در مرحله اول متقاضیان ویزای مسافرتی از نوع ویزای موقت انگلیس باید فرمی را که به نام “فرم ویزای انگلیس ”یا ” فرم روادید” شناخته می شود، را به دقت و به درستی پر نمایند. در واقع این همان فرم تقاضای شما برای اخذ ویزای انگلیس می باشد که این فرم بسته به نوع ویزای درخواستی مورد نظر متفاوت می باشد. تکمیل فرم تقاضای ویزا انگلیس بایستی بصورت آنلاین و در پایگاه اینترنتی کنسولگری مورد نظر تکمیل  گردد که در این راستا بال طلایی خدمات پر کردن فرم  و واریزی سفارت را  انجام می دهد.

توجه : در زمان ملاقات تعیین‌شده حضور متقاضی جهت ارائه مدارک، پرداخت هزینه‌ی ویزا و انجام انگشت‌نگاری ضروری است.

مدارک لازم برای ویزای انگلیس

علاوه بر فرم تقاضای ویزا (که آنلاین تکمیل کرده و پرینت کرده‌اید) ، مدارک لازم جهت اخد ویزای انگلستان که باید در زمان ملاقات، به سفارت انگلیس در تهران تحویل دهید، به شرح زیر است :

توجه : کلیه‌ی مدارک فارسی باید به انگلیسی ترجمه‌‌ی رسمی شده باشند و از تمامی مدارک یک نسخه کپی در پرونده موجود باشد.

·         شناسنامه ایرانی

·         گذرنامه

توجه: اعتبار گذرنامه باید حداقل دو ماه بیشتر از تاریخ خاتمه‌ی اعتبار ویزای درخواستی باشد.

کپی را تنها از صفحات یک تا پنج گذرنامه و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه کنید.

·         کلیه‌ی مدارک پشتیبانی‌کننده شخصی (مانند اسناد مالکیت، مدارک مربوط به اشتغال، صورت‌حساب‌های بانکی، دفترچه‌های پس‌انداز بانکی و کلیه‌ی سپرده‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت بانکی.)

·         مدارک پشتبانی‌کننده‌‌ی میزبان

 

در صورتی که برای سفر به کشور انگلیس دعوت‌نامه دارید، لازم است مدارکی را که نشان‌دهنده‌ی‌ وضعیت مالی و وضعیت مهاجرت فرستنده‌ی دعوت‌نامه باشد، در زمان ملاقات همراه داشته باشید.

زمان لازم برای صدور ویزای انگلیس

اصل مدارک و گذرنامه‌ی شما به همراه کپی‌ آن‌ها نزد بخش ویزای سفارت انگلیس خواهد ماند و بابت آن به شما رسیدی تحویل داده خواهد شد. بعد از صدور ویزا، مدارک اصلی به متقاضی برگردانده می‌شود. بررسی مدارک به منظور صدور ویزای انگلستان ممکن است تا ٢٠ روز کاری زمان بخواهد. بنابراین برای برنامه‌ریزی تاریخ سفرتان این نکته را به خاطر داشته باشید.

توجه: فرم تقاضای ویزا باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.

در صورت ارائه اطلاعات یا مدارک جعلی به بخش ویزای سفارت انگلیس، مسئولین سفارت اجازه دارند علاوه بر رد درخواست شما، برای مدت ده سال از تمامی درخواست‌های شما برای هرگونه ویزای انگلستان جلوگیری به عمل آورند.

آژانس مسافرتی و گردشگری بال طلایی برای شما عزیزان تمام خدمات ویزای توریستی انگلستان را فراهم میکند.


مدارک ویزای توریستی انگلستان
مدارک مورد نیازجهت اخذ ویزای توریستی انگلیس· اصل پاسپورت فعلی با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.· یک نسخه ت
ادامه مطلب
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.