ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

دلایل رد شدن و ریجکت ویزای شینگن

جهت رفع ریجکتی ویزای شینگن در ابتدا باید دلایل اصل رد شد درخواست ویزای شینگن را بشناسیم و سپس با توجه به آنها نواقص پرونده خود را برطرف نماییم. از آنجایی که یکبار ریجکت شدن ویزای شینگن احتمال اخذ ویزا در آینده را کاهش می دهد بنابراین بهتر است از همان ابتدا، پروسه اخذ ویزای شینگن و تکمیل پرونده های خود به یک شرکت باتجربه در این امر بسپارید.

مجموعه بال طلای آماده ارائه انواع خدمات در جهت تسهیل در اخذ ویزای شینگن و همچنین رفع رجکتی ویزای اروپا می باشد.

12 دلیل رایج برای ریجکت شدن ویزای شینگن

چه چیزی باعث می شود تا سفارت یا کنسولگری درخواست ویزای شنگن شما را رد کند؟

رفع ریجکتی ویزای شینگن چگونه انجام می گیرد ؟

این سوال بسیاری از آنهایی است که برای چنین ویزایی اقدام کرده اند. واقعیت این است که هر زمانی که ویزای شینگن یا هر ویزای دیگری رد می شود احتمالا موارد نامطلوبی در پرونده درخواست ویزای مورد نظر وجود داشته است. بسیاری از متقاضیان ویزای شینگن سردرگم می شوند و نمی توانند دلیل اصلی رد شد درخواست ویزای شینگن خود را به درستی درک کنند.

در این متن ما 12 دلیل اصلی ریجکت شدن ویزای شینگن را برای امتناع از سردرگمی شما عزیزان ذکر کرده ایم . پس با دانستن این دلایل از قرارگیری بین افراد ریجکت شده خودداری کنید.

همچنین با آگاهی از دلایل رد شدن درخواست می توانید روند مناسب جهت رفع ریجکتی ویزای شینگن را بصورت صحیح طی نمایید و از اتلاف زمان و هزینه مجدد دوری کنید.

درخواست ویزای شما ممکن است با شکست روبرو شود اگر افسرکنسول نتواند اطلاعات لازم را درمورد واجد شرایط بودن شما بدست آورد. در این صورت او درخواست اخذ ویزای شینگن را رد می کند و تشخیص می دهد این فرد صلاحیت دریافت ویزای شینگن را ندارد.

1.      اقدامات جنایت کارانه کنونی یا گذشته

شرایط و اقدامات فعلی و گذشته ی فرد می تواند در تصمیم نماینده کنسول گری در صدور ویزای شنگن بسیار موثر باشد. در چنین مواردی احتمال ریجکت شدن ویزا بسیار بالاست زیرا متقاضی تهدیدی بسیار بزرگ برای سیاست عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه شنگن محسوب می شوند. (به عنوان مثال تروریسم، سوء استفاده از کودکان، اعتیاد و سایر جرائم جدی)

2.      مدارک سفر نادرست یا جعلی

سرنوشت مشترک تمام افرادی که سعی در ارائه اسناد کاذب به سفارت یا کنسولگری را دارند و سعی در جلوه دادن هویت جعلی خود دارند، رد شدن درخواست ویزای آنها است.در این موارد پروسه رفع ریجکت ویزا نیز ممکن است بسیار پیچیده تر گردد.

3.      ارائه ندادن توضیحات کافی برای هدف اقامت

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای شینگن شما از سوی کنسول گری عدم توجیه هدف از پیش تعیین شده برای سفر است. مانند این موارد:

·        عدم تطبیق مدارک اشتغال حرفه ای با وضعیت مالی ارئه شده

·        ناتوانی در ارائه اسناد و مدارک مبنی بر هدف شما از سفر و اقامت در منطقه شنگن

·        از دست رفتن دوره درخواست ویزا در مطابقت با برنامه سفر ارائه شده

4.      پاسپورت آسیب دیده

یک دلیل خیلی ساده برای ریجکت شدن ویزای شینگن می تواند پاسپورتی باشد که در وضعیت خوبی نگهداری نشده است. در چنین مواردی می تواند صفحاتی از گذرنامه از بین رفته یا گم شده باشد.

5.      پاسپورت نامعتبر

برای افسران کنسولگری در چنین مورادی انگیزه ای وجود ندارد تا با درخواست ویزای شنگن فرد متقاضی موافقت کنند:

·        ارائه پاسپورت با اعتبار کمتر از 3 ماه که اجازه ی ورود به منطقه شنگن را ندارند

·        ارائه پاسپورتی که دارای حداقل دو صفحه خالی برای ویزا نیست

·        ارائه گواهی سفر به جای گذرنامه معتبر

·        ارائه گذرنامه ای معتبر برای افراد بالای 10 سال

6.      عدم تایید برنامه سفر

یک دلیل دیگر برای رد درخواست ویزای شنگن عدم ارائه برنامه مناسب برای سفر در منطقه ی شنگن است. این موارد عبارتند از:

·        درخواست به سفارت اشتباه در منطقه شنگن (قادر به تعیین مقصد اصلی بازدید در منطقه شنگن نیستید)

·        عدم توانایی اثباتِ داشتن محل اقامت رزرو شده برای هر شب اقامت در منطقه شینگن

·        عدم امکان در ارائه بلیط پرواز رزرو شده برای هر متقاضی (برای سفرهای گروهی)

·        عدم امکان ارائه بلیط های سفر به هر مقصد در منطقه شنگن

7.      نامه مرجع نامعتبر

یکی از دلایل برجسته رد شدن ویزای شنگن ارائه نامه ای رسمی از مرجعی خاص است که توسط نویسنده ی آن تصدیق نشده باشد. این موارد شامل :

·        عدم ارائه یک نامه رسمی در سربرگ اصلی با آدرس و جزئیات تماس شرکت یا نویسنده صادر کننده آن

·        ارائه یک نامه رسمی که سه ماه از تاریخ صدور آن گذشته است

·        مخدوش شدن و یا عدم وجود مهر و امضای نویسنده در نامه ی رسمی

8.      معیارهای معیشتی ناکافی

یکی از مهمترین دلایلی که سفارت یا کنسولگری ممکن است از پذیرفتن درخواست ویزای شینگن شما امتناع کند، عدم اثبات امرار معاش کافی در طول مدت زمانی است که در منطقه شنگن اقامت دارید. این موارد شامل:

·        عدم ارائه گزارش های مالی که بیش از یک ماه از تاریخ صدور آن گذشته

·        عدم ارائه بیانیه ای از حساب جاری خود

·        نداشتن وجوه کافی در صورت های مالی ارائه شده

·        عدم ارائه یک چک مسافرتی معتبر

9.      گواهی ازدواج یا تولد غیرقابل قبول

دلیل دیگر برای رد شدن ویزای شنگن شما عدم توانایی ارائه گواهی تولد یا ازدواج است که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود. این موارد عبارتند از:

·        عدم ارائه گواهی صادر شده توسط مقامات وزارت کشور

·        عدم ارائه گواهی با زبانی غیر از انگلیسی (ترجمه توسط مترجم مجاز)

·        عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه سند مذهبی به جای آن)

·        عدم ارائه گواهی اثبات والدین فرزند بودن

·        عدم ارائه گواهی مربوط به افرادی که اسامی آنها در پاسپورت ارائه شده ذکر شده است.

10.  بیمه مسافرتی نامعتبر

عدم توانایی در ارائه مدرکی که تحت پوشش بیمه بودن را در مدت زمان حضور در منطقه شنگن ثابت کند، می تواند دلیل دیگری برای رد درخواست ویزای شنگن باشد. این موارد شامل:

·        عدم ارائه پوشش بیمه سفر در مقدار پیش بینی شده

·        ارائه بیمه مسافرتی که کشور موردنظر را پوشش نمی دهد.

·        عدم ارائه بیمه مسافرتی که در سراسر منطقه شنگن معتبر باشد.

·        ناتوانی در ارائه بیمه مسافرتی که تمام روزهایی که در منطقه ی شینگن هستید را پوشش دهد.

11.  عدم ارائه مدارک اقامت

عامل دردسرساز دیگر در اخذ ویزای شنگن عدم توانایی درست نشان دادن محل اقامت شما در طول سفر به خارج از کشور است. این موارد عبارتند از:

·        عدم ارائه شواهدی از رزرو هتل

·        عدم ارائه دعوت نامه از میزبان (اثبات حمایت)

·        عدم ارائه مدارک و شواهد پرداخت یک تور

12.  وضعیت نابسامان ویزای شینگن

دلیل دیگر ریجکت شدن ویزای شنگن شما می تواند سابقه قبلی ویزای شنگن شما باشد.

به عنوان مثال عدم رعایت محدودیت ویزای شنگن (مثل زیاد ماندن در منطقه شنگن و عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده و ...)

اطلاعاتی که در این قسمت ارائه شده است فقط برای کمک به شما دوستان عزیز درنظر گرفته شده و ممکن است نه تنها برای ویزای شنگن بلکه برای انواع ویزاهای کشورهای دیگر قابل استفاده باشد.

البته لازم است در وهله اول برای کاهش احتمال رد شدن ویزا با مشاوران حرفه ای در این خصوص مشورت نمایید و حتی در صورت نیاز بخش زیادی از امور را به آنان بسپارید تا از این طریق در هزینه و زمان صرفه جویی نموده و از دوباره کاری ها جلوگیری نمایید.

اما در صورتی که درخواست ویزای شینگن شما رد شده است ، حتما برای رفع ریجکتی آن، با متخصصان این امر مشورت کنید زیرا در صورت رد شدن ویزا برای بار دوم ، احتمال موافقت با درخواست ویزا در آینده تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.

کارشناسان آژانس بال طلایی و متخصص در امور اخذ و رفع ریجکتی ویزای شینگن آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما عزیزان می باشد.


رفع ریجکتی ویزای کانادا
دلایل رد شدن ویزای کانادارد شدن ویزای کانادا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، بدلیل اینکه جهت رفع ریجکتی ویزا ، شناسایی دلایل رد شدن آن دارای اهمیت زیادی است
ادامه مطلب
 محسن روستایی
  سلام ۳۴ ساله هستم....دعوتنامه رسمی از دوستم درآلمان داشتم اقدام کردم برای شینگن که متاسفانه بند ۹ ریجکت شدم .. هم تمکن مالی داشتم هم متاهلم و بچه کوچیک دارم و فقط خودم میخواستم برم... الان ۶ ماه از ریجکت گذشته به نظرتون از کدوم سفارت اقدام کنم که ریجکت نشم... شغلم ساخت وساز ساختمان هست و جدیدا شرکت ساختمانی هم ثبت کردم.. تمکن و گردش حساب و ضمانت برگشت و سند آپارتمان هم دارم... یک بار ۴ سال پیش کربلا رفتم... عید امسال هم دبی رفتم.... با تشکر  
 ندا اشیانی
  سلام من یک خانم 42 ساله هستم و مجرد و قصد دارم از طریق سفارت ایتالیا برای ویزای شینگن در قالب سفر توریستی از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام کنم ضمنا من غیر از ترکیه و دبی سفر دیگه ای نداشتم . تمکن مالی دارم و ملک هم دارم و 14 سال سابقه بیمه و شغل هم دارم ولی باتوجه به توضیحات و قوانینی که وجود دارد و سوالات دوستان دیگری که مطرح شده تصور میکنم که امکان دارد به من ویزا ندهند. به نظر شما برای ویزا اقدام کنم یا خیر ؟ احتمال ریجکتی چقدر وجود دارد؟  
 بال طلایی
  درود بر شما با توجه به شرایطی که مطرح کردید، احتمال ویزا گرفتن برای شما وجود دارد. با کارشناسان ما تماس بگیرید.  
 بال طلایی
  درود بر شما از سفارت هایی مثل اسپانیا و ایتالیا و... که بیشتر جنبه توریستی دارند.  
 سعید رضوانی دولت آبادی
  سلام. من به همراه همسرم سال گذشته با مدارک کامل و بدون نقص، از سفارت چک درخواست ویزا کردیم و ریجکت شدیم. مجددا امسال از طریق آژانس از سفارت اسپانیا درخواست ویزا دادیم که بعلت بند ۸ مجددا یکماه قبل ویزای ما ریجکت شد. میخواستم بپرسم برای اینکه برای ویزای مجدد شنگن اقدام کنیم، چکار باید کرد و امکان داشتن دعوتنامه از کشورهای فرانسه و هلند هست اما از طرف افراد نزدیک خانواده نمی باشد.  
 بال طلایی
  درود بر شما با توجه به اینکه ریجکتی دارید بهتر است فعلا صبر کنید.  
 Peyman.prm
  سلام آقایی ۲۸ ساله، متاهل، مهندس ارشد متالورژی گرایش انتخاب مواد از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مدیر پروژه در یک شرکت مهندسی و بارزسی خطوط انتقال نفت و گاز، برای یک سمینار در زمینه مهندسی جوش و بارزسی جوش در فرانسه دعوت نامه گرفتم و با مدارک کامل کاری، تحصیلی، مالی، اقامتی و بلیط از سفارت فرانسه اقدام برای دریافت ویزا نمودم. ۳۱ آگوست مصاحبه خود را بدون هیچ مشکلی انجام دادم و منتظر جواب ماندم. ۹ سپتامبر جواب ویزا آمده و ریجکت شدم با عنوان بند ۹ (قصد شما مبنی بر ترک حوزه ی شینگن قبل از سر رسیدن انقضای روادید به اثبات نرسیده است) به نظر مشکل از کجاست؟ و آیا اعتراض میتوان کرد؟ تاریخ سمینار ۲۰ و ۲۱ سپتامبر در پاریس است. امکان تغییر در ریجکتی ممکنه؟ با تشکر  
 بال طلایی
  درود بر شما دعوتنامه، برگشت شما را گارانتی نکرده. باید وابستگی در ایران داشته باشید مثل فرزند یا جزو صاحبین مشاغل باشید.  
 مهدي زماني
  با سلام و وقت بخير من دي ماه ٩٦ از سفارت ايتاليا توريستي با همسرم اقدام كرديم كه ريجكت شدم ،ولي فروردين ٩٧ يعني بعد از ٣ ماه از زمان ريجكتي از سفارت اتريش ويزا گرفتيم ،مجدد مردادماه ٩٧ از سفارت اسلووني اقدام كرديم كه ريجكت شديم ،آيا دوباره از سفارت ديگري مي شود اقدام كرد ؟  
 بال طلایی
  درود بر شما بهتر است حداقل 3ماه از تاریخ ریجکتی بگذرد.  
 ربیعی
  با سلام و‌عرض ادب من و‌همسرم سال کذشته با وجود ارائه مدارک کامل فقط به بهانه عدم اطمینان از بازگشت از سفارت فرانسه ریجکت شدیم سوالم اینه این سابقه تا چند سال در سیستم کشورهای شینگن باقی میمونه؟ایا بعد از گذشت چند سال پاک‌میشه و‌ میشه مثل کسی اقدام کرد که بار اولشه چون اصلا دیگه نمیخوام ریسک‌ کنیم ممنون  
 بال طلایی
  درود بر شما تا 5سال در سیستم شینگن باقی میماند.  
 شهاب
  سلام. چند سوال دارم. 1- برای دریافت ویزای شینگن حتما باید پاسپورتمون مهرهای دیگه هم خورده باشه؟اگر مقصد اولین سفر،اروپا باشد ریجکت میشویم؟ ۲-اگر من و همسرم برای دریافت شینگن اقدام کنیم و به یک نفر شینگن بدن و اون یکی رو ریجکت کنن آیا حتما باید به اون سفر رفت؟اگه سفر رو لغو کنیم طبعاتی داره؟ ۳-اینکه اکثر شغلهای آزاد کشور آدم رو بیمه نمیکنن.آیا بیمه تامین اجتماعی حتما باید باشه؟نامه رسمی از شرکت مربوطه باشه باعث ریجکتی میشه؟ ممنون  
 بال طلایی
  درود بر شما 1-ما موارد زیادی داشتیم که با پاسپورت سفید برای مسافر ویزا دریافت کردیم. 2-ضرورتی برای سفر کردن وجود ندارد 3-اگر سوابق بیمه داشته باشید درصد قبولی ویزا بالاتر میرود.  
 امیر حسین
  سلام خسته نباشید .از طریق آژانس شما امکان تور اروپا با ویزای تظمینی هست ؟ یعنی در صورت تایید نشدن ویزا هیچ هزینه ای دریافت نمی کنید ؟ چون در صورت رجکتی همینطوریش حدود ۲ تومان هزینه سفارت و ترجمه و... میره .  
 بال طلایی
  درود برشما خیر. هزینه دعوتنامه توسط مسافر پرداخت می شود.  
 مژگان یزدی
  باسلام، من و همسرم و دخترم درخواست ویزا ی شینگن دادیم برای بازدید از خواهر و برادرم که در آلمان هستن به من و همسرم ویزا دادن ولی به دخترم که 23 سالشه (بعلت نبودن مدرک کافی برای نشان دادن تعلق خانوادگی و مدارک لازم برای نداشتن تأمین مالی به اندازه کافی ) ویزاش رو رد کردن ولی با این حال ما اعتراض خودمون رو فرستادیم به سفارت آلمان با مدارکی دال بر تأمین مالی از طرف والدین و یک پرینت دیگر از حساب و گواهی مالی از طرف خواهرم که در کشور سوئد اقامت دارند و بانضمام نامه اعتراضیه توسط دخترم . آیا امکانش هست که پاسخ مثبت ارائه بدن و چقدر طول میکشه ؟  
 بال طلایی
  درود برشما با توجه به اینکه 23سالشونه، جواب ویزا قابل پیش بینی نیست.  
 عارف
  با سلام و درود.. من پسر مجرد 23 هستم، پدر و مادرم کارمند دولت می باشند و من هم دانشجو هستم و در شرکت معتبری هم کار میکنم.. از اقوام نزدیکم(عمه) و دختر عمم تابعیت بلژیک را دارند، میخواستم بدونم اگر دعوت نامه ای از طرف عمه ی خودم دریافت کنم با ذکر این که تمام هزینه های من رو قبول کنن، آیا شانسی برای قبولی دارم..!؟ (سابقه قبلی برای درخواست ویزای شینگن نداشتم) در ضمن برای دید و بازدید میخوام برم و قطعا قصد برگشت دارم... ممنون میشم پاسخ بدید  
 بال طلایی
  درود بر شما بله با دعوتنامه میتونید اقدام کنید. ولی برای ویزای اول برای سن شما به هر حال ریسک وجود دارد.  
 رضا نجفی
  سلام من از جمهوری چک توریستی اقدام کردم بند دو هشت نه علت ریجکتی دارم الان از سفارت اتریش اقدام کردم با دعوتنامه معتبر و هتل و بلیط همه پرداخت شده احتمال ریجکتی هست بنظرتون تشکر  
 بال طلایی
  درود بر شما شرایط سنی و شغلی را ذکر نکردید.  
 رضا نجفی
  سلام من از جمهوری چک توریستی اقدام کردم بند دو هشت نه علت ریجکتی دارم الان از سفارت اتریش اقدام کردم با دعوتنامه معتبر و هتل و بلیط همه پرداخت شده احتمال ریجکتی هست بنظرتون تشکر  
 حسین رحیمی
  باسلام من یک ماه یش درسفارت ایتالیا رجیکت شدم چه مدت باید صبر کنم تا رجیکتی من درآن سفارت پاک بشه  
 بال طلایی
  درود بر شما ریجکتی ها تا 5 سال در سیستم میمانند ولی بعد از 6 ماه میتوانید مجدد اقدام کنید.  
 بال طلایی
  درود بر شما ریجکتی ها تا 5 سال در سیستم میمانند ولی بعد از 6 ماه میتوانید مجدد اقدام کنید.  
 mohammad
  سلام وقت بخير اگه به خاطر نداشتن بيليط در المان جريمه شويم و ثبت كنن اسم رو و رسيد جريمه بدن با وجود پرداخت جريمه باز هم احتمالش هست براى دفعات بعد ويزاى شنگن رو ريجكت كنن؟؟  
 بال طلایی
  احتمالش خیلی کم است.  
 آیدا
  سلام و وقت بخیر من ۳۶ سالمه و مجردم. شهریور ۹۶ درخواست ویزای توریستی فرانسه دادم ،سابقه شینگن نداشتم ولی سابقه سفرام خوب بود (روسیه بلغارستان گرجستان...) کارمند بانکم و ده سال سابقه و سند ملکی هم داشتم که فرانسه سند قبول نکرد بعد ده روز باستناد بند ۹ ریجکت شدم. بعد از گذشت نه ماه در خرداد ۹۷ با یک آژانس کاملا معتبر و معروف برای توریستی بلژیک اقدام کردم جوابم دو ماه طول کشید که گفتن طبیعیه چون قبلا ریجکتی داشتی میری تو پروسه شینگن چک. در مرداد ۹۷ جواب اومد و باز بنده رو باستناد بند ۲ و بند ۹ ریجکت کردن . بند ۲ یعنی هدف و شرایط اقامت توجیه نشده مگه میشه با یه آژانس معتبر این رو بزنن . آژانس گفت ای وای لابد شرایط اقتصادی بد شده و تو هم مجردی و ریجکتی داشتی اینطور شده !!!! که اصلا برای من قابل توجیه نیست . لطفا راهنماییم کنید و یه راهکار مناسب بدین که چکار کنم؟ بعد دو بار ریجکتی واسه یه سفر توریستی درحالیکه مدارک شغلی و مناسبی داشتم واقعا مستاصل شدم . ممنون  
 بال طلایی
  بعد دو بار ریجکتی ویزا برای بار سوم حتما با دعوتنامه معتبر اقدام کنید.  
 آريل ترابي
  من سه تا ويزاي شنگن در چند سال پيش از سفارت فرانسه گرفته وبودم و سال ٢٠١٦از سفارت كانادا ويزاي مولتي گرفتم ولي متاسفانه چند روز پيش ويزاي توريستي من وهمسرم رد شد كه برامون خيلي عجيب بود كه با داشتن اين سابقه ويزاهاي معتبر قبلي چرا رد شديم ؟وميخواستم بدونم ميشه از طريق اعتراض ويزا گرفت يا شانس كمي است؟  
 بال طلایی
  با توجه به اینکه سوابق سفر خوبی دارید میتوانید اعتراض بزنید.  
 پیام
  با سلام و وقت بخیر من و همسرم و پدر همسرم و پسر 6 سالم پارسال از طریق توریستی ویزای فرانسه گرفتیم و امسال هم از طریق سفارت فرانسه توریستی اقدام کردیم ولی در کمال تعجب به همسر و پدر همسرم ویزا دادند ولی من و پسر 6 سالمو ریجکت کردن علتش هم بند 8 را زده بودند (اطلاعات و شرایط اقامت قابل اعتماد نیست) در صورتی که ووچر هتلها یکی بود با این تفاسیر چه اقدامی میشه کرد ؟ اعتراض راه به جایی میبره؟ یا اینکه کاری نمیشه کرد ؟ به خود سفارت میشه اعتراض داد یا فقط از طریق کمیسیون نانت فرانسه میشه اعتراض کرد/ ممنون راهنمایی کنید  
 بال طلایی
  فقط از طریق کمیسون نانت فرانسه اقدام نمایید.  
 شهره
  با سلام . من و همسرم خیلی دوست داریم از ایران بریم و در کشور آلمان پناهنده بشیم . آیا میتونیم از طریق تور اقدام کنیم ؟  
 بال طلایی
  خیر از این طریق نمی‌توانید اقدام کنید.  
 بيتا مدبر
  سلام من و دختر ٧ ساله ام درخواست ويزاى فرانسه توريستى داده بوديم و قبلا هم از سفارت ايتاليا ويزا گرفته بوديم، ولى امروز كه رفتم پاسپورت هامون رو بگيرم فقط به من ويزا داده بودند و دخترم شامل بند ٩ شده با اينكه هتل رو كامل خريده بوديم و ضمانت دخترم هم توسط همسرم و خودم عااالى بود ، الان به نظر شما ما بايد چكار كنيم؟  
 بال طلایی
  برای اینکه ریجکت نشوید سفارت انتظار دارد به تنهایی اقدام نمایید تا برای بازگشت به کشورتان دلیل داشته‌باشید. در این شرایط شما می‌توانید نامه اعتراض خود را برای کمیسیون نانت به آدرسی که در برگه ریجکت قرار‌داده‌ شده‌است ارسال نمایید.  
 الهام
  با سلام , همسرم دوبار در سالهای 2012 و 2014 در زمان مجردی و با دعوتنامه ی دختر عموشون از سفارت فرانسه ریجکت شدن,تیر امسال باهم از سفارت اسپانیا و از طریق تور اقدام کردیم و متاسفانه هر دومون ریجکت شدیم,لطفا درباره ی اعتراض به ریجکتی و یا گرفتن ویزای شینگن از طریقِ کشور دیگه راهنمایی بفرمایید با تشکر  
 بال طلایی
  برای رفع ریجکتی باید نامه اعتراض خود را به سفارت فرانسه به آدرس کمیسیون نانت ارسال کنید و مدارک خود را نیز پیوست نمایید. برای دریافت ویزای شینگن از طریق کشور دیگر نیز می‌توانید با مشاوران بال طلایی تماس حاصل نمایید تا به صورت رایگان مدارک شما را بررسی کرده و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.  
 تارا بهتویی
  سلام، من یک ماه پیش با همسرم برای سفارت فرانسه اقدام کردم ولی من ریجکت شدم ولی همسرم تایید شد علت ریجکت شدن من محل اقامت در فرانسه بود این در حالیه که من و همسرم یکجا رو به عنوان محل اقامت ذکر کرده بودیم حالا الان بعد از یک ماه می خوام برای سفارت استونی اقدام کنم اینبار دعوت نامه دارم از دوستم شما فکر می کنید این کار رو نکنم؟ (با توجه به این که گفته بودید 6 ماه باید صبر کنم)  
 بال طلایی
  اگر در دعوتنامه نام همسر و فرزندتان نیز قید شود بهتر است که از استونی اقدام نمایید.  
 شهره مرزبان
  من مجرد و ۲۸ سالمه هیچ‌ ویزایی هم تو‌پاسم ندارم ولی بقیه مدارک بسیار خوب هست به نظرتون بهم ویزا شینگن میدن؟  
 بال طلایی
  ریجکت نشدن ویزای شینگن شما بستگی به این دارد که از چه سفارتی اقدام کنید که شرایط مساعدی داشته باشد. در حال حاضر بال طلایی با دعوت‌نامه تجاری برای افراد با سن پایین برای ویزای فرانسه اقدام می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران بال طلایی در تماس باشید.  
 آتنا
  سلام : من 9 اسفند 96 با اینکه مدارک کامل و معتبر داشتم از سفارت ایتالیا ریجکت شدم و بار اول هست برای دریافت ویزای شنگن اقدام میکردم سوالم این هست که میتونم الان که 4 ماه گذشته دوباره اقدام کنم ؟(بخاطر شرایطم باید قبل از شهریور از ایران برم)  
 بال طلایی
  برای اقدام از سفارت ایتالیا باید 6 ماه از زمان ریجکتی ویزا گذشته باشد تا مجدد ریجکت نشوید. اما اینبار برای رفع ریجکتی ویزای شینگن با توجه به شرایطی که دارید، از سه طریق می‌توانید اقدام نمایید، می‌توانید با تور یا از طریق دعوت نامه معتبر و یا از طریق سفارت دیگری اقدام نمایید.  
 رزا آزادی
  با سلام من با آقای ایرانی جهت ازدواج اشنا ا شدم تو کشور سوید ۹ ماهه همدیگرو از طریق اینترنتی میشناسیم و یک بار هم به صورت حضوری در دبی همدیگرو ملاقات کردیم من درخواست ویزای توریستی با دعوتنامه ایشون کردم برای دیدار و آشنایی بیشتر با ایشون. اما درخواستم رد شد اول برای وضعیت اقتصادی ایران و تورم و تحریم که بدلیل سنم و شرایط مجردیم احتمال دادن طبق تجربه من میمونم و بر نمیگردم مدارکم کامل بود . دلیل دیگه این بود که من درخواست ویزای ۲۰ روزه کردم اما به دلیل اینکه نامزدم مهمان دیگه ای داشت من گفتم ممکنه کمتر بمونم. و دیگه اینکه ما به اندازه کافی همدیگرو نمیشناسیم و یه هفته سفر در دبی کافی نیست و دیگر اینکه هدف سفرم خیلی خوب مشخص نیست و ممکنه منطقه شینگن رو ترک کنم و برم جایی بمونم. من چطور میتونم شکایت کنم که مورد قبول بشه اخه من دارم برای دکترا پوزیشن میگیرم و ممکنه کمتر از سه ماهه دیگه باز بخوام شینگن بگیرم از طریق دانشگاه من میترسم به خاطر این ویزای توریستی من به دردسر افتاده باشم و برنامه زندگیم بهم بوخوره . اونها بارها و بارها تو مصاحبه تلفنی ازم پرسیدن که قصد ازدواج دارم و من گفتم که نه هنوز ما احتیاج داریم باهم بیشتر باشیم تا هم دیکرو بشناسیم من حقیقت رو گفتم . اونا هیچ ایرادی از مدارک مالی و شغلیم نگرفتن و فقط تاکید کردن مطمین نیستن برگردم خوب من چه کنم واقعا احساس میکنم عجله کردم و برنامه آینده درسی و شغلیم با این رد ویزا بهم خورد امکان شکایت هست یا نکنم بهتره ؟! واقعا من نمیخواستم بمونم فقط میخواستم بدونم اونجا کشور مناسبی برای موندن هست هم نامزدم رو بشناسم.  
 بال طلایی
  برای اعتراض میبایست از همان سفارت سوئد اقدام نمایید. اگر می‌خواهید از طریق دانشگاه برای ویزای شینگن اقدام نمایید بهتر است از سفارت دیگری پیگیری کنید به دلیل اینکه در صورت بورسیه شدن، احتمال گرفتن ویزا بالا می‌رود.  
 محمدحسين سلامتيان
  با سلام من تابستان ٩٦ از طريق ويزاي كاري ايتاليا ويزا گرفتم ولي امسال دوباره از همان طريق اقدام كردم ولي ريجكت شدم، مي خواستم بدونم براي اقدام دوباره از همان طريق تجاري اقدام كنم يا توريستي؟ و از همان ايتاليا يا جاي ديگه؟ و چه زماني اقدام كنم، در ضمن موارد ٨ و ٩ علت ريجكت شدنم بود  
 بال طلایی
  با توجه به اینکه دفعه قبل برای ویزای کاری اقدام کرده‌اید، اینبار نیز به همان ترتیب عمل کنید، بهتر است برای اینکه ریجکت نشوید شش ماه بعد و از همان ایتالیا مراحل را انجام دهید.  
 علی ساعد
  سلام من ب همراه خانم و ۳ فرزندم ۲ بار از سفارت ایتالیا ریجکت شدیم بار اوا اسفند ۹۵ و بار دوم فروردین ۹۶ الان میخوام دوباره اقدام ب نظرتون باید چیکار کنم  
 بال طلایی
  در ابتدا باید توجه داشته باشید که دلیل ریجکتی ویزای شینگن شما چه بوده‌. اینبار برای اینکه نشان دهید پس از اتمام زمان ویزای ایتالیا به کشور بازمی‌گردید، بهتر است به تنهایی اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید.  
 فاطمه جیا
  من درخواست ویزای شینگن کردم منتها ریجکت شدم بخاطر بند ۹ که محل اقامت شما در فرانسه قابل اعتماد نیست میخوام اعتراض کنم لطفا اگه امکانش هست راهنمایی کنین  
 بال طلایی
  بند9 مربوطه به توجیه نشدن سفارت از سفر شما می‌باشد، در واقع معلوم نیست که شما به کشور برمیگردید. برای بند 9 معمولا اعتراضی برای رفع ریجکتی ویزای شینگن شما پذیرفته نمی‌شود، اما می‌توانید شش ماه بعد از سفارت دیگری مجددا اقدام نمایید تا ریجکتی دیگری در پرونده‌تان ثبت نشود.  
 فريبا سليماني
  با سلام جهت ويزا تحصيل 6 ماهه زبان ايتاليايي از طريق سفارت ايتاليا اقدام نمودم كه متاسفانه به دليل بلد نبودن زبان ايتاليايي مردود شدم . درچه زماني براي ويزا ميتوانم مجدد نوبت بگيرم . در ضمن از كشور ايتاليا در پروجا جهت تحصيل زبان ايتاليايي يك دوره شش ماهه پذيرش داشتم با تشكر  
 بال طلایی
  برای درخواست مجدد برای دریافت ویزا برای کشور ایتالیا شما میبایست برای شش ماه بعد اقدام به گرفتن وقت سفارت ایتالیا کنید. توجه داشته باشید که برای اینکه مجددا ویزای شما ریجکت نشود باید به زبان ایتالیایی تسلط کافی داشته باشید.  
 نیلوفر نجم
  سلام من پارسال از هلند و امسال از فرانسه اقدام کردم و هدوبار ریجکت شدم با اینکه مدارکم کامل بود ، من مجرد و زیر ۳۰سال هستم و با مادر و دوستم اقدام کرده بودیم . اگر بار سوم هم ریجکت شوم دیگر نمیتوانم درخواست شینگن دهم؟  
 بال طلایی
  اگر برای بار سوم هم برای گرفتن ویزا ریجکت شوید، شرایط برای شما سخت خواهد شد. بهتر است برای رفع ریجکتی ویزای شینگن از سفارت دیگری برای ویزای توریستی اقدام کنید. البته احتمال دریافت ویزای شینگن برای یک فرد زیر 30 سال پایین است.  
 شیما سعیدی
  با سلام و خسته نباشید من یه بار برای تحصیل در کشور آلمان اقدام کردم از طریق سفارت این کشور در ایران با اینکه مدرک زبان آلمانی داشتم و حساب مالی همش رو داشتم ولی بعد از ۵ ماه نتیجش که اومد ریجکت شده بودم الان میتونم از طریق کشور ترکیه اقدام کنم؟ یا اینکه ریجکتی و اثر انگشت تو‌تمام سفارتها ثبت میشه؟  
 بال طلایی
  شما در هر سفارتی اثر انگشت داده باشید در سیستم اطلاعات شینگن برای دریافت ویزا ثبت می‌شود.  
 الهام
  باسلام من تابستان گذشته از فرانسه ریجکت شدم وفروردین امسال هم با وجود داشتن دعوتنامه از آلمان ریجکت شدم آیا من میتونم مجدد از سفارت دیگری درخواست ویزا کنم البته من با دختران ۸ و۵ ساله ام اقدام کردم با تشکر  
 بال طلایی
  برای دریافت مجدد ویزا می‌توانید از طریق سفارت دیگری اقدام کنید، توجه داشته باشید که اینبار از یک کارگزار مورد تایید سفارت اقدام نمایید تا مجددا برای ویزای شینگن ریجکت نشوید.  
 فواد
  سلام. من بهمن ماه ٩٦در سفارت هلند ريجكت شدم. بخاطر بند٢و٩،لطفا راهنمايي كنيد چطور براي رفع ريجكتي ام اقدام كنم. لطفا راهنمايي كنيد  
 بال طلایی
  وقت بخیر، شما میبایست شش ماه بعد از طریق یک آژانس به صورت توریستی اقدام کنید و مدارک کاملی ارائه دهید. باتشکر  
 میثم رستمی
  سلام من و همسرم مدارک کامل داشتیم ولی فرانسه ریجکت کرد و دلیلش هم این بود که اطالاعات اراعه شده به منظور توجیه محل و اقامت مورد نظر قابل اعتماد نیست ....میتونیم اقدامی جهت رد شدن انجام بدیم ؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، اقامت شما میبایست در یکی از شهرهای فرانسه بعد از صدور ویزای شما باشد. اقامت شما با رزرو پروازتان باید یکی باشد. اگر هرکدام از این مدارک با هم هماهنگ نباشند، برنامه سفرشما مشخص نیست. شما در هر صورت در ارائه برنامه سفرضعیف عمل کردید و ریجکت شدید که در این حالت شما باید مدتی صبر کنید و از سفارت دیگر با مدرک بهتر و از طریق شرکت معتبر اقدام نمایید. با تشکر  
 مهسا رستگار
  با سلام من و همسرم برای اولین بار درخواست اخذ ویزای شنگن برای کشور فرانسه کردیم ، اما متاسفانه به دلیل (قصد شما مبنی بر ترک حوزه ی شنگن پیش از سر رسیدن موعد انقضای روادید به اثبات نرسید ) رد شده ، همسرم خلبان ماهان هستند ، منظورشون از مدارک چه چیزهایی میتواند باشد؟ مدارکی که نیاز دارند طی ۲ ماه نوشتن میشود اعتراض کرد ،اعتراض کنیم میشه گرفت؟ با تشکر  
 بال طلایی
  وقت بخیر، شما باید علاوه بر ارائه مدارک شغلی و مالی، مدارکی که نشان دهنده‌ی میزان دارایی‌ها و برنامه‌ی سفر شماست را ارائه دهید که شامل رزرو هتل، بلیط پرواز و بیمه مسافرتی می‌شودکه همه‌ی این موارد باید با یکدیگر مطابقت داشته باشند. با تشکر  
 امین حسینی
  سلام وقت شما بخیر . من یک دعوتنامه از طرف پسر دختر خاله ام که در کشور هلند است داشتم . و قبول تمام هزینه من را کرده بنده زن و بچه دارم و تنهایی مسافرت می کردم . که متاسفانه ریجکت شدم وعنوان شده رابطه فامیلی شما مشخص نیست . حال سوال اگه بحث فامیلی نباشد مگر سفارت نمی تونه به عنوان دوست قبول کنه و یا باید شخص دعوت کننده توی دعوتنامه دوست ذکر می کرد /  
 بال طلایی
  وقت بخیر، نسبت خانوادگی اگر بسیار دور باشد، طبعا از ارزش دعوتنامه کم می‌کند و فرد دعوت کننده خیلی به عنوان پشتیبان مالی قرار نمی‌گیرد. با تشکر  
 اکبر هاشمی
  سلام.برای شرکت در کنگره علمی بلژیک دعوت شدم ولی ویزام رو سفارت بلژیک رد کرد و علتش رو معیشتی اعلام کردند در صورتیکه من استاد دانشگاه هستم و پرینت حساب ۶ ماهم خوب بوده.پس چرا باید بی دلیل ریجکت بشه.لطفا راهنمای کنید  
 بال طلایی
  سلام دوست عزیز، مسائل معیشتی کلی است و به تمکین مالی، گردش مالی، املاک و مستغلات و میزان درآمد شما بستگی دارند، بدیم منظور میبایست موارد اعلام شده به صورت مثبت اعلام شود.  
 نسترن دژم فرد
  سلام خواهرم برای مجارستان اقدام کردن چون برادرم اونجا تحصیل میکنن (البته برادرم ملیت اروپایی دارن که اونجا تحصیل میکنن) و دعوت نامه هم دارن ولی ریجکت شدن و روی پاسپورتشم مهر زدن میخواسستم بدونم امکان رفع ریجکتی هستش یا نه ؟ خواهرم ۲۶ سال و مجرد هستن مرسی  
 بال طلایی
  سلام، داشتن دعوتنامه تضمین کننده این نیست که سفارت به هر فردی ویزا ارائه کند. خواهر شما شرایط اخذ ویزا را ندارد. برای اقدام مجدد حتما باید با پدر یا مادر اقدام شود.  
 نادر حمیدی منش
  با درود فراوان خدمت دوستان عزیز. بنده علیرقم داشتم ویزای شنگن ( فرانسه ) در تاریخ 13دسامبر 2017 از سفارت آلمان ریجکت شدم . و مجددا ( دوماه بعد )در تاریخ 5 فوریه 2018 از سفارت فرانسه ریجکت شدم . در حال حاضر نوبت مصاحبه از سفارت فرانسه بتاریخ 25 آپریل و یه نوبت مصاحبه از سفارت هلند بتاریخ 20 ژوءن گرفتم . به نظر شما با این وضعیت از سفارت فرانسه اقدام کنم یا سفارت هلند . البته لازم به ذکره که از تاریخ 13 دسامبر 2017 تا 20 ژوءن 2018 بیش از 6 ماه گذشته است. با تشکر فراوان از راهنمایی شما سروران عزیز  
 بال طلایی
  وقت بخیر، اولین اقدام شما از آلمان اشتباه بوده است، چرا که آلمان در آن زمان با دعوتنامه ویزا صادر می‌کرد و اقدام بعدی شما هم زودتر(زودتر از شش ماه) از موعد انجام شده است. بهتر است که از سفارت هلند اقدام کنید اما از آخرین ریجکتی شما باید 6ماه گذشته باشد و اینکه حتما از یک کانال معتبر اقدام نمایید.  
 محمد
  سلام روزتون بخير من سال 2014 در پاسپورت قبلي ام ويزاي شنگن از فرانسه دريافت كردم و تا كنون ويزا از كشورهاي ديگر اروپايي مثل بلغارستان و كرواسي و ساير كشورها هم گرفتم . خرداد 96از سفارت سوييس براي ويزاي توريستي اقدام كردم كه به علت نامشخص بودن قصد سفر درخواستم رد شد. فروردين 97 نيز از طريق اسلواكي اقدام كردم و با وجود اينكه دعوتنامه كاري ام مورد تاييد پليس اسلواك قرارگرفته بود، اما درخواست ويزا رد شد كه علتش را رد شدن ويزا از سوييس عنوان كردند كه در سيستم پليس ان كشور ثبت گرديده بود ولي در سيستم سفارت در ايران مشخص نبود. لطفا راهنمايي بفرماييد چه زماني مناسب است كه نسبت به ويزاي شنگن مجدد اقدام كنم ؟؟ ايا بهتر است منتظر بمانم و پس از گرفتن پاسپورت جديد اقدام كنم ؟  
 بال طلایی
  وقت بخیر، پلیس دعوتنامه را تایید کرده است اما صلاحیت صدور ویزا برای شما، کنسولگری می باشد که با توجه به اقدام قبلی شما با هدف توریستی و ریجکتی شما و مشخص نبودن دلیل سفرتون، اقدام الان شما برای سفارت برای سفارت بدین منظور تلقی می‌شود که به هر نحوی خواستار وارد شدن به حوزه شینگن را دارید. با گرفتن پاسپورت جدید همچنان سابقه ریجکتی شما ماندگار است. اقدام بعدی شما حداقل باید 6 ماهه آینده باشد.  
 علی فرجام
  باسلام ...رفع ریجکت چگونه هست ولطفا توضیح بفرمایید در جهت اعتراض به رد اخذ ویزای شنگن می باشد؟؟؟ ویا درجهت اخذ ویزا شنگن در مدتی دیگر است؟؟؟باتشکر  
 بال طلایی
  سلام. برای اخذ ویزای شینگن باید مدارک معتبر و حمایت کننده ای قوی داشت. در صورت نداشتن آن ممکن است به علت نقص مدارک ریجکت شد. بعد از ریجکتی نیز می توان 6 ماه بعد به همراه مدارک معتبر مجددا اقدام نمود. در صورت تمایل می توانید با کارشناسان بال طلایی تماس حاصل فرمائید. تشکر  
 رضا موسوی
  سلام من از سفارت هلند بخاطر معیشتی ریجکت شدم یعنی صورتحساب گردش حساب مطلوب نبود درصورتی که تمکن 55میلیونی داشتم البته ده روز اخر الان چکار کنم ایا میتونم گردش خیابون درست کنم دوباره اقدام کنم میشه قبل شش ماه یا خیر درضمن اگه شما انجام بدید تا گرفتن ویزا هزینه شو بفرمائید چقدر هست؟  
 بال طلایی
  سلام. در حال حاضر در پاسپورت مهر ریجکتی ثبت نمی شود. ریجکتی شما را در کاغذی به عنوان ریجکتی تحویل داده می شود.اقدام بعدی برای اخذ ویزا 6 ماه بعد از همان سفارت و 3 ماه بعد از سفارت دیگر است. این یک قانون کلی از طرف کشورهای حوزه شینگن است. همچنین اگر شما فقط گردش 10 روز آخر خود را ارائه داده اید، به احتمال قوی به همین علت ریجکت شده اید. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بال طلائی تماس حاصل فرمائید. تشکر  
  مختاریان
  سلام با اینکه دوتا ویزای شینگن داشتم بدون دلیل قانع کننده ای سفارت یونان از دادن ویزا خودداری کرد و درخصوص اقامت ابهام داشتن البته هتلها رو دقیقا با مستر کارت خودم رزرو کرده بودم. مهر ریجکت توی پاسپورت زده نشده . الان باید ۶ ماه برای ویزای بعدی صبر کنم ؟ قانون ۶ ماه کلا از کجا امده ؟ ایا واقعا یک قانون نوشته شده است ؟  
 بال طلایی
  سلام. ریجکتی در کاغذی با عنوان ریجکتی به شما داده می شود و مهر ریجکتی در پاسپورتتان ثبت نخواهد شد. اگر از همان سفارت بخواهید اقدام کنید 6 ماه و از سفارت دیگر 3 ماه زمان می برد. این قوانین نوشته شده کشورهای حوزه شینگن است و باید اجرا شود. در صورت تمایل به تکمیل اطلاعات خود می توانید با آژانس تماس بگیرید. تشکر  
 زیبا باوندپور
  عرض سلام و ادب.من بعداز ورود به پاریس بخاطر نداشتن رزرو کامل هتل برای مدت اقامتم توسط پلیس دستگیر شدم و بعد از کامل کردن مدارکم و رفتن به دادگاه آزاد شدم.آیا برای اخذ ویزای شنگن در دفعات بعدی ریجکت میشم؟بعد از چه مدتی از تاریخ ویرای قبلی میتونم درخواست برای ویزای شنگن بدم؟ با سپاس  
 بال طلایی
  سلام. سپاس از اینکه سوالتان را با آژانس بال طلایی مطرح نمودید. این احتمال وجود دارد که ریجکت شوید ولی ما اطلاعات دقیقی در این زمینه برای راهنمایی کامل شما نداریم. سپاس  
 محمدمهدی حسن زاده
  سلام یک ماه پیش ازسفارت فرانسه برای ویزای توریستی ریجکت شدم اولین ویزای شنگنم بود تمام مدارکم کامل بود دلیل ریجکت گزینه۹ بود که قانع نشدند من قبل ازپایان ویزا خاک فرانسه روترک کنم گفته میشه با همه ویزا اولی ها که مدارکشون اکی باشه همینکار رومیکنند.چطورمیتونم رفع ریجکت بشم وچقدرطول میکشه که بتونم ویزا بگیرم؟ممنون ازپاسختون  
 بال طلایی
  سلام دوست گرامی، باید 6 ماه از زمان ریجکت شدن ویزای شما بگذرد تا بتوانیم برایتان مجددا برای اخذ ویزا، اقدام کنیم. در صورت داشتن سوالی در این زمینه می توانید، با کارشناسان بال طلایی تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی و مشاوره در جهت اخذ ویزا را به شما ارائه کنند. تشکر  
 سحر
  باسلام من براي اولين بار اقدام به اخذ ويزا شينگن كرديم البته خانوادگي كه براي همه اومد حتي همسرم ولي من ريجكت شدم تمام مداركم كامل بود بدون نواقص روي گذينه قصد شما مبني بر ترك حوزه شنگن پيش از سر رسيدن موعد انقضاي رواديد به اثبات نرسيد كاري ميشه كرد براي رفع ريجكتي؟  
 بال طلایی
  سلام تشکر از مطرح نمودن سوالتان با آژانس بال طلائی. نخست باید ببینیم که تاریخ ریجکتی شما چه زمانی بوده است و بعد از آن می توانیم برای رفع ریجکتی شما اقدام کنیم. برای آگاهی و اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان آژانس تماس بگیرید. سپاس  
 سید علی اصغر خلیلی مقدم
  هدف و شرایط اقامت توجیه نشده واطلاعات ارایه شده وشرایط اقامت برنامه ریزی سده قابل اعتماد نیست  
 احسان نادریان
  با سلام و وقت بخیر یکی از دوستان بنده بخاطر نگه نداشتن بلیط مترو تا پایان سفر بهنگام خروج از سالن متروی پاریس توسط مامورین مترو نگه داشته شده(با این تصور که بلیط نداشته) و 50 یورو جریمه نقدی شده (البته همه مسافرین را نگه میداشتند تا بررسی کنند بلیط سفرشان دستشان هست یاخیر) و هیچ مدرک شناسایی از او نخواستند. صرفا جریمه کردند و هر چی گفته که من بلیط داشتم و نگه نداشتم و جریمه نکنین قبول نکردند و گفتن شما قوانین رو رعایت نکردی و اگر جریمه ندی زنگ میزنیم پلیس! جریمه رو داده و از سالن مترو اجازه دادن خارج بشه.البته بعضی از ملیت ها و افراد دیگه رو هم میگه جریمه میکردن همونجا و نگهشون میداشتن. میخام بدونم بخاطر همچین مساله ای آیا در درخواست های بعدی ویزای شینگن با مشکلی مواجه میشه یا خیر؟!؟! متشکرم  
 بال طلایی
  سلام و وقت بخیر سپاس از مطرح نمودن سوال خود با آژانس بال طلایی. در پاسخ به سوال شما دوست عزیز، اگر اسم و فامیل شما را به خاطر این تخلف در جایی ثبت کرده باشند، در تاریخچه سفر شما ثبت می شود و ممکن است باعث عدم دریافت ویزا برای دفعات بعدی شود. اما اگر مشخصات شما را ثبت نکرده باشند، مشکلی به وجود نخواهد آمد. با تشکر  
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.