ویزای کانادا | ویزای شینگن | رفع ریجکتی

برای مهاجرت به اتریش روش های متعددی وجود دارد.یکی از راه های کسب اقامت موقت اتریش و در نهایت اقامت دائم روش تحصیلی است.هرچند اخد ویزای تحصیلی اتریش شرایط بخصوصی دارد و گاهی ممکن است کمی پیچیده شود و آژانس بال طلایی می تواند شما را در این مسیر یاری دهد.با این حال شرایط تحصیل در اتریش آنقدر مناسب است که زحمت های اخذ ویزا ارزشش را داشته باشد.

کشور اتریش ، کشوری زیبا ، همراه با جاذبه های گردشگری بسیاری در قاره اروپا است و پایتخت آن ، وین می باشد.کشور اتریش یک کشور محصور شده است که از سمت شمال، به جمهوری چک و کشور آلمان ، از شرق، به کشور اسلواکی و مجارستان ، از جنوب  به کشورایتالیا و اسلوونی و از سمت غرب به کشور سوئیس و لیختن اشتاین محدود می شود.   
کشور اتریش حدود 83.871 کیلومتر مربع مساحت دارد و دارای آب و هوای معتدل است و رشته کوه های آلپ ، اتریش را در بر گرفته است. جمعیت کشور اتریش طبق آخرین آمار رسمی اعلام شده در سال 2011، بالغ بر 8.74 میلیون نفر بوده است.
زبان رسمی کشور اتریش ، زبان آلمانی است. علاوه بر زبان آلمانی ، زبان های محلی کرواتی ، مجارستانی و اسلوونی از زبان های دیگر رسمی در کشور اتریش است. کشور اتریش ، با عضویت در اتحادیه اروپا و پذیرش قوانین مالی و اقتصادی این اتحادیه ، واحد پولی یورو را پذیرفته است. 
کشور اتریش و شهر وین مهد تمدن موسیقی در دنیا محسوب می شوند. وجود دانشگاه های معتبر فراوان در این شهر ، آن را به " شهر موسیقی " در جهان تبدیل کرده است. 
 همچنین کشور اتریش از لحاظ رعایت حقوق فردی و مالکیت ، دارای رتبه مناسبی در بین کشورهای دیگر در جهان است و به همین علت سالانه تعداد زیادی از مهاجرین را در خود جای می دهد.
جالب است بدانید که مقر سازمان ملل متحد در شهر وین، پایتخت اتریش است وبه دلیل همسایگی با آلمان ، کشور اتریش در بین کشورهای پیشرفته و قدرتمند اروپای مرکزی قرار گرفته است.

شرایط تحصیل در اتریش
بسیاری از افراد برای مهاجرت به کشور اتریش ، گزینه ی تحصیل را انتخاب می کنند و می توانند از طریق تحصیل در این کشور ، برای مهاجرت اقدام کنندnbsp;کشور اتریش یکی از
ادامه مطلب
مدارک لازم ویزای تحصیلی اتریش
کشور اتریش ، یکی از کشورهایی است که سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل ، وارد این کشور می شوند. از مزایای تحصیل در کشور اتریش ، که تعداد بی شماری از دانشجویان را
ادامه مطلب
هزینه تحصیل در اتریش
همان طور که می دانید هزینه تحصیل و اقامت در هر کشوری متفاوت است و این تفاوت در هزینه ها به عوامل متعددی مربوط می باشد. اتریش یک کشور زیبا عضو شینگن با مناظر طبی
ادامه مطلب
 ali T ahmadi
  با سلام خواستم بدونم امکان تحصیل در زمینه موسیقی جز در دانشگاه های اتریش هست؟ اگر این امکان در دانشگاه های اتریش هست چه مراحلی برای ثبت نام و شروع به تحصیل باید طی بشه. با تشکر  
 بال طلایی
  درود برشما تخصص ما ویزای توریستی مولتی 5 ساله هست جناب.  
ثبت پرسش

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.