجکت شویم یا اینکه اگر ویزا بدهند باز می توانیم به دانمارک برویم سپاس  
 بال طلایی
  درود بر شما باید جواب ویزا مشخص شود تا پاسپورت را به شما بدهند. معمولا جوابدهی تا 3 هفته زمان میبرد. اگر جواب مثبت باشد میتوانید سفر کنید.  
 کامران منصوری
  با سلام من هیات علمی و، منخصص پزشکی مولکولی هستم سال گذشته در کنگره اسپانیا شرکت کردم که متاسفانه بدلیل نقص مدارک ریجکت زدند امسال من به سفارت ایمیل زدم و گفتم این ریجکت باعث قطع ارتباطات علمی من با اروپا شده خواهشا چون من باید فرصت مطالعاتی شش ماه دیگه دانمارک باشم برای رفع ریجکت چکار کنم جواب دادن اگر تمایل داری دوباره برای سفر به اسپانیا اقدام کن من هم با خانواده و خواهرم با مدارک کامل تقاضای ویزای توریستی کردم اما متاسفانه دوباره ریجکت زدند حالا نمیدونم چکار کنم خواهشا من رو راهنمایی کنید  
 بال طلایی
  درود بر شما باید حتما دعوتنامه را از آن کنگره ارائه میدادید. اگردعوتنامه معتبر باشد و مدارک کامل ارائه بدهید میتوانید ویزا بگیرید.  
 Mehrnoush
  سلام من ۳۵ساله مجرد هستم گواهی اشتغال بکار و بیمه دارم یکبار پارسال شینگن از هلند گرفتم که رفتم و برگشتم امسال برای شینگن از آلمان درخواست دادم چقدر احتمال ریجکتی دارم ؟ و اگر بهم ویزا بدن با توجه به اینکه دفعه قبل ویزای من ۳۰ روز تو ۴۵ روز بود ایا ایندفعه احتمال سه ماه تو شش ماه هست؟  
 بال طلایی
  درود بر شما با توجه به ویزای قبلیتون، احتمال این هم وجود دارد که ویزای 6ماهه دریافت کنید.  
 بيتا حميدى
  با عرض سلام من تقريبا تير ماه براى گرفتن ويزاى شينگن خودم و دختر 7 ساله ام از سفارت فرانسه اقدام كردم ما قبلن ويزاى شينگن داشتيم يكبار، اما متاسفانه به دخترم ويزا ندادن و به من مولتى سه ماهه دادند، من ١٠ روز رفتم و برگشتم و الان ميخوام بدونم كى بايد براى دخترم اقدام كنم مجددا، ويزاى من شروعش از ١٥ اگوست بود متشكرم  
 بال طلایی
  باید 6 ماه از تاریخ ریجکتی بگذره، فعلا بهتره صبر کنید.  
 آزیتا نصیریان
  با سلام من حدود 10 روز پیش از سفارت هلند با داشتن مدارک کافی و کارمند رسمی بودن و با وجود دعوت نلمه و اینکه تنها مسافرت میکردم و دارای تمکن مالی و سند ملک بودم ریجکت شدم میخواستم بدونم در صورتی که اعتراض کنم و دوباره درخواستم رد بشه آیا ریجکتی دوباره در پرونده ام ثبت میشه؟ متشکر میشم راهنمایی کنید  
 بال طلایی
  درود بر شما 6 ماه از ریجکتی بگذره میتونید مجدد برای ويزاى شينگن اقدام کنید.  
 بال طلایی
  درود برشما خیر. اگر اعتراض رد شود، ریجکتی محسوب نمیشود.  
 مهسا برومند
  سلام ، من ٣٠ سالمه و مجرد ، حدوداً ٢ ساله پيش با دعوتنامه دايى ام به سفارت سوئد مراجعه كردم و به همراه تمكن مالى خوب و سند خانه ، ولى ريجكت شدم . و دليلشون هم مجرد بودن و نداشتن وابستگى در اين جا بود . پارسال به همراه مادرم كه ٣ بار ويزاى شنگن دارن از طريق تور براى يونان اقدام كرديم كه متاسفانه به مادرم ويزا دادند و من دوباره ريجكت شدم به دليل اينكه قبلاً سوئد ريجكت كرده بود من رو و اينكه انگيزه ام از سفر مشخص نبوده براشون . به هر حال ميخوام بدونم الان چيكار ميتونم بكنم كه بشه ويزا بگيرم ؟ ممنون از شما  
 بال طلایی
  درود بر شما با توجه به اینکه 2 بار ریجکتی دارید، فعلا صبر کنید .  
 Vahid
  سلام من یک ماه پیش برای ویزای هلند اقدام کردم کل مدارک هم کامل بود دعوت نامه نمایشگاهی داشتم بلیت و هتلم رزو کردم یکی از بچه هامو حتی نبردم خودم و خانومم و دخترم ولی بازم ریجکت.شدم عدم اطمینان از بازگشت ایا اعتراض زدن فایده ای داره  
 بال طلایی
  احتمالش هست.اعتراض را به آدرسی که در پایین نامه ریجکتی ویزا نوشته شده میتوانید پست کنید.  
 اميد
  سلام خسته نباشيد من مجرد هستم 28 سالمه يه شنگين هم داشتم مداركم هم كامل بود هم سند خونه دارم هم گردش شش ماهه و هم حساب بلند مدت بيمه و نامه اشتغال به كار هم داشتم از طرف اژانس با تور اقدام كرده بودم رزرو هتل و بليط و بيمه مسافرتى همداشتم ولى از سفارت اسپانيا رد شدم چكار بايد بكنم كه ايندفعه صدرصد ويزا بگيرم  
 بال طلایی
  صد درصد برای ویزا وجود ندارد. میتوانید مجدد اقدام کنید ولی ترجیحا اینبار با دعوتنامه معتبر  
 زهرا
  با سلام . من داروساز هستم و حدود 8 سال پیش هم از المان ویزا شینگن گرفتم.با توجه به اینکه در سال قبل 4 سال سفر خارجی داشتم و تمکن 135 میلیون تومان و گردش خوب و گواهی شغلی معتبر هم دارم اگر درخواست ویزای توریستی از ایتالیا داشته باشم امکان گرفتن ویزا هست یا نه؟  
 بال طلایی
  بله احتمالش زیاد است.  
 شقایق
  من از یه آژانس تبلیغاتی در پراگ برای دوره ی کاراموزی یکماهه اقدام کردم و دعوت نامه دارم. زیر سی سال سن دارم و بیمه و اشتغال به کار هم دارم. یک ویزای شینگن اوکی شده 5 سال قبل دارم و یک ریجکتی مربوط به دو سال قبل. حالا برای سفارت چک خیلی نگرام هستم که ریجکت بشم. چقد مانده حساب داشته باشم ؟ چه کار کنم ریجکت نشم؟  
 بال طلایی
  گردش حساب بالا با مانده حساب حداقل 50 میلیون تومان به سفارت ارائه دهید.  
 محمد مهدي
  سلام من به همراه همسر و فرزند ٣ سالم درخواست وسرا سفارت سويس دادم اما ريجكت شد دعوتنامه از دختر خالم داشتم تو دليل نوشته بود كه نتونستم دليل محكمي براي برگشت اعلام كنم الان كي ميتونم دوباره اقدام كنم؟  
 بال طلایی
  6 ماه از ریجکتی بگذرد میتوانید مجدد اقدام کنید.  
 مسعود
  سلام من ١٥ سال پيش از سفارت يونان ويزا گرفتم وبعد در نروژ اعلام پناهندگي كردمو بعد از دو ماه خودم از سوئد برگشتم به ايران و البته اون موقع مجرد بودم و الان نماينده يك شركت الماني در ايران هستم ولي از ١٥ سال پيش ديگه خودم اروپا نرفتم و درخواست ندادم الان از شركتي كه نمايندشون هستم دعوتنامه دادن و سمينار داريم ميخواستم بدونم كه ممكنه ريجكت بشم يا نه ممنون ميشم جواب بدين.  
 بال طلایی
  با توجه به اینکه اعلام پناهندگی کرده اید، احتمال ریجکتی وجود دارد.  
 مریم
  با سلام من پزشک فوق تخصص و هییت علمی دانشگاه هستم تعهد خدمت به دانشگاه دارم همسر مهندسو یک پسر 4 ساله داریم و تمکن بالایی 300 میلیون و سه سند خونه جهت ویزای توریستی اسپانیا برای اولین بار از طریق آژانس اقدام کردیم متاسفانه ریجکت شدیم آیا اعتراض بکنیم تاثیری دارد  
 بال طلایی
  احتمالش وجود دارد. میتوانید اعتراض خود را به آدرسی که در پایین نامه ریجکتی قید شده پست کنید  
 پریوش قاسمی
  سلام ما با خانواده از سفارت اسپانیا تقاضای ویزای توریستی کردیم وتمام مدارک کامل بود وروز مصاحبه گفتن همه چی کامله ولی بعد از دو هفته که پاسپورت را باپیک فرستاده شد دیدم ریجکت شدیم بیابند 3و8و9 که تیکخورده بدحال سوال من این است که برای رفع ریجکت چی کار باید انجام دهم با سپاس  
 بال طلایی
  اگر فردی از خانواده به عنوان وابستگی در ایران بماند، احتمال گرفتن ویزا بالاتر میرود.  
  رستگار
  سلام من دو ماه پيش به همراه پسر ١٨ ساله م تقاضاي ويزاي هلند رو كرديم، همه مدارك عالي و كافي بودن، اما هر دو ريجكت شديم. ايا راهي براي برداشتن ريجكتي هست، چقدر زمان ميبره؟؟  
 بال طلایی
  برای اقدام مجدد باید 6ماه از ریجکتی گذشته باشد. اگر اینبار از دعوتنامه معتبر استفاده کنید احتمال گرفتن ویزا بیشتر میشود.  
 .amir
  با سلام میخواستم بدونم من یک ویزای شنگن المان با یک ریجکتی فرانسه دارم اگر با پدرم که دو ویزای شنگن فرانسه و المان را دارد اقدام کنیم بهمان ویزا می‌دهند اگر از اتریش اقدام کنیم من فرد زیر ۱۸ سال هستم با تشکر با اینکه وایسیم ۶ ماه ریجکتی تمام شود بعد اقدام کنیم با تشکر  
 بال طلایی
  بعد از ریجکتی شنگن، بعد از 6 ماه میتوانید مجدد اقدام کنید. اگر با پدرتون اقدام کنید، شانس ویزا گرفتن شما بیشتر از حالتی است که تنها اقدام کنید  
 يگانه
  اينكه شما ميگيد بعد ريجكتي ٦ ماه صبر كنيد و دوباره اقدام كنيد ايا واقعا قانون سفارته ! چون دو سه سال پيش اينطوري بود ولي الان اين روند نيست ،با توجه به تجربه شخصي كه از ايتاليا ريجكتي گرفتم ولي بلافاصله مجدد وقت سفارت گرفتم و براي مصاحبه من رو خواستند و دليل ريجكتي رو مدارك شغلي اعلام كردند و دو روز فرصت دادند قرارداد كاري جديد ببرم كه بردم و ويزا گرفتم ، اين قانون ٦ ماهه الان وجود نداره ..  
 Heidi
  سلام یه سوال خیلی مهم داشتم و لطف کنید اگه میبینید سریع پاسخ بدید.ما دعوتنامه از بستگان سببی داریم و از سفارت با ما تماس گرفتن که سفیر میخواد شمارو ببینه و نسبتتون رو ثابت کنید.ما برامون خیلی عجیبه این اتفاق.چون تاحالا نشنیده بودیم که سفیر کسی رو ببینه.و اینکه شنیده بودیم به هر دلیلی ممکنه ریجکت بشیم اما دیدار و مصاحبه به این صورت برامون عجیبه.میخوایم بدونیم چرا این اتفاق افتاده؟شما میتونید راهنمایی کنید؟  
 بال طلایی
  ذکر نکردید که از سفارت کدام کشور برای ویزا اقدام کردید.  
 سولماز
  سلام من در حال حاضر دانشجوی فرصت مطالعاتی در کشور فرانسه هستم. برای خواهرم و فرزندش و همینطور برای پدر و مادرم دغوتنامه فرستادم اما همه ریجکت شدن و ویزا نگرفتن مدارک هم کامل بود و با بند شماره نه ریجکت شدن. پدرم مرغداری داره و سند مرغداریش رو ترجمه کرده بود. خواهرم هم آموزشگاه داره و سند اون رو هم ترجمه کرده بود ولی متاسفانه ریجکت شدن. الان به نظرتو ن چیکار کنم؟ چطوری می تونم براشون اعتراض بدم. پاس نامه نوشتن به این ادرس اعتراض خودتون رو برسونید. Commission de recours contre les décisions de refus de visa d'entrée en France BP 83609 44.36Nantes CEDEX ولی نمی دونم چجوری باید اینکارو بکنم ممکنه راهنایی کنید؟  
 بال طلایی
  نامه اعتراض را به همراه فرم اپلیکیشن و سوابق سفرهای قبلی، به همین آدرس پست کنید.  
 Babak
  سلام ۲۰ روز از زمان مصاحبه م میگذره و هنوز پاسخی نیومده، به زمان رزرو بلیت نزدیک م. آیا ممکنه بعد از ۲۰ روز ریجکت بشم؟  
 بال طلایی
  سلام. احتمالش هست. زمان جوابدهی، ربطی به مثبت یا منفی بودن جواب ویزا ندارد.  
 نگین
  با سلام من چهارشنبه مصاحبه داشتم در سفارت اسپانیا، اما پاسپورت خودم رو برای پیک آپ ویزا از سفارت کانادا احتیاج داشتم و از bls تحویل گرفتم. از تایم پاسپورت ریکوئست من فقط ۱۵ روز باقی مونده ، bls هم گفته قبل از ۱۵ روز باید پاسپورت بهشون برگردونده بشه والا سارت اسپانیا ریجکت خواهد کرد. آیا شما تجربه ی مشابهی داشتید؟ راهی هست برای زمان گرفتن بیشتر از سفارت؟  
 بال طلایی
  مواردی را که اعلام کردید به سفارت اطلاع دهید و با ارائه مستندات از سفارت اسپانیا زمان بخرید.  
 Dilmaghani
  سلام من اقدام كردم براى شينگن فنلاند متاسفانه براى من ايراد هدف و شرايط موندن ايراد گرفتن ميخواستم ببينم واحلى داره كه اعترض زد در اين مورد  
 بال طلایی
  می‌توانید برای اعتراض خود از طریق سفارت اعلام نمایید.  
 Marjan arefi
  سلام من در 4 سال گذشته دوبار از سفارت انگلستان ریجکت شدم.و در حال حاضر دو ویزا مولتی فرانسه دارم که سه بار فرانسه رفتم.ایا میتونم برای انگلستان اقدام کنم یا ریجکت مبشم.مدارک مالی و کاری .و توان مالی کافی دارم  
 بال طلایی
  باید برای سفارت انگلستان شفافیت مالی خود را ثابت کنید و این موضوع را باید از طریق گردش مالی ،تمکن گردش حساب و مدارک شغلی و ملکی ثابت کنید.  
 گل زمان اوجاغی
  سلام خسته نباشید لحظاتتون خوش بنده جهت مسافرت توریستی درخواست ویزای شنگین از یه آژانس مسافرتی نمودم بعد مراحل قانونی امروز که جواب گرفتم ریجکت شدم دلایل ریجکتی نداشتن اقامت ذکر گردیده بنده کارمند رسمی وبه اتفاق همسر ‌فرزندم که کلاس هفتم می باشد اقدام نموده بودم لطفا راهنمایی بفرمایید بنده رو که چه باید بکنم سپاس از لطفتون  
 بال طلایی
  با کارشناسان شرکت تماس گرفته و اعلام کنید که از چه سفارتی ریجکت شده اید تا آنها در این مورد شما را راهنمایی نمایند.  
 بال طلایی
  با کارشناسان شرکت تماس گرفته و اعلام کنید که از چه سفارتی ریجکت شده اید تا آنها در این مورد شما را راهنمایی نمایند.  
 آناهیتا پورآریا
  سلام ما یک خانواده‌ی چهار نفره هستیم که برای گرفتن ویزای فرانسه برای سفر توریستی اقدام کردیم ولی متاسفانه ویزای ما رد شد و دلیل آن این علامت زده شده بود که شاید ما سر زمان مقرر به کشور خودمون برنگردیم آیا راه حلی هست که ما بتونیم ویزا رو بگیریم؟ممنون میشم راهنمایی کنین  
 بال طلایی
  باید شرایط شما بررسی شود که آیا واقعا واجد شرایط هستید یا خیر و در صورتی که شرایطتان مساعد است راهنمایی های لازم ارائه شود.  
 لیدا منوچهری
  سلام من وهمسر و فرزند۱۷ ساله ام قصد رفتن به آلمان رو داریم.وبرای ویزا اقدام کردیم ازاوخر فروردین ماه. چون فکر میکردیم دوماهه وقت سفارت میدن و تابستون میتونیم به سفربریم .ولی آپدیت سفارت که اومد ،نوشته اونهایی که آوریل اقدام کردن ،تقریبا مهرماه ،وقت سفارت شون میاد.حالا اگه در زمان مدرسه وقت سفارت بشه،گرفتن ویزا ی توریستی ،احتمالش میاد پایین؟ و اگر قبل از تایم مصاحبه به سفر شینگن بریم که مثل آلمان سختگیر نباشه، در راحت تر گرفتنِ ویزا تاثیری داره؟ ممنون از توجه شما  
 بال طلایی
  در صورتی که از کشور آلمان دعوت‌نامه داشته‌باشید، بهتر است که از آلمان اقدام نمایید. در خصوص وقت، با سفارت صحبت کنید تا راهکاری برایتان ارائه دهند. توجه داشته باشید اگر دعوت‌نامه ندارید از سفارت دیگری زمان وقت آن در تابستان باشد اقدام نمایید.  
 اهورا امرایی
  سلام من برای بازنشستگی پیش از موعد قصد دارم دو ماه در اداره غیبت کنم . اونوقت هیات رسیدگی به تخلفات اداری حکم به باز نشستگی میده.آیا این امر ( تخلف اداری منجر به حکم اخراج) باعث رد شدن ویزا میشه؟  
 بال طلایی
  این کار احتمال ریجکتی را بالا می‌برد.  
 مرجان
  سلام ۰ بنده فقط یک مهر روسیه تو پاسم دارم میخواهم برای ویزای توریستی در حوزه شینگن درخواست بدم کدوم کشور راحت تر ویزا می دهد؟  
 بال طلایی
  برای هر کشوری که نیازی به دعوت‌نامه نباشد در صورت تکمیل بودن مدارکتون می‌توانید برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید.  
 کیا ناصری
  سلام . من از طریق ویزای توریستی میخوام درخواست بدم برای انگلستان . من هفده سال سابقه بیمه دارم تمکن مالی کواهی اشتغال و متاهل دارای یه فرزند هستم ولی میخوام تنها درخواست بدم . امکان ریجکت هست یا اینکه از طریق تورها برم  
 بال طلایی
  اگر در سوابق خود، ویزای شینگن و یا ویزاهای دیگر را ندارید، احتمال ریجکت شدن بالاست.  
 سوین
  سلام من و همسرم یک ماه پیش با دعوتنامه یکی از اقوام از سفارت آلمان ریجکت شدیم علت ریجکتی هم نقص مدارک بود چون مدارکمون اصلا کامل نبود و متاسفانه به خاطر بی تجربگی خودمون برای جمع آوری مدارک کامل ریجکت شدیم. سوالم از شما اینه که آیا ما میتونیم دو سال بعد با مدارک محکمتر و قویتر و با دعوتنامه دوباره از سفارت آلمان اقدام کنیم؟؟؟  
 بال طلایی
  با قوی‌تر کردن مدارک خود می‌توانید مجددا برای دریافت ویزا اقدام نمایید.  
 Elnaz Fahim
  با سلام. من خرداد ماه ۹۶ و ۹۷ از سفارت فرانسه رجکت شدم. آیا برای اخذ ویزای تحصیلی از کانادا هم باید ۶ماه از تاریخ ریجکتی من بگذره؟  
 بال طلایی
  دوست عزیز ریجکتی ویزای شما با درخواست ویزای تحصیلی در کانادا ارتباط ندارد، می‌توانید برای تحصیل در کانادا اقدام نمایید.  
 مونا
  سلام خسته نباشید..من 20 سالمه و پذیرش گرفتم در کالج زبان استراسبورگ..در شهر استراسبورگ فرانسه..اما هنوز زمان مصاحبه برای ویزا نرسیده..من خیلی میترسم ویزام ریجکت بشه..چیکار کنم که نشه؟مدارکم کامل هست..  
 بال طلایی
  در ابتدا شما باید به زبان فرانسه مسلط باشید، اگرچه در کالج پذیرفته شدید اما اگر شرایط دریافت ویزا را نداشته باشید سفارت این حق را دارد که درخواست ویزای شما را ریجکت کند. شرایط دریافت ویزای شینگن را مطالعه کنید و مدارکتان را با آن تطبیق دهید.  
 علیرضا
  خسته نباشید من رجکت شدم.بعد متوجه شدم هتلی که رزرو کرده بودم از حالت رزرو درومده بوده چون شماره کردیت کارت نزده بودم.بنظرتون دلیلش این می تونه باشه و اونا استعلام گرفتن ؟یا اینکه کلا الان آمار رجکتی بالاس؟چون رجکتی خیلی میدیدم.بیشتر رجکت میشدن با مدارک کامل  
 بال طلایی
  اعلام محل اقامت از موارد پراهمیت برای سفارت می‌باشد و شما میبایست مدارک اقامت خود را بدون نقص ارائه می‌کردید. از طرفی در بعضی مواقع اتفاق افتاده است که یک پرونده نسبتا معمولی ویزا دریافت کرده‌است، پس باید مدارک شما کامل و دقیق باشد تا ریجکتی ویزا در پرونده‌تان ثبت نشود.  
 محمد
  سلام ، وقت به خیر بنده دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستم و میخواستم در یکی از کنفرانس های کشور ایتالیا با دعوت نامه شرکت کنم. هتل و غذا به عهده دانشگاه برگزارکننده کنفرانس هست. گواهی اشتغال به تحصیل دارم و چون همزمان کار میکردم گواهی اشتغال به کار هم با سابقه 6 سال بیمه دارم. از لحاظ تمکن مالی (گردش مالی ، مانده حساب ، سند ملکی و جواز کسب ) پدرم میتونن برام تعهد بدهند. البته پدرم میتونن خانه را به نام من بزنند که نمیدونم کار درستیه یا نه برای اخذ ویزا. بنده مجرد هستم و سابقه هیچ گونه سفر خارجی ندارم. با این شرایط احتمال گرفتن ویزا هست یا حتما ریجکت میشم ؟ چون گویا همه ویزا اولی ها به راحتی ریجکت شدند. ممنون میشم راهنمایی کنین اقدام کنم یا نه  
 بال طلایی
  شما از نظر دانشگاه صلاحیت احراز دعوتنامه را کسب نموده‌اید، اما برای اینکه دچار ریجکتی ویزا نشوید باید به کنسولگر ثابت کنید که پس از اتمام سفر به کشور بازخواهید گشت، باتوجه به شرایطی که شما دارید احتمال ویزا شدن کاهش می‌یابد.  
 هانيه
  سلام خسته نباشين بنده دوسال پيش از سفارت اسپانيا ريجكت شدم دوسال صبر كردم الان با يك تور كوهنوردي كه دعوت نامه از كوهنوردي فرانسه داشتن اقدام كردم باز ريجكت كردن ايا اميدي هست براي رفع ريجكتي؟و اينكه چطور اقدام كنم و از كجا؟ممنونم  
 بال طلایی
  برای رفع ریجکتی ویزا، اگر دعوتنامه کوهنوردی شما از فرانسه معتبر می‌باشد، باید برای اعتراض از طریق کمیسیون نانت نامه ای با هدف اعتراض تنظیم نمایید و به آدرسی که در برگه ریجکتی نوشته شده‌است ارسال کنید.  
 قنبری
  سلام خدمت شما من ۲روز پیش از سفارت فرانسه به همراه همسرم ریجکت شدیم.؟! من رئیس شعبه بانک خصوصی هستم و خانمم هم کارمند بانک هستن... مدارک گردش حساب و موجودی بالای 150میلیون تومان و حساب های ارزی15000دلار و فیش حقوقی و بیمه و حتی ۲فقره سند ملکی ارائه کردیم به همراه رزرو هتل و هواپیما. و دلیل ریجکت شدن را عدم اطمینان از محل اقامت اعلام کردن!! میخواستم از طریق کنسول سفارت موضوع رو پیگیری کنم و اعتراض کنم، لطفا راهنمایی کنید که باید رزرو هتل با پرداخت کامل وجه انجام بشه و مجدد به همراه نامه اعتراض ارسال کنم؟ در اینصورت سفارت متوجه نیست که ممکنه ریجکت کنن و پول از بین بره؟  
 بال طلایی
  در حال حاضر سفارت فرانسه آمار ریجکتی زیادی دارد و اصولا ویزا اولی‌ها را بیشتر ریجکت می‌کند. اما با این حال می‌توانید اعتراض خود را از طریق کمیسیون نانت در فرانسه (آدرس آن در نامه ریجکتی است) به همراه voucher تایید شده ارائه بدهید.  
 محمد
  سلام و درود بر شما ازاینکه وقت میزارید برای راهنمایی ممنونم . من و همسرم و پسر یک ساله ام از سفارت هلند اقدام برای ویزای توریستی انجام دادیم و در اسفند 96 متاسفانه ریجکت شدیم . بند 3 و 9 علت ریجکت شدن بوده . قصد دارم مجدد از اژانس شما اقدام کنم . لطفا راهنمایی بفرمایید به چه صورتی اقدام انجام بدم که شانس ویزا شدن بالا باشه . ممنونم .  
 بال طلایی
  برای رفع ریجکتی ویزا این بار باید از دعوتنامه معتبر استفاده نمایید تا بند‌های 3 و 9 را پوشش دهد. برای این کار می‌توانید با بال طلایی تماس حاصل کرده و از کارشناسان مربوطه در مورد دعوتنامه فرانسه مشاوره بگیرید.  
 س كشفي
  با سلام من و همسرم بهمن سال ٩٦ اقدام به دريافت ويزاي فرانسه كرديم با وجوديكه مداركمون كامل بود اما با بند ٩ ريجكت شديم ، نامه اي تنظيم كرديم جهت بازنگري در صدور ويزا و به كنسولگري نانت فرستاديم و فروردين جوابي امد كه نامه ما در حال بررسي است و دو ماه بعد جواب داده ميشود ؟ اما هنوز جواب داده نشده؟ ايا ما ميتوانيم اقدام كنيم از سفارت ديگري براي ويزا؟ و اينكه در اين شرايط بهتره چگونه اقدام كنيم؟  
 بال طلایی
  اگر بعد از 2 ماه هنوز جواب داده نشده است، می توانید مجددا مکاتبه کنید، اما به هیچ وجه از سفارت دیگری اقدام نکنید چون ممکن است ریجکتی ویزا برایتان اتفاق بیفتد.  
 بابک زند
  به همراه همسر و دو فرزندم تقاضای ویزای توربستی فرانسه دادیم که با توجه به بند 9 ریجکت شدیم تیا اعتراض فایده ای دارد ؟ اگر دوباره موافقت نشود تاثیر منفی دارد ؟  
 بال طلایی
  سفارت این حق را به شما داده که مدارک خود را مجددا ارائه نمایید، در صورت موافقت نشدن تاثیر منفی نخواهد داشت و فقط اعتراض شما رد شده‌است.  
 محمود
  با سلام آیا ویزای شنگن اخذ شده برای سفرهای کاری که در پاسپورت دولتی ثبت می شود، در رفع ریجکتی پاسپورت شخصی همان فرد موثر است؟ بنده امسال با پاسپورت شخصی درخواست ویزای شنگن از سفارت المان نمودم که رد شد ولی در یک ماموریت دولتی امسال سفری به سوییس داشتم. آیا سفر اخیر به سوییس ریجکتی سفارت آلمان را بی اثر خواهد کرد؟؟؟  
 بال طلایی
  با توجه به اینکه اطلاعات شما در سیستم VIS با انگشت نگاری شما انجام می‌شود، آخرین سابقه شما در سیستم ویزا یعنی سفر به سوئیس ثبت شده‌است و ریجکتی قبلی تاثیر نخواهد گذاشت.  
 فرهاد حلمي
  سلام تير ماه ٩٦ خواهرم از نروژ براي ما دعوتنامه داد و تمام مداركمان كامل بود، به من ويزا دادن ولي همسرم و پسر يك ساله ام ريجكت شدن، من هم نرفتم، حالا به نظر شما اگه توريستي از طريق هلند امسال اقدام كنيم احتمال ويزا گرفتن هست؟ و اينكه من سفر نكردم واسه من مشكلي پيش مياد؟  
 بال طلایی
  با توجه به شرایطی که فرمودین بهتر این بود که سفر خود را انجام می‌دادید. برای اینکه دچار ریجکتی ویزا نشوید بهتر است از هلند اقدام نکنید.  
 Javad yousefi ramandi
  برای رفع ریجکتی چه کار باید انجام داد؟  
 بال طلایی
  برای رفع ریجکتی میبایست پس از گذشت مدت زمان شش ماه، از سفارت دیگری برای دریافت ویزا اقدام نمایید. اگر اینبار ویزا برایتان صادر شود، ریجکتی قبلی شما از پرونده‌تان پاک خواهد شد.  
 Javad yousefi ramandi
  با درود فراوان خدمت شما من تیر ماه 96درخواست ویزای تجاری از کشور کانادا کردم و رد شدم بابت بازدید از نمایشگاه آیا شرکت شما میتواند درخواست دعوتنامه کند از بر گزار کننده نمایشگاه؟  
 بال طلایی
  دوست عزیز امکان درخواست دعوت نامه از برگزار کننده نمایشگاه از سمت ما وجود ندارد.  
 محمد
  با سلام من دو دفعه ریجکت شدم از سفارت المان وفرانسه من چم مدت بعدش میتونم درخواست مجددویزا بدم یه سری افراد هستن ادعا میکنن بعداز ریجکتتی چند روز بعدش میتونن رفع ریجکتی کنن ایا همچین چیزی ممکن هست میتونن ای کارو انجام بدن ممنون میشم اگه راهنمایم بکنید  
 بال طلایی
  رفع ریجکتی ویزا پس از چند روز غیر منطقی است، اگر با یک کارگزار مورد تایید و یا با دعوت نامه برای دریافت ویزا اقدام نمایید، می‌توانید قبل از شش ماه اقدام نمایید.  
 Mohammad Mahmoudzadeh
  سلام وقت بخیر،بنده ۱۹ سال دارم و به صورت انفرادی اما از طریق یک موسسه حقوقی معتبر و با مبلغ ۴۰۰۰ یورو برای دریافت ویزای توریستی شینگن از فرانسه اقدام کردم اما با استناد به بند ۹ ریجکت شدم، خواستم بپرسم که اگر برای نورورز ۹۸ از طریق آژانس شما اقدام کنم امکان رفع ریجکتی من هست؟ اگر لازم باشه با مادرم اقدام میکنم که تنها نباشم،وثیقه هم به هر مبلغ باشه میزارم مشکلی نیست،اگر ممکن هست لطفا یک آدرس ایمیل بدید تا مدارک رو بفرستم و بررسی کنید که امکان رفع ریجکتی هست؟  
 بال طلایی
  اگر مدارک لازم برای ویزای شینگن را داشته باشید، می‌توانید همراه با مادرتان برای ویزای توریستی اقدام کنید تا مجددا برای ویزای شینگن دچار ریجکتی نشوید. دوست عزیز برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق آدرس زیر در ارتباط باشید: info@baletalaei.com  
 لیلی سپهر
  سلام من و همسرم برای کنفرانس یک هفته ای به اتریش مدارک دادیم و حتی دعوت نامه الکترونیک هم داریم و سفارت نامه داد برای تمکن مالی و همسرم برای من تعهد نامه تنظیم کرد و همراه با سند اداری ترجمه کردیم و دادیم سفارت حالا ۱ هفته گذشته و خبری نیست و چون تا کنفرانس ۱۰ روز مانده آیا تا این مدت جواب می دهند ؟ آیا لزومی دارد که به سفارو مراجعه کنم یا خیر ؟ چه مدت پس از رفع نقص پاسخ می دهند  
 بال طلایی
  برای دریافت ویزای شینگن مدت زمانی که معمولا طول می‌کشد تا پاسخ دهند، 14 روز می‌باشد. اگر پس از 14 روز از زمانی که منتظر پاسخ برای دریافت ویزا بودید، پاسخی از سمت سفارتخانه دریافت نکردید، پیگیری نمایید.  
 Niloofar
  سلام وقت بخیر.من از شرکت VFS برای ویزای فرانسه اقدام کردم، پارسال از هلند ریجکت شدم . تاریخ وقتمون اول خرداد بود و تاریخ بلیط ۱۹خرداد. چون فکر میکردیم ۲هفته ای جواب میدن. ممکنه ریجکت بشیم به این دلیل؟درضمن من مجرد و دانشجو هستم و پروانه طبابت هم دارم  
 بال طلایی
  به دلیل اینکه بیشتر از 14 روز از زمان پاسخ برای دریافت ویزا گذشته است احتمال ریجکت شدن ویزای شما پایین است.  
 فرناز دادا
  سلام چرا وقتی من با چند آژانس تماس گرفتم و گفتم میخوام اعتراض ردی ریجکتی پسرم بزنم کسی نگفت دوباره ربجکت بشه دومین ریجکتش حساب میشه من این را برای بار اول از سایت شما خوندم چرا این کار رالکنند اونکه اعتراضه چرا ریجکت دوم میشه  
 بال طلایی
  دوست عزیز، زمانیکه شما برای ریجکتی ویزا اعتراض می‌کنید همانند این است که مجددا اقدام به دریافت ویزا می‌کنید، پس اگر در این اعتراض نتوانید سفارت را قانع کنید مجددا ریجکت می‌شوید و ریجکتی دوم برای شما ثبت می‌شود.  
 Leyla
  سلام من برای سوئد اقدام نمودم تمکن مالی ۱۵۰میلیون و سند خونه بیمه و گواهی اشتغال به کار داییم برام دعوتنامه داد ولی بند ۹ خورده علتش چیه ایا اعتراض بزنم یا صبر کنم ۶ ماه بعد سنم ۴۵ سال؟  
 بال طلایی
  برای جلوگیری از ریجکتی مجدد بهتر است شش ماه بعد اقدام به دریافت ویزا نمایید. البته اینبار مدارکتان را با مشاوران معتبر چک نمایید.  
 مرتضی
  سلام مورد ۹ یعنی چی یکی از آشناهای ما هم دقیقا همینطور شد  
 نگین محصل
  سلام ، من و مادرم حدود یکماه قبل از طریق آژانس ایوار تقاضای سفر توریستی برای اسپانیا ایتالیا فرانسه داشتیم ، باتوجه به اینکه من پزشک هستم و مدارکمون کامل بود از طریقسفارت اسپانیا ریجکت شدیم .حالا برای رفع ریجکتی چه اقدامی میتونیم انجام بدیم  
 بال طلایی
  لطفا پس از گذشت شش ماه با دعوت نامه معتبر از سفارت خانه دیگری اقدام نمایید تا ریجکتی دیگری برایتان ثبت نشود.  
 شبنم قاسمي
  سلام من هقته گذشته وقت مصاحبه سفارت اتريش داشتم، ديروز از سفارت با من تماس گرفتند كه نقص مدارك داري و مراجعه كن به سفارت.نامه اي به من داده اند كه تو اون نوشته با توجه به حقوقت بايد ثابت كني پول توي حسابت از كجا آوردي؟ و اين كه بايد ثابت كني كه بر ميگردي به ايران؟ ٧ روز به من فرصت داده اند، نامه پزشكي مادرم كه به كمك من نياز داره مدرك خوبي هست يا نه؟  
 بال طلایی
  نامه پزشکی مادر شما نمی‌تواند کمکی به شما کند. شما برای دریافت ویزا و قانع کردن سفارت اتریش با مدارک مالی، شغلی و برنامه‌ای که برای سفر دارید نشان دهید که قصد بازگشت به کشور را دارید. توجه کنید که میبایست منبع درآمدتان را نیز اعلام بفرمایید.  
 حامی
  روز خوش اگر مهر ریجکت روی پاسپورت نخورده باشه بازهم باید شش ماه صبر کرد؟  
 بال طلایی
  برای ریجکتی ویزا چند سالی است که در پاسپورت مهر ریجکتی زده نمی‌شود و برگه ریجکتی به مسافران داده می‌شود. پس اگر سفارت خانه استعلام بگیرد وضعیت ریجکت شدن شما برایشان مشخص خواهد شد.  
 اکبری
  سلام خسته نباشید ما بصورت خانوادگی خودم همسد ودو فرزندم سال گذشته از طرف سفارت چک ریجکت شدیم امسال خودم وهمسرم اقدام کردیم از طریق سفارت فرانسه هردو کارمند هستیم ومدارکمون هم کامل بود ولی باز هم ریجکت کنیم به نظر شما ما می تونیم مجددا بعد از6ماه درخواست بدیم .مرسی که برای سوالات ما وقت میگذارید .  
 بال طلایی
  برای اینکه ویزای شما ریجکت نشود بستگی به این دارد که از کدام سفارت خانه بخواهید برای دریافت ویزا اقدام نمایید. اگر مجددا از فرانسه بخواهید اقدام کنید، با یک دعوت نامه معتبر می‌توانید قبل از شش ماه برای اخذ ویزا اقدام نمایید.  
 مهران
  آفیسر سفارت اسپانیا در روز مصاحبه به من گفت که 20 روز بعد از مصاحبه برای دریافت نتیجه بصورت حضوری مراجعه کنید. حتی گفته است که نیازی نیست بعد از 15 روز به سایت sutramiteconsular.maec.es جهت مشاهده نتیجه مراجعه کنید. اما بعد از حدود 8 روز که این سایت را بررسی کردم وضعیت پرونده من RESUELTO است. من میتونم به سفارت مراجعه کرده و نتیجه را زودتر از 20 روزی که آفیسر گفته است دریافت کنم؟ ممنونم اگر پاسخ سوال بنده را بدهید.  
 بال طلایی
  مدت زمان 20 روزی که به شما اعلام کرده‌اند به صورت تقریبی است، و از زمانی که تصمیم گرفته می‌شود تا به bls برسد نیز چند روز زمان خواهد برد.  
 وحید کلندر
  سلام من درخواست ویزای فرانسه دادم تنها دلیل ریجکتم اینکه گفته شما بری فرانسه برنمیگردی الان ب نظر شما دوباره از فرانسه درخواست بدم بهتر یا ی کشور دیگ اون موقع ک درخواست دادم متاهل بودم ولی الان ی بچه هم دارم ولی خودم تنهایی میرم  
 بال طلایی
  برای اینکه مجددا ریجکت نشوید می‌توانید با یک دعوت نامه معتبر اقدام کنید. برای اقدام مجدد برای دریافت ویزا از فرانسه مشکلی نخواهید داشت.  
 یاسر دادرس
  با سلام برای ویزای توریستی یونان اقدام نمودم ولی ریجکت شدم آیا احتمال اینکه ویزام صادر بشه ورفع ریجکت شم هست  
 بال طلایی
  بله می توانید برای دریافت ویزا پس از مدت 6 ماه از یک سفارت دیگر برای شینگن اقدام کنید.  
 خسروی
  باسلام من اردیبهشت همین سال (97) درخواست ویزای توریستی از اسپانیا داشتم که متاسفانه رد شد و دلیل ریجکتی رو زده عدم اطمینان از خروج از منطقه شینگن. حالا سوال من اینه که با توجه به اینکه توی پاسپورت من هیچ مهری نخورده این سابقه ریجکتی برای درخواست بعدی کجا معلوم می شه؟ و اینکه من میتونم تو همین ماه های اخیر برای فرانسه دوباره اقدام کنم؟؟  
 بال طلایی
  از سال 2014 به بعد در پاسپورت مهر ریجکتی زده نمی‌شود، اما در سیستم اطلاعات ویزا، ریجکتی شما ثبت خواهد شد. باید مدت زمان 6 ماهه صبر کنید و سپس از سفارتی اقدام کنید که شرایط بهتری برای صدور ویزا دارد و یا اینکه اگر از فرانسه می خواهید اقدام کنید با شرکتی اقدام کنید که دعوتنامه معتبری برای دریافت ویزا داشته باشد.  
 محسن باقری
  با سلام و عرض ادب بنده چند روز پیش از طریق وضعیت ویزا سفارت بلژیک متوجه ریجکتی شدم هنوز نامه علت ریجکتی بدستم نرسید، شک ندارم مدارکم کامل بوده و دعوتنامه تجاری از یک شرکت خیلی معتبر داشتم نکته اینجاست که زمان پاسخ آنها یک روز پس از رزرو بلیطم بوده، آیا به علت دیر بررسی کردن آنها می تواند باشد و آیا اینکه اگر اعتراض کنم نتیجه ای دربر دارد و اگر جواب اعتراضم هم منفی باشد دوتا ریجکتی محسوب میشود؟ ممنونم از راهنمایی شما  
 بال طلایی
  زمانیکه شما بلیط رزرو می‌‌کنید معمولا باید تاریخ آن 2هفته یا بیشتر از تخمین زمان جواب دهی سفارت برای اخذ ویزا باشد. این رزرو، اشتباهی از سمت شما بوده که باعث شده نتوانید ویزا دریافت کنید. از طرفی اگر جواب اعتراض شما منفی باشد که در اکثر مواقع این‌چنین است، ممکن است که دومین ریجکتی در پرونده شما محسوب شود.  
 فاطمه
  با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم با وجود ارائه تمام مدارک مورد درخواست 3 بار از سه کشور اسپانیا ،فرانسه و سوئد ریجکت شدم آیا می توانم برای رفع ریجکت کاری یانجام دهم یا نه ؟  
 بال طلایی
  می توانید برای رفع ریجکتی اقدام کنید، اما اینبار برای اینکه مجددا ریجکت نشوید، باید با یک دعوتنامه بسیار معتبر تجاری اقدام کنید و یا با شرکتی که امکان ارائه دعوت نامه برای شما جهت اخذ ویزا را داشته باشد درخواست کنید.  
 میثم
  سلام من سال 2016 ویزای شینگن گرففتم و 20 روزی هلند بودم و قبل از اتمام موعد مقرر برگشتم اما مرتبه دوم با دلیل عدم وجود اطمینان به بازگشت و برنامه سفر ریجکت شدم میخام دوباره اقدام کنم پیشنهادتون رو میتونم داشته باشم ؟  
 بال طلایی
  برای اخذ ویزا باید شش ماه پس از ریجکتی قبلی و از طریق سفارت خانه‌ی دیگری اقدام نمایید.  
 م.خ
  با سلام،با همسرم از طريق دعوتنامه تقاضاي ويزاي سوئد رو كرديم در همين ماه ارديبهشت كه متاسفانه رد شد،ما يك فرزند پسر ٢ سال و ٨ماهه داريم و بصورت شفاهي به شخص مصاحبه كننده گفتيم كه بخاطر بچه قراره زود برگرديم،دليل رد شدن ويزا اثبات نشدن شغل،و نداشتن فرزند خورده،لطفا راهنمايي كنيد اعتراض بديم و بچه رو اثبات كنيم يا نه؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، به هیچ وجه منطقی نیست که خانواده‌ای بدون فرزند خردسال که بسیار به مادر و پدرش وابسته است سفر توریستی برود. همین منطقی نبودن باعث توجیه نشدن سفارت می‌شود. باتشکر  
 ازاده
  سلام من و همسرم از طریق آژانس برای اسپانیا تقاضا ویزا دادیم اردیبهشت ۹۷ که ریجکت شدیم با توجه به اینکه مدارکمون کامل بود. حالا به نظر شما بعداز چه مدتی دوباره اقدام کنیم ؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، بعد از 6 ماه می‌توانید مجددا اقدام کنید. اگر با یک دعوت نامه معتبر اقدام کنید احتمال گرفتن ویزا بسیار بالا می‌رود. باتشکر  
 رضا اصلانی
  درود بر شما بنده در اردیبهشت ماه 97 متاسفانه متاسفانه بعد از 6 ماه انتظار از سفارت المان که اولین شینگنم بود ریجکت شدم نوع درخواستم ویزا نمایشگاهی بوده مرتبط با شغلم باید میرفتم المان و اینکه تمامی مدارک را تهیه و به سفارت ارائه دادم در کمال تعجب مورد شماره 8 و 3 گزینه اول را که در زیر مینویسم تیک زده بودن که این موارد باعث ریجکت شما شده نظرتان چیست ایا اعتراض بزنم جواب میده یا نه ؟ این موارد رو نوشتن برام : در خصوص مورد اطلاعات ارائه شده در خصوص هدف و شرایط اقامت سفر، قابل قبول نبودند a- شما علی رغم توضیحات موجود در برگه راهنمای مربوطه، تنها بخشی از مدارک درخواستی مرتبط با a تقاضای روادید را ارائه نمودید. به این جهت شرایط لازم جهت بررسی درخواست روادید در چارچوب قوانین اتباع خارجی برای سفارت محرز نگردیده است b-هدف شما از سفر با توجه به مدارک / توضیحات شفاهی ارائه شده، اثبات نگردیده است c-مدارک ارائه شده اشتباه یا جعلی بوده و یا شما در خصوص هدف از سفر خود اطلاعات متناقضی ارائه نمودید بنده به تمامی موارد ذکر شده اعتراض دارم اصلا همچین چیزی نبوده و اینکه چون تا 6 ماه نمیتوانم صبر کنم برای درخواست مجدد و از طریق شرکتی که کار میکنم و یک شرکت المانی و با همکاری اژانس هواپیمایی کارهام انجام شده بود که نمیدانم واقعا چرا ریجکت شدم لطف راهنمایی بفرمایید  
 بال طلایی
  وقت بخیر، مدارک سفر شما با توضیحاتتان در مصاحبه مغایرت داشته‌است، که همین موضوع کافی است تا شخص مصاحبه کننده قانع نشود. بنابراین اعتراض خیلی ترتیب اثر داده نمی‌‌شود. شما از سفارت دیگری به شکل توریستی جهت ویزا اقدام کنید. با تشکر  
 سحر کریمی
  سلام. من میخوام برای اقامت کانادا اقدام کنم. همه چیز اوکیه فقط احتمالا قبلش به خاطر شغلم مجبور باشم یه ویزای یک ساله روسیه بگیرم. درسته که میگن اگر ویزای روسیه دریافت کنم برای کانادا ریجکت میشم اونم برای همیشه؟  
 آتوسا مقدم
  سلام، من و خواهرم ۴ ماه پیش برای سفارت سوئیس اقدام کردیم و ریجکت شدیم. البته به علت عدم اطلاعات کافی، مدارکمون هم کامل نبود و بدون آژانس مسافرتی اقدام کرده بودیم،ما هردو حدود ۲۳ ساله ایم. الان میتونیم واسه کشورهای اروپای شرقی یا حتی روسیه اقدام کنیم؟ یا واسه این کشورها هم باید حداقل ۶ ماه بگذره؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، این کشورهایی که نام بردید عضو شینگن نیسند و شما می توانید به راحتی درخواست ویزا بدهید. باتشکر  
 شیدا .اسدی
  سلام برای اولین بار میخواهیم خانوادگی ( خودم و همسرم و فرزند م)به اروپا سفری داشته باشیم و از طریق تور اقدام کنیم حال با داشتن تمکن مالی 50 میلیون تومان بر اساس حرف آژانسها و اینکه هردو کارمند رسمی هستیم و دعوت نامه نداریم و سابقه سفر قبلی به خارج نداریم و به هیچ عنوان نمیخواهیم ریجکتی تو پرونده مان بخورد به نظرتان شانس ما برای اخذ ویزای شنگن از کدام کشور بیشتر است .  
 بال طلایی
  وقت بخیر، اگر شما شرایطتان مناسب باشد و با مدارک خود نشان دهید که واقعا قصد سفر توریستی دارید، از هر سفارتی می‌توانید اقدام کنید، اما این بستگی به این دارد که از آژانسی که قصد دارید اقدام کنید در چه سفارتی رجیستر هستند. باتشکر  
 Hooman.mp
  باسلام.من سه ويزاي شينگن طي دو سال اخير از سفارت ايتاليا گرفتم كه يكي از اونها ويزاي مولتي سه ماهه بود. ديروز براي بار چهارم از طريق دعوتنامه از همسر برادرم كه ايتاليايي هستن اقدام كردم.با درخواست ويزاي سه ماهه مالني و مدت اقامت ٩٠روز. افيسر به من گفت شايد با درخواستتون موافقت نشه.با توجه به اينكه سه ويزاي شينگن از ايتاليا داشتم ميخواستم ببينم ايا منظور ايشون اين بوده كه كلا درخواست من ريجكت ميشه يا اينكه مدت اقامت من رو خودشون كمتر ميكنن و ويزاي كوتاه مدت بهم ميدن؟تشكر  
 بال طلایی
  وقت بخیر، مدت اعتبار ویزای شما با مدت اقامتتان متناسب نیست. امکان اینکه به شما ویزا داده شود زیاد است، اما احتمالا یک ویزای 3ماهه با مدت اقامت 1ماهه به شما داده‌ می‌شود. با تشکر  
 هستي
  سلام ، من ماه گذشته از سفارت هلند ريجكت شدم با وجود كامل بودن تمامي مدارك و آژانس هم معتقد بود كه حتماً ويزاي من در مياد ، يراي من تيك شماره هاي ٢و ٨و ٩ زده شده كه عنوان كرده هدف من از سفر مشخص نيست و بازگشت من قبل از اتمام ويزا ثابت نشده ولي در يك برگي كه انگليسي توضيح داده شده ، نوشتند كه من كار ثابت و درآمد كافي ندارم و يك بند ديگر نوشته كه مدارك ناكافي/اشتباه/جعلي ارائه شده ، سوال من اينه كه من تمام مدارك شغلي و تمكن مالي خوب را ارائه دادم ، أيا اين متن نامه بصورت فرماليته و كلي براي همه ريجكتي ها نوشته ميشود ؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، وقتی چند تیک بابت ریجکت شما می‌زنند، به این معناست که دقیقا همان موارد باعث ریجکتی شما شده‌است. در مورد شما گویا برنامه سفر که شامل بلیط، هتل و تاریخ اقامتتان است هماهنگ نبوده و نسبت به مدت زمان درخواست ویزا برنامه مناسبی ارائه نکردید. با تشکر  
 علي
  با سلام و عرض أدب خدمت بزرگواران من در اسفند ٩٤ توسط يك اژانس مسافرتي در شيرازبا كل خانواده چهار نفري خودم وهمسرم وپسر بيست ساله كه دانشجو هست ودختر يازده ساله كه دانش آموز هست با اراعه مدارك كامل وتمكن مالي وگردش حساب خوب اقدام نموديم كه متاسفانه ريجكت شديم و مجددا در آذر ماه سال ٩٥از طريق دعوت نامه از طرف وكيل ملكي حهت خريد منزل در اسپانيا با مدارك كامل به سفارت اسپانيا اراعه نموديم كه مجددا از سفارت اسپانيا ريجكت شديم در حال حاضر كار ضروري در يكي از كشور هاي اروپا يي دارم واحتياج به ويزاي شينگن يكي از كشورهاي اروپا را دارم وبرأي اينكه بار سوم ريجكت نشوم چه كاري بايد انجام بدهم آيا دفتر شما مي تواند ما را ياري كند. با تشكر.  
 بال طلایی
  وقت بخیر، اولا در اسفند ماه که زمان تحصیل است، نباید برای فرزندان اقدام کرد.ثانیا برای گرفتن ویزای اسپانیا نباید اعلام کنید که برای اقامت می خواهید اقدام کنید. و آخرین مورد اینکه اقدام را حتما از طریق یک شرکت معتبر و با دعوتنامه تجاری اقدام کنید. با تشکر  
 نیما اسدی
  با سلام بنده به اتفاق پدر و مادر خود اقدام به اخذ ویزا از آلمان کردیم و مدارک مالی هم 4 عدد سند خونه و یک سپرده و دعوتنامه از یک مقیم به دلیل عدم توانایی مالی ریجکت کردن . دلیل چی می تونه باشه؟ و می تونیم از سفارت ایتالیا اقدام کنیم مجدد یا باید مدت معینی صبر کرد؟ خیلی ممنون  
 بال طلایی
  وقت بخیر، برای اثبات توانایی مالی باید یک تمکن مالی بالای 150میلیونی ارائه کنید. مجددا می‌توانید اقدام کنید ولی 6 ماه باید صبر کنید. با تشکر  
 مهدی مهیاری
  سلام. من و همسرم فروردین ۹۷ از طریق سفارت فرانسه برای ویزای توریستی اقدام کردیم. کلیه مدارک را بدون نقص ارایه کردیم. هر دو کارمند رسمی بانک ملی هستیم. تمکن مالی خوبی هم ارایه دادیم. نهایتا به دلیل عدم اطمینان از ترک حوزه شنگن در کمال ناباوری ریجکت شدیم. آیا باید اعتراض کنیم و یا شش ماه صبر کنیم و اینبار از طریق آژاتس اقدام کنیم؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، در 90 درصد مواقع اعتراض کارگشا نیست و ممکن است که یک ریجکتی دیگر برای شما به همراه داشته باشد. 6 ماه صبر کنید و از طریق آژانس با دعوتنامه معتبر اقدام کنید. با تشکر  
 امير فولادي
  سلام من و همسرم و فرزندم اقدام به گرفتن ويزاي شينگن از آلمان كرديم تمكن مالي ١٣٠هزار يورويي داشتم ولي اولين سفر خارجيم محسوب ميشد كه درخواستمان رد شد ولي هيچ مهري تو پاسپورتمان نخورده سوال داشتم ميتوانيم مجدد اقدام به درخواست ويزا كنيم يا اگر نه كي ميتوانيم  
 بال طلایی
  وقت بخیر، برای ریجکتی به شما برگه‌ای می‌دهند و در پاسپورت شما مهری رده نمی‌شود. شما می‌توانید مجدا اقدام نمایید. با تشکر  
 مرتضی قانعی
  با سلام ما آبان‌ماه ۹۶ از سفارت فرانسه ریجگت شدیم آیا نمیتوانیم امسال مسافرت به اروپا بریم و آیا راه حلی برای این کار وحود ندارد  
 بال طلایی
  وقت بخیر، بله مجددا می‌توانید اقدام کنید، ولی ترجیحا از طریق یک شرکت توریستی معتبر این کار را انجام دهید. با تشکر  
 مریم
  سلام، من برای اولین بار سال قبل تقاضای ویزای توریستی از سفارت فرانسه دادم که در اواخر تیرماه نامه ریجکتی به دستم رسید تحت عنوان عدم اطمینان از بازگشتم به کشور. سوالی که داشتم این هست که برای امسال عاقلانه تر کدام است، اینکه از سفارتی که ریجکت میشیم دوباره اقدام کنیم یا از سفارت دیگه ای؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، ترجیحا بهتر است از سفارت دیگری اقدام کنید، ولی در نهایت باید شرایطتان را بهتر کنید، زیرا ریجکت یک امتیاز منفی در پرونده شماست. با تشکر  
 اميد اميدي
  سلام خسته نباشيد من و همسرم با وجود دو شنگن از فرانسه پنج ماه پيش از سفارت المان ريجكت شديم حالا بعد از پنج ماه و خورده اي وقت سفارت فرانسه گرفتيم براي ويزاي توريستي ميخواستم بدونم چون ما دوبار از فرانسه ويزا داشتيم اينبار با وجود ريجكتي المان بازم بهمون ويزا ميدن يا امكان ريجكتي هست  
 بال طلایی
  وقت بخیر، به دلیل اینکه از فرانسه اقدام می‌کنید شرایط مساعد‌تر است، اما برای اقدام در هر سفارتی باید از قبل شرایط اخذ ویزا برای آن سفارت را بررسی کنید و در نظر داشته‌باشید آیا در حال حاضر سفارت فرانسه مثل 2بار قبلی که ویزا داده‌است شرایط خوبی دارد یا خیر. ترجیحا اگر از طریق آژانسی که از فرانسه دعوتنامه دارند اقدام کنید بهتر است. با تشکر  
 Javad yousefi ramandi
  سلام من تقریبا تیر 96واسه ویزای کانادا اقدام کردم برای دیدن نمایشگاه دامداری و رد شدم سفر به ارمنستان آذربایجان وترکیه را انجام داده بودم حالا باید نمیخواهم دوباره اقدا کنم. کی و چه گونه؟  
 بال طلایی
  سلام. برای اخذ ویزای کانادا، بهتر است سفرهای خارجی بیشتری انجام دهید. اگر مسافرتی به یکی از کشورهای حوزه شینگن انجام دهید، در اخذ ویزای کانادای شما بسیار موثر است. زمان اقدام برای ویزای کانادا نیز، بعد از انجام سفر به حوزه شینگن بسیار مناسب است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان بال طلایی تماس بگیرید. تشکر  
 افسانه فارسي
  سلام من مجردم و 7 سال سابقه کار در یک شركت خصوصي را دارم. با مدارک کامل و تمكن مالي ١١٠ ميليون تومان، در بهمن ماه ٩٦ از سفارت فرانسه ریجکت شدم.از طريق اژانس و با تور اقدام كرده بودم وبار اول بود كه مي خواستم شينگن بگيرم. علتش را عدم اطمینان از ترک حوزه شینگن قبل از پایان سفر قید کرده اند. ودر همان سال ٩٦ هم به روسيه و هند سفرکرده بودم که در همين پاسپورت جديدم ثبت شده . اگه امکان داره درزمینه اخذ ویزای شنگن مجدد من را راهنمایی فرمایید.اينكه اگه دوباره از طريق اژانس اقدام بكنم ريجكت ميشم و يا اينكه خودم اقدام بكنم..با تشکر  
 بال طلایی
  سلام. معمولا اخذ ویزای شینگن برای دختران که بالای 30 سال سن ندارند غیرممکن است. اقدام برای ویزا به همراه پدر یا مادر گزینه مناسب تری برای شما می باشد. همچنین در اقدام مجدد چه توسط آژانس و حتی خودتان ممکن است ریجکت شوید. داشتن سفر به روسیه و هند نیز تاثیری در اخذ ویزای شینگن ندارد. در صورتی که می خواهید اطلاع بیشتری در مورد اخذ ویزای شینگن داشته باشید، می توانید با کارشناسان تماس حاصل فرمائید.  
 نويد
  با عرض سلام بنده براي نوروز اقدام كردم براي ويزاي فرانسه با دو گواهي اشتغال به كار از دولتي و خصوصي و دو سابقه بيمه و سند ملكي و تمكن ٧٣ ميليون و بنده تنها سفر ميخواستم كنم و همسر و دو فرزند دارم و بيمه نامه و واچر هتل و بيلط پرواز رفت و برگشت بازم رد ويزا شدم خيلي جالبه و بعد خيلي كسب اطلاعات فرانسه تمام ويزا اوليارو رد ميكنه بدونه دليل  
 بال طلایی
  سلام. اقدام شما برای اخذ ویزا بدون خانواده یکی از دلایل حتمی ریجکتی است و اینگونه نیست که تمامی ویزا اولی ها ریجکت شوند. برای اخذ اطلاعات و اقدام مجدد می توانید با کارشناسان بال طلایی تماس بگیرید.  
 آرش
  با عرض سلام من و همسرم با بچه درخواست ویزای توریستی کانادا کردیم ولی بعد از ۹۰ روز ریجکت شدیم علت ریجکتی هم این بود که افیسر قانع نشده بود که قصد از سفر ما موقته در ضمن تمکن مالی خوب حدود ۱۰۰ هزار دلار موجودی و گردش ۶ ماهه بالغ ۷۰۰ هزار دلار و تعداد ویزای فراوان در پاسپورت تقریبا ۱۵ سفر و سند ملکی و جواز کسب معتبر و بلیط رفت و برگشت و وچر هتل که همگی ترجمعه با مهر دادگستری شده بود ارایه کرده بودیم میخواستم ببینم بعد از چه مدت میتونم دوباره اقدام کنم و چه مدارک دیگری برای گرفتن ۱۰۰ درصد ویزا لازم دارم چون دوست ندادم برای دومین بار ریجکت بشیم ممنون از شما  
 بال طلایی
  سلام. تشکر از مطرح نمودن سوالتان، دوست گرامی شما تقریبا بعد از 10 روز می توانید برای ویزا درخواست دهید اما مدارکتان باید مجددا توسط کارشناسان بال طلایی بررسی شود. برای راهنمایی بهتر در این زمینه لطفا تماس بگیرید.  
 مهرداد ص
  با عرض سلام من یهمراه همسرم اواسط شهریور به سفارت آلمان مراجعه کردیم با وجود ارایه تمامی مدارک اعم از تمکن مالی بیمخ گواهی اشتغال و... ولی متاسفانه همسرم ویزا گرفت و من ریجکت شدم. سوال من از شما این است با وجود اینکه همسرم اقامت 3 ساله آلمان را دارد من دوباره میتوانم جهت گرفتن ویزا از سفارت آلمان یا سفارت های حوزه شینگن اقدام کنم؟با گذشت نزدیک به 6 ماه بازهم احتمال ریجکتی وجود دارد؟ممنونم پاسخگو باشید  
 بال طلایی
  سلام. در این مرحله بهتر است دوباره از کشور آلمان برای ویزایتان اقدام کنید. اما باز هم احتمال ریجکتی وجود دارد. تشکر  
 احسان
  سلام بنده امروز 96/12/24 از اتریش نامه ریجکتی گرفتم. من از طریق آزانس قدام کرده بودم به همراه تور اما متاسفانه اول یه نامه زدن که |رینت حساب با درامد همخوانی ندارد و جواب نامه رو اماده کردم و دادم . بعد از یک هفته هم گفتند ریجکت و دلیلش هم گزینه 3 عدم اثبات برگشت به ایران. سوالم اینه که چه دلیل محکمی میتونه برای بازگشت به ایران باشه ؟ من کارمند رسمی بخش دولتی هستم و سند ملکی و پرینت حساب خوب ارائه دادم واقعا نمیدونم چه دلیلی میتونه قانشون کنه برای بازگشت؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، عمدتا حوزه شینگن برای رد درخواست شما یکبار شما را ریجکت می کند حال به هر دلیلی که باشد (که در مورد شما همخوانی حساب بانکی است) و اصولا این به آن معنا نیست که به شما فرجه ای داده شده که مجددا مدارک ارائه کنید، باید از سفارت دیگری اقدام کنید. با تشکر  
 مهناز
  سلام مهر ٩٦ من با داشتن سي ميليون تومن تمكن مالي، ارائه گواهي بيمه تامين اجتماعي ١٥ سال اشتغال به كار در شركت معتبر خودروسازي، ارائه گواهي اشتغال به كار از طرف منابع انساني شركت به سفارت، ارائه سند ملكي منزل خودم، داشتن دعوتنامه از دوستم كه گواهي فيش حقوقي و اشتغال به كار همسرش هم ضميمه شده بود از سفارت ايتاليا ريجكت شدم. توجيه شون اين بود كه علت سفر معلوم نيست (من گفته بودم سفر توريستي يه و محل اقامتم خونه دوستمه) و دليل ديگه اينكه شايد برنگردي. بنظرتون چه كار بايد بكنم؟  
 بال طلایی
  سلام. دوست گرامی، شما می توانید با به همراه داشتن مدارکی که قبلا ارائه کرده اید برای اخذ ویزا، به کارشناسان بال طلائی مراجعه کرده، تا نقص آن بررسی شده و مجددا 6 ماه بعد از ریجکتیتان، اقدام به اخذ ویزا کنیم. تشکر  
 آزاده محمديان
  سلام وقت بخير اگر 5 سال پيش از سفارت المان ريجكتي داشته باشيم و بعداز اون از سفارت سوييس شينگن دريافت كرده باشيم ايا ريجكتي دوباره بعدا ممكن لخاظ بشه يا اينكه چون بعداز ريجكتي بعداز٥ سال شينگين و گرفتيم ديگه اثر اون ريجكتي از بين رفته ؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، آخرین سوابق درخواست ویزای شما مد نظر است و چون آخرین درخواست شما ویزا شده است بنابراین شما ریجکتی ندارید. با تشکر  
 سولماز
  سلام من و شوهرم از طريق يه آژانس از شيراز يه تور واسه خرداد٩٦ به مقصد پرتقال نام نويسي كرديم ، كه متاسفانه در تور ٣ تا خانواده ريجكت شدن كه ما هم جز اونا بوديم ، بعد از ٦ ماه يه سفر كاري به فرانسه واسم پيش اومد كه بايد حتما نمايشگاه رو توي اسفند مي رفتم شركتي كه دعوت نامه داده بود و شركت ما جز شركتهاي قوي هستند كه تا حلا چندين تا از همكاران رو فرستاده بودن و تا حالا كسي ريجكت نشده بود ما هم اقدام كرديم كه الان بهمون گفتن باز ريجكت شديم يعني از ٢٠ نفري كه اقدام كرده بودن واسه رفتن به نمايشگاه فقط من و شوهرم ريجكت شديم ، به نظرتون دليلش چي مي تونه باشه ، شركت دعوت كننده هم اعتراض نوشته ، آيا راهي هست واسه رفع ريجكتي؟! آيا ما باز مي تونيم درخواست بديم و بهترين زمانش چيه !؟ خيلي ناراحتم مي شه كمك كنين 🙏🏻🙏🏻🙏🏻  
 بال طلایی
  سلام و وقت بخیر تشکر از مطرح نمودن سوال خود از مجموعه آژانس بال طلایی. دلیل ریجکتی شما در برگه مربوطه پرونده ریجکتیان، ذکر شده است . اما آژانس بال طلایی می تواند از کشور اتریش برایتان اقدام به اخذ ویزا کند. البته با توجه به پر بودن وقت سفارت در حال حاضر، بعد از تعطیلات عید نوروز این اقدام انجام می شود. در صورت داشتن سوال می توانید با کارشناسان بال طلایی تماس بگیرید. سپاس  
 سهیلا س
  سلام من از سفارت فرانسه بدلیل عدم ارائه ومشخص بودن بازگشت از حوزه شنگن رد شدم اگر با تور هم اقدام کنم ممکنه دوباره رد بشم یا خیر؟به نامزد من که همسفر من هم هست ویزای مولتی دادن ولی منو رد کردن و اون هم شش ماه وقت داره که بره و برگرده ایا میشه کاری کرد که ویزای من اوکی بشه؟  
 بال طلایی
  سلام سپاس از شما. دوست گرامی در جواب سوال شما می توانیم بگوئیم که باید از تاریخ ریجکتی شما، 6 ماه بگذرد و بعد از 6 ماه می توانیم برایتان مجددا اقدام به دریافت ویزا کنیم. تشکر  
 شكراني
  با سلام همسرم با يك كمپاني ايتاليايي مصاحبه كاري شد و مراحل مصاحبه رو با موفقيت گذروند .كمپاني درخواست داشت قبل از اقدام براي صدور ويزاي كار براي ما ،دو هفته به صورت ازمايشي اونجا حضور داشته باشيم و بعد از توافق طرفين ويزاي كار برامون صادر كنند.و تمامي هزينه هاي سفر و ضمانتنامه ها و بيمه مسافرتي و رزرو هتل و... رو انجام دادند و ما هم تمامي مدارك سمت خودمون رو به طور كامل جهت ويزا ارايه كرديم اما ما رو ريجكت كردن و بند اطلاعات موثقي از توجيه قصد سفر شما يا شرايط اقامت شما ارايه نشده است.در حاليكه ما اسپانسر قوي اي داشتيم و هيچ دليل قانع كننده اي هم براي علت ريجكت به ما ندادن.مي خواستم ازتون كمك بگيرم.  
 بال طلایی
  وقت بخیر، برای رایزنی در مورد کار می‌بایست همسرتان برای ویزا اقدام می‌کردند و شما نباید همراه ایشان اقدام می‌کردید، چرا که همسر شما قصد بررسی شرایط کاری را داشتند و سفر شما الزامی نداشته و برنامه‌ی بعدی شما اقامت کاری بوده و احتمال ماندن شما بسیار زیاد بوده است. باتشکر  
 اشکان اژدهاکش پور
  با سلام. من برای دوره فرصت مطالعاتی دانشجویا دکترا از دانشگاهی در جمهوری جک پدیرش ۶ ماهه داستم اما چون کارمند رسمی دولت بودم درخواست وسزای کوتاه مدت ۲ ماه ر را کردم که متاسفانه ریجکت شدم شما از پروسه ویزای شنگن جمهور چک اطلاعی دارید و می توانید راهنمایی کنید. تمام مدارکم کامل بود. مناهل هستم و درخواستم مجردی بود. لینه و نامه از اداره تنکن مالی بانکی و نامه حمایت وزارت علوم را داشتم.  
 بال طلایی
  وقت بخیر، دلیل ریجکتی شما عدم توجه به نامه پذیرشتان می‌باشد. نامه پذیرش شما 6 ماهه است، اما درخواست شما 2 ماهه می‌باشد که این عدم تطابق است. باتشکر  
 پندار نیک
  سلام من مجردم و 18 سال سابقه کار در یک سازمان دولتی دارم. با مدارک کامل و گردش مالی خوب، در بهمن ماه امسال از سفارت فرانسه ریجکت شدم. علتش را عدم اطمینان از ترک حوزه شینگن قبل از پایان سفر قید کرده اند. قبلا هم به ترکیه سفرکرده بودم که مربوط به پاسپورت قبلی ام بود و پاسپورت جدیدم سفید است. اگه امکان داره درزمینه اخذ ویزای شنگن مجدد من را راهنمایی فرمایید.با تشکر  
 بال طلایی
  سلام سپاس از انتخاب آژانس بال طلایی برای مطرح نمودن سوال خود. کارشناسان بال طلایی می توانند برایتان در زمینه اخذ مجدد ویزا از کشور ایتالیا، برای اوایل سال آینده اقدام کنند. لطفا برای راهنمایی کامل در این زمینه با کارشناسانمان تماس بگیرید. تشکر  
 محمدرضا
  با سلام....من به اتفاق همسر و پسرم ۶ماه پیش از سفارت ایتالیا ریجکت شدیم بدلیل عدم تمکن مالی...این دفعه از سفارت فرانسه با مدارک محکمتر و مانده بیشتر ریجکت شدیم بدلیل عدم ارائه مدارک جهت خروج از محدوده شینگن..با توجه به اینکه هر دو کارمند رسمی هستیم و نامه اشتغال هم ارائه داده بودیم آیا اعتراض به ریجکت شدن فایده دارد؟  
 بال طلایی
  سلام سپاس از شما دوست گرامی. در پاسخ به سوال شما، می توانیم بگوئیم که اگر می توانید برای اعتراض خود دلایل محکمتری ارائه دهید، آن را انجام دهید ولی معمولا 10 درصد اعتراض به رای ها و برگرداندن آن نتیجه دارد. با این حال شما می توانید 6 ماه بعد از هر ریجکتی برای ویزای شینگن اقدام کنید. اولین زمان برای اخذ ویزای شینگن از آژانس بال طلایی از سفارت ایتالیا، اوایل سال آینده می باشد.  
 حسام
  با سلام..من ویزای مولتی از کشور اسلوونی داشتم.پس از خروج از هواپیما اجازه ورود ندادن و بنده را دیپورت کردن.علتش ان بود که کمپانی که بنده را دعوت کرده بود منحل شده ..چگونه میتوانم دیپورت خود را از بین برده و از سفارتی که به من ویزا داده است بابت سهل انگاری و ضرر و زیان وارده شکایت کنم .با تشکر  
 بال طلایی
  وقت بخیر، در این خصوص باید از طریق شرکتی که برای شما دعوتنامه صادر کرده اند پیگیری نمایید. باتشکر  
 مهسا
  با سلام من مجردم و 38 ساله .حدود 15 سال سابقه بيمه و اشتغال بكار و تمكن و همه مدارك كامل به سفارت فرانسه ارائه دادم ولي بند 9 ريجكت شدم .عدم دلايل برگشت .به نظرتون چه دلايلي براي اعتراض مي تونم ارائه كنم .  
 بال طلایی
  سلام سپاس از مطرح نمودن سوالتون با آژانس بال طلایی. با توجه به اینکه در زمینه اعتراض به ریجکتی اقدامی انجام نمی دهیم، خدمتی که آژانس بال طلایی می تواند در این زمینه برایتان انجام دهد، اقدام برای ویزا از طریق کشور ایتالیا و اتریش است. تشکر  
 حمید درودیان
  اکتبر ۲۰۱۶ همسر و فرزندم برای اقامت تمکن مالی اسپانیا ریجکت شدن الان ۱۵ ماه گذشته میشه خانوادگی برای توریستی اقدام کرد؟  
 بال طلایی
  سلام و وقت بخیر سپاسگزاریم از اینکه آژانس بال طلایی را برای سوال خود انتخاب نموده اید.دوست گرامی برای اخذ ویزای توریستی خانوادگی برای شما، می توانیم از طریق کشور های ایتالیا و اتریش ثبت نام انجام دهیم. برای اطلاع از چگونگی ثبت نام و ورود شما، لطفا با آژانس بال طلایی تماس گرفته تا کارشناسان، بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهند. تشکر  
 Azadeh .pardehchi
  سلام،من و دختر خالم برای ویزای توریستی از طریق اژانس مسافرتی اقدام کردیم با پرونده کامل،مسوول اژانس گفت صد در صد ویزا میدن،اما امروز گه جواب اومد دختر خالم ویزا گرفت و من ریجکت شدم،ضمنا متاهلم،علتش دلایل ناکافی برای برگشت،حالا ممکنه بعد از 6 ماه دوباره اقدام کنم؟  
 بال طلایی
  سلام خدمت شما دوست گرامی تشکر از انتخاب شما. اگر ویزای توریستی کانادا شما ریجکت شده است، بعد از بررسی علت ریجکتی شما به صورت دقیق و رفع آن می توانید در کمترین زمان ممکن دوباره برای ویزا اقدام کنید. بنابراین باید علت ریجکتی شما مشخص شود. اما اگر ریجکتی، ویزای شینگن اروپا باشد، بعد از 6 ماه می توانید مجددا برای اخذ ویزا اقدام کنید. با توجه به اینکه علت ریجکتی شما را قانع نشدن برای بازگشت ذکر کرده اند، باید مدارک محکم تر و قوی تری ارائه دهید.  
 حسین مرادی
  با عرض سلام من متاسفانه با وجود تکمیل بودن تمامی مدارک اعمم از رزرو هتل رزرو هواپیما بیمه مسافرتی سابقه بیمه 7 سال و کار نیمه دولتی متاسفنه سفارت ایتالیا طبق عللی که مطرح کردید بخاطر نبودن سفر در پاسپورت رد شدم ولی مهر ریجکتی در پاسپورت نخورده این به چه معنی است؟  
 فرجام
  باسلام بنده ۵ سال پیش از سفارت آلمان و دو سال پیش آبنماهای ماه ۹۴ از سفارت یونان ریجکت شدم دلیل اولی رو یادم نیست اما دلیل دومی کامل نبودن مدارک مبنی بر برگشت اگر الان بخوام اقدام کنم برای ویزا با وجود گذشت بیشتر از ۶ ماه مشکلی جهت دریافت ویزا پیش نمیاد  
 بال طلایی
  سلام. تشکر از اینکه آژانس بال طلایی را برای سوال خود انتخاب نموده اید. با توجه به پر بودن وقت برای اقدام ویزا، برای رفع ریجکتی شما، می توانیم از کشور ایتالیا و یا اتریش، در ابتدای سال 1397 اقدام کنیم.  
 نیوشا کریمی
  سلام ما (من و همسر و دخترم)حدودا یک ماه پیش از سفارت فرانسه با بند 9 رزرو هتل ریجک شدیم آیا آژانس شما میتونه ریجکتی رو از پرونده ما بر داره؟ چطور؟ و هزینه اش چقدره؟  
 بال طلایی
  با سلام سپاس از اینکه آژانس بال طلایی را برای مشکل ریجکتی خود انتخاب نموده اید. در پاسخ به سوال شما دوست گرامی، تنها کاری که می شود برا ی شما انجام داد این است که، 6 ماه از زمان ریجکتی شما بگذرد و بعد از 6 ماه از سفارت ایتالیا برایتان ثبت نام انجام می دهیم و برای افرادی که فقط یکبار ریجکت شده اند، برای هر نفر مبلغ 1800 دلار برای اقدام مجدد ویزا ، دریافت خواهد شد. با تشکر  
 کاظمی
  با سلام به تازگی درخواست ویزای شینگن مولتی بنده از سفارت هلند ریجکت شده. آژانسی که اقدام کرده بود برای این ویزا معتقده احتمالا به علت عدم اقناع سفارت به بازگشت من ریجکت شدم. با وجود اینکه مدارک همگی کامل بود. اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید که تیم شما چه کمکی میتونه به من بکنه. فقط یک نکته اینکه همسر من در ایتالیا تحصیل میکنه. قصد من از ویزای مولتی این بود که بتونم برم بهش سر بزنم و بیام. و واقعا قصد موندن نداشتم. من ابتدای امسال هم یک سفر به ایتالیا داشتم که به موقع رفتم و برگشتم.  
 بال طلایی
  وقت بخیر، طبق هدف سفری که شما ارائه کردید قطعا باید از همان کشوری که همسرتان تحصیل می کنند اقدام به اخذ ویزا کنید، به دلیل اینکه یکبار برای شما ویزا صادر شده و شما می خواهید ایشان را در آن کشور ببینید. این موضوع غیر واقعی بودن هدف سفر شما محسوب می شود. باتشکر  
 مهدی تقی زاده
  من چند روز پیش وقت سفارت اتریش داشتم تمام مدارکم کامل بود ، بعداز دوروز از سفارت جهت گرفتن نامه از سفارت بمن تلفن شد، محتوای نامه اینکه من باید دلایل کافی برای رفتن به اتریش ارائه بدم، و محتپای نامه بقدری کلی بود که من واقعا نمیدونم چی بنویسم براشون، بنظرتون برای رفع ریجکتی بهتر نیست انصراف بدم باتوجه به اینکه در آخرین روزهای سال ۲۰۱۷ هستیم؟ ممنون میشم کمکم کنید  
 بال طلایی
  درود و خسته نباشید از اینکه سوال خود را با آژانس بال طلایی مطرح نمودید متشکریم. برای مورد ریجکتی شما می توانیم برای شما از کشور ایتالیا اقدام کنیم. ولی برای اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان آژانس بال طلایی تماس گرفته تا چگونگی اقدام آن را برایتان توضیح دهیم. با تشکر  
 محمد ریسمان
  با درود و خسته نباشید خدمت همکارانتون ، بنده به اتفاق همسرم علیرغم داشتن دو ویزای شینگن از سفارت لهستان طی دو سال گذشته وارایه مدارک کامل شامل نامه کاری و لیست بیمه و سند منزل و سایر مدارک ، متاسفانه سه ماه پیش از سفارت یونان ریجکت شدیم . دلیلشون هم طبق برگه ای که همراه با پاسپورت به ما دادند متقاعد نشدن به جهت برگشت به ایران بود در حالیکه ما دقیقا دو سفر به لهستان داشتیم که سر وقت هم برگشتیم . لطفا بنده رو برا ی رفع ریجکتی و اخذ ویزا راهنمایی بفرمایید. با تشکر  
 بال طلایی
  سلام وخسته نباشید. تشکر از اینکه سوال خود را با ما مطرح نمودید. کشور یونان ویزای بسیاری از شهروندان را ریجکت می کند. بنابراین می توان برای شما از کشور ایتالیا اقدام کنیم. ولی برای چگونگی آن و مراحل کاری با آژانس تماس گرفته تا کارشناسان ما بهترین راه را به شما ارائه دهند. با تشکر  
 سید صطفی سیدی تاجی
  با سلام خانم من برای ویزای توریستی پرتغال اقدام نمود. اما اخیرا ریجکت شد. من در حال حاضر به مدت تقریبا 4 ماه برای فرصت مطالعاتی دوره دکتری در پرتغال به سر می برم. افیسر ویزا گفت که شما نگفتی که شوهرت اونجاست. در حالی که اولا سوالی در این مورد پرسیده نشد و همچنین در فرم درخواست ویزا هست که نوشته متاهل و در شناسنامه هم هست که اسم من نوشته شده است. به نظرتون بهترین را هبرای رفع ریجکتی چیست؟  
 بال طلایی
  سلام تشکر از مطرح نمودن سوال خود از مجموعه بال طلایی. در زمینه ریجکت شدن از طرف کشور پرتغال ، امکان رفع ریجکتی آن وجود ندارد. مگر اینکه همسرتان شرایطی داشته باشد که بتواند ، دعوت نامه ی معتبری از کشور پرتغال برایتان ارسال کند. در غیر اینصورت ، چون که کشور پرتغال آگاه به این است که همسر شما در پرتغال حضور دارد، می توانید دوباره اقدام به اخذ ویزا کنید. برای آگاهی بیشتر در این زمینه نیز می توانید با کارشناسان آزانس تماس گرفته ، تا بهترین راهنمایی و مشاوره به شما ارائه شود.  
 بهرام
  با سلام من دوبار بدليل عدم احراز برگشت ، از ايتاليا و فرانسه ريجكت شدم . مجرد هستم و تمامي مدارك مورد نياز سفارت رو هم دارم . شما ميتونين براي ويزاي شينگن كمكم كنيد ؟  
 بال طلایی
  با سلام تشکر از مطرح نمودن سوال خود ، چونکه مورد شما یک مورد خاص ، به دلیل2 بار ریجکت شدن است و نیاز به بررسی و راهنمایی بیشتری دارد ، با تماس با کارشناسان آژانس بال طلایی میتوانید ، بهترین راهنمایی را در این زمینه اخذ نمایید.  
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.