ویزای مولتی پل کانادا ویزای 5 ساله است و یکی از مزیت های دریافت آن این است که شما می توانید بیشتر از یکبار به کانادا رفت و آمد کنید. جالب است بدانید که این ویزا در اصل 10 ساله است ولی به این دلیل که پاسپورت ایرانی 5 سال اعتبار دارد این ویزا در ایران به صورت 5 ساله صادر می شود.

شرکت بال طلایی مفتخر است تا شما را در اخذ ویزای 5 ساله کانادا و تکمیل مدارک مورد نیاز و هزینه های مربوط به سفارت کانادا یاری کند. ما آماده ایم تا با استفاده از بهترین وکلا، مشاورین و کارشناسان با تجربه در امور مهاجرتی و با بررسی دقیق پرونده های متقاضیان، بهترین و مطمئن ترین راه را برای دریافت ویزای مولتی کانادا (ویزای 5 ساله) به شما عزیزان ارائه دهیم.

همانطور که در بالا ذکر شد مهمترین مزیت ویزای پنج ساله کانادا این است که شما می توانید بیش از یکبار به کانادا سفر کنید و این امر می تواند از طریق کلیه ی مرزهای آن صورت گیرد.

تذکر: ویزای مولتی کانادا تا یک ماه قبل از تاریخ ابطال گذرنامه فرد دارای اعتبار است.

چگونه ویزای مولتی کانادا بگیریم ؟

اگر شما نیز می خوهید به دلایلی به کانادا سفر کنید شانس خود را برای اخذ ویزای 5 ساله کانادا امتحان کنید و منتظر جواب از افسر مهاجرت کانادا باشید.می توانید به جای تقاضای ویزای تک ورودی (Single Entry) تقاضای ویزای چند ورود (Multiple Entry) بدهید. اما جالب است بدانید اگر شما درخواست ویزای تک ورود کنید در حالی که دارای شریط ویزای مولتی باشید کنسول در نامه ای که به شخص ارسال می کند اطلاع خواهد داد که می تواند برای ویزای مولتی هم اقدام کند اما مطابق درخواست شخص همان ویزای تک ورود را صادر می کند.

در واقع اخذ ویزای پنج ساله کانادا برای شما مشروط به قانع کردن افسر مربوطه است ، ولی شرکت خدمات مسافرتی بال طلایی با به همراه داشتن کارشناسان و وکلای مجرب ضمانت این امر را به شما عزیزان می دهد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا

1)     ترجمه شناسنامه

2)     پرینت حساب بانکی (تمکن مالی) یا گردش حساب شش ماه گذشته

3)     پر کردن و تایید فرم درخواست ویزا (Application Form)

4)     پرکردن فرم اطلاعات خانوادگی (family information)

5)     دو قطعه عکس 4*6 

6)     ترجمه سند ملکی

7)     ترجمه سند شغلی (در صورت اشتغال)

8)     مدارک اقامت دائم یا موقت و گواهی حقوقی فرد مقیم درکانادا

9)     بیمه یک ساله متقاضی

10) ارائه تأیید نتایج آزمایشات متقاضی از طرف پزشک امین

11) دعوتنامه (اختیاری)

12) ترجمه سند ازدواج (اختیاری) 


شرکت خدمات مسافرتی بال طلایی مفتخر است تا شما را در اخذ ویزای کانادا ، امور مربوط به وقت سفارت کانادا و تکمیل مدارک مورد نظر یاری نماید. این شرکت با بررسی دقیق پرونده ی متقاضیان بهترین راه را برای اخذ ویزای 5 ساله در نظر می گیرد. از زمانی که متقاضیان تصمیم به اخذ ویزا می گیرند با ارائه ی بهترین خدمات با هماهنگی دقیق شرکت ما با تورنتو تیم بال طلایی در کنار شما عزیزان خواهد بود.

جهت اخذ ویزای کانادا کافیست با  42129 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به [email protected] ارسال فرمایید
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.